Glavni meni

Ovo su nasi kucni ljubimci

Započeo Nadalina, 20 Oktobar, 2010, 01:32

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


castor

Prase malo. [srce] [srce] [srce] Samo mu masiraj u¹i redovno i sve æe biti ok.
It's the ride that matters, not the bike…

Taraba

Kako bre da mu masiram usi?
Jel treba neko ulje?
Tajlandska, Siatsu?
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

castor

Lak¹e mi je da ti poka¾em, nego da ti objasnim. Ne treba ti ni¹ta osim prstiju i 15 minuta vremena dnevno (3x 5 minuta). Masira se korijen u¹iju, odnosno tamo gdje se uvo odvaja od glave. Uhvati¹ mu glavu dlanovima, prste stavi¹ iza glave/vilice, tako da ti palèevi doðu taèno na poèetak u¹iju. I to onda tu masira¹ izvlaèenjem od napred ka nazad. Valjda si me razumio.
It's the ride that matters, not the bike…

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

castor

Ispravlja u¹i sada, a kasnije ih dr¾i uz glavu. Zato se njima u¹i u principu i kupiraju, to je lak¹i naèin. Te¾i je potro¹ti par minuta svaki dan mjesec-dva dana da ih navikne dr¾ati uz glavu, jer nije d¾ermanski ofèar da ih dr¾i uzdignute stalno. OK je da ih podigne (moj tako radi), ali ne da ih dr¾i stalno tako...
It's the ride that matters, not the bike…

mareskin

Citat: castor poslato 13 Decembar, 2017, 20:42
Ispravlja u¹i sada, a kasnije ih dr¾i uz glavu. Zato se njima u¹i u principu i kupiraju, to je lak¹i naèin. Te¾i je potro¹ti par minuta svaki dan mjesec-dva dana da ih navikne dr¾ati uz glavu, jer nije d¾ermanski ofèar da ih dr¾i uzdignute stalno. OK je da ih podigne (moj tako radi), ali ne da ih dr¾i stalno tako...

A za¹to je bitno kako mu stoje u¹i?
Nisu svi ljudi isti, pa nisu ni psi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

navajo


Bori¹a

koliko god da je bolno za psa i nehumano kupiranje, doberman i staford ne lice na psa bez toga...
kad mogu zene da stavljaju vestacku bulju i dude i usne, moze i ker da izdrzi 2 dana bola

mareskin

Citat: Bori¹a poslato 15 Decembar, 2017, 00:06
koliko god da je bolno za psa i nehumano kupiranje, doberman i staford ne lice na psa bez toga...
kad mogu zene da stavljaju vestacku bulju i dude i usne, moze i ker da izdrzi 2 dana bola

Da pita¹ psa da li ¾eli da se ¹i¹a na opasno verujem da ga ne bi bilo briga.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Andreja

Citat: Bori¹a poslato 15 Decembar, 2017, 00:06
koliko god da je bolno za psa i nehumano kupiranje, doberman i staford ne lice na psa bez toga...

Stvarno? :)

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a


Andreja

Uop¹te me nisi ubedio :) Ceo taj trend nadrkavanja pasa da izgledaju opasno mi nije jasan...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF


mkt


castor

#4316
Citat: mareskin poslato 14 Decembar, 2017, 10:52
A za¹to je bitno kako mu stoje u¹i?
Nisu svi ljudi isti, pa nisu ni psi.
Niko nije rekao da je bitno, ali... Mo¾e da se poka¾e da malac ima potencijala za izlo¾be, pa da Tarabandiæ 'oæe da se zajebava sa time, a kad doðe tamo klempav, odmah æe da fasuje minus, jer ne odgovara standardu i propozicijama. To sa druge strane uop¹te nije bitno, ali je staforda ljep¹e vidjeti sa zategnutim u¹ima, nego sa podignutim kao ovèar.

@Bori¹a
Ne znaju svi da kupiraju u¹i, pa se onda pa¹èe muèi, jer odsjeku previ¹e ili ne odsjeku kako treba. Kako god da urade, to boli. A nikom kurcu ne slu¾i. Ako misli¹ da slu¾i, ajde tebi da kupiramo u¹i, onda æe¹ da bude¹ bajaipo. Nemoj samo da ka¾e¹ da ne boli kad se radi pa¹èetu, a da boli ako se uradi tebi.

EDIT:
Sad kad pogledam sliku, ko god da ti je radio kupiranje u¹iju kuèetu - previ¹e je odsjekao, premalo je ostavio... Upropa¹teno. Bolje i da je klempav, nego da ima to malo u¹iju...
It's the ride that matters, not the bike…

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Bori¹a

maks nije sa nama vec godinu i 3 meseca, tako da... dzaba pricate :) i dalje stojim pri tome da takvi psi ne lice ni na sta bez kupiranih usiju

kupite pekinezera ili maltezera a ne takve pse

mareskin

Citat: Bori¹a poslato 15 Decembar, 2017, 13:50
maks nije sa nama vec godinu i 3 meseca, tako da... dzaba pricate :) i dalje stojim pri tome da takvi psi ne lice ni na sta bez kupiranih usiju

kupite pekinezera ili maltezera a ne takve pse

©ta fali rotvajleru ili ¹arplanincu?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu