Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

FANTOM

    Niko nije pisao u temi dugo , a i ja nije da lezim preko zime pomeri se ponesto tu i tamo .
    Dakle Leg press 300 kg - 10 ponavljanja

    https://www.instagram.com/p/Bt1bQEiItYo/

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

FANTOM

    Pa da bude gori more tope se planine  [ljutko]  [rofl] [rofl] [rofl] neka fala , upravu si al vise volim da pakujem .

UFF

a da spustis ta kolena na ramena?
uradio si total nula puta na ovom snimku

mareskin

Citat: UFF poslato 14 Februar, 2019, 03:12
a da spustis ta kolena na ramena?
uradio si total nula puta na ovom snimku

I da sjebe kolena i ko zna ¹ta?
Jeste plitko, raspon kao da radi listove.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

pa nemoj da stavljas 300 kila onda ali radi pravilno
sta bi bilo da radi cucanj? spusti dupe 10cm i podigne ga i kao eto bravo uradio sam?
isto kao i benc press ako sipkom ne dodirnes grudi ne racuna se, ako se izvijes i napravis most da izbacis ni to se ne racuna, radi pravilno ili idi kuci

FANTOM

    Uvek sam voleo vas sto mislite da ste pismeni za sve . Pa da vas prosvetlim . U ovom rasponu nogu na nasini noge ne mogu ici do ramena jer su noge usko postavljene , kad se noge postave sire jos za sirinu stopala , e onda mogu ici do rameba ali to je totalno drugacija vezba , jer je drugaciji pokret i samim tim sa druge strane pogadja i misic. I da u uskom postavljanju nogu kao sa snimka jeste svako jaci nego kad su sire postavljene jer fizika raspored sika itd .

UFF

evo ovaj dize puno takodje, stomakom :D

koji si kurac uzeo da radis kosu klupu kad si se izvio u horizontalni polozaj?

na kraju treninga jedino sto je uradio je prednje rame i creva [rofl]

http://www.youtube.com/watch?v=gJqeOD0Ex8c#

FANTOM

    Ovo je nepravilno izvodjenje vezbe na tvom snimku tj . Glupiranje . Ja sam ti u postu iznad lepo objasnio ako oces slusaj , ako ne kad budes mogao da pomeris sta i ja cak i nepravilno po tebi uzecu tvoje misljenje kao relevantno do tad ne mozes ti meni da objasnjavas kad nikad bisi iskusio tu kilazu . Ko kad bi ja ucio tebe o tvom golfu i kako funkcionise a nikad nisam seo u auto pa ne ide .... ;)

milomir22

Citat: UFF poslato 14 Februar, 2019, 12:09
evo ovaj dize puno takodje, stomakom :D

koji si kurac uzeo da radis kosu klupu kad si se izvio u horizontalni polozaj?

na kraju treninga jedino sto je uradio je prednje rame i creva [rofl]

http://www.youtube.com/watch?v=gJqeOD0Ex8c#

Meni ovo deluje sasvim korektno, covek igra na kartu kojom raspolaze.

[watching]
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Major

Citat: FANTOM poslato 14 Februar, 2019, 11:56
    Uvek sam voleo vas sto mislite da ste pismeni za sve . Pa da vas prosvetlim . U ovom rasponu nogu na nasini noge ne mogu ici do ramena jer su noge usko postavljene ,

ne moze od stomaka dalje [rofl]

mareskin


Noæas sam tra¾io moje snimke sa leg pressom, ali nema ¹ansi da naðem kutiju sa diskovima od 400-500. A snimci su na 433. Sve sam ostale iskopao, samo zvono sa ovih 100 komada nema nigde. Veèeras sve rasturam da probam da naðem.
Ba¹ me interesovalo da prebrojim koliko kg sam gurao. Puna ma¹ina, puna ¹ipka sa 20kg ploèama do ivica na obe strane dodata preko nje i Marko Debeli sedi na vrhu. Povelika kila¾a.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

SSZGO

jedina vezba koju ja racunam kao ikakvo merilo  je pun cucanj i iskorak
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

FANTOM

Citat: Major poslato 15 Februar, 2019, 15:22
Citat: FANTOM poslato 14 Februar, 2019, 11:56
    Uvek sam voleo vas sto mislite da ste pismeni za sve . Pa da vas prosvetlim . U ovom rasponu nogu na nasini noge ne mogu ici do ramena jer su noge usko postavljene ,

ne moze od stomaka dalje [rofl]


    Snaga ide iz stomaka ne iz trbusnjaka zlatno pravilo ;) Mozes ti sa malo masti u dobroj formi biti jak al do odredjene granice . Jel da nije tako onda ljudi koje se takmice npr u Strong man takmicenju bi bili sklesani , a nisu nego su ko od prega odvaljeni i prepakovani .
    Ma nek svako radi sta voli i sta ga ispunjava , bolje je raditi i bilo sta nego da ti glavna aktivnost bude pomeranje daljinskog , sto je nazalost precesto u modernom drustvu ...
    E da nece noge dalje od stomaka , a u uskom polozaju nogu i ne treba da idu dalje jer se onda pomera karlica ka napred. ;)

Major

Sto kaze Ivan cucanj i iskorak vezbe koje realno prikazuju snagu, masina je tu samo kao dodatna vezba glavne vezbe moraju biti cucanj i iskorak :)


FANTOM

    Prolazi zima trenira se pun gas , ravni Bench 130 kg - trojke  [kralj]

https://www.instagram.com/p/BuqkMYqIvAu/

FANTOM

    Trenira se jako trazili ste cucanj :
    https://www.instagram.com/p/Bu4a9vUIMeC/    140 kg - trojke
    https://www.instagram.com/p/Bu6orrsIqw-/      150 kg - kec
    https://www.instagram.com/p/Bu667fvogPx/      60 kg - desetke  Military pres za ramena

freepartyman

#878
Citat: Major poslato 01 Mart, 2019, 16:51
Sto kaze Ivan cucanj i iskorak vezbe koje realno prikazuju snagu, masina je tu samo kao dodatna vezba glavne vezbe moraju biti cucanj i iskorak :)


Cucanj pokazuje snagu ali..
duzina nogu odnos femoralne i tibijalne kosti itekako igra ulogu,tako da u zavisnosti od gradje mnogima cucanj kao graditelj ne radi posao pa su izgradili impresivne noge na leg presu. Iskorak je ok vezba ali bilo je bildera koji je nisu radili nikada a imali su mozda najbolje noge u svetu bb. Ista prica ide I sa bencom ravnim. Vezba koja biomehanicki nije najbolja za grudi a opet svi tovare I rade. A kako postajes jaci idealna da pokidas pripoj,zato je vecina bb I ne radi. Generalno,kec,dvojka idealni broj ponavljanja da se povredis jureci ego. A da ne govorim da se ne gradis iliti tu nema hipertrofije. Znaci nije sve crno belo I to sto si stavio mnogo kg ne znaci da si najbolje stimulisao misic..stavise izolovao ga nisi jer su se ukljucili mnogi pomocni da bi izgurali kilazu. Neka svako trenira kako mu prija na kraju krajeva,samo se mesa pw I bb svuda pa I ovde.
Sto se tice leg presa od Fantoma, s obzirom koja kilaza je upitanju nije losa tehnika. Mozda malo dublje da se ide koji cm ne mnogo jer,ako ide dublje sa ovim uskim stavom ,karlica I glut krecu da se dizu a to je veliko nikako kod ove vezbe. Na ovaj nacin je pogodio spolji deo kvada I suzu kod kolena,daleko od toga da je potpuna vezba ali dobro vrv je momak doradio posle sa nekim sirim stavom I dubljim pokretom..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

FANTOM

    Aleluja , neko da skonta da u uskom polozaju nogu na leg pressu ne moze da se ide dublje jer se pomera karlica na napred . Dal mi verujes nikad ali nikad ne radim siroko stav nogu na leg pressu . Trening za noge mi je isti godinama uglavnom a to je : Zadnji cucanj , iskorak , prednja ekstenzija na masini , leg pres ovako usko uvek , sa jednom nogom onda odradim leg press jednonozno , zadnja ekstenzija na masini , listovi na leg pressu i na smit masini stojeci listovi . I - a u majcinu,  [rofl] , posle toga ionako cetvoronoske izadjem uz stepenice ...