Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾ GTI

Obrni redosled unosa maerija istrazuj, probaj ovu novu obrnutu carbo ishranu, proteini vitamini i minerali tokom dana a uvece hidrati ali ne ne znam koliko a moze i neki slatkis da ubacis, kod bilo kakve promene treba period privikavanja par dana a za vidljive rezultate par nedelja ,sveavii od organizma.

®or¾ GTI

recicu ti i ja da sam jeo meso u svakom obliku svaki dan 25 godina i mogu ti reci uopste mi ne fali niti imam neku zelju, posle svakog obroka mogu da odem da trcim ili radim sta hocu, nema umora malaksalosti i slicno,sto je pre bio slucaj

mareskin


Zavisi od èoveka. Ako nemam meso u obrocima nemam energije. S tim da meni prija ¹to vi¹e proteina, sa ¹to manje ugljenih hidrata. Èim uspem da se organizujem sa ishranom oseæam se bolje, energiènije i mr¹avim.
Meso, jaja, salata, ali bez hleba, krompira, gaziranog itd. Postanem potpuno drugi èovek.

Ali mene zeza posao. Uspem u nekom periodu da to sve spremam svako jutro, a onda naleti gomila izmena zakona za koje moram da prilagodim programe. Tada ceo raspored pada u vodu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

bobangsxr

Mozes da jedes meso.. Piletinu, curetinu, govedinu, jagnjetinu... Moze i svinjsko ali izbegavaj masno... Najbolje je da peces na rostilju ili Teflon tiganj na veoma malo ulja

milomir22

Citat: zorzgti poslato 08 Septembar, 2018, 12:31
i 2 ultre i jos mnogo trka i kroseva

Ako vidjas Dalibora Danicica i Acu Djakovica na ultra maratonima, pozdravi ih puno od mene, mnogo su veliki ljudi i jos veci sportisti.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

®or¾ GTI


balcan girl

ja nisam ljubitelj toliko ugljenih hidrata tipa peciva, paste i tako to, osim hleba to obozavam :D obrok mi je obièno meso i salata i malooo malecno parèe heljdinog hleba :D jaja, spanaæ, tikvice, .. bukvalno svo povræe i voæe bez problema volim i jedem i riba naravno bar dva puta nedeljno :D ali onda krenem da gledam neki film i skrsim se od èipseva, smokija i tako tih grickalica i èokoladeeeeeee, gumene bombone, itd itd :D mislim imam ja visinu 185cm i sad 74kg, planiram malo dole sa kilazom i sa treninzima da se dovedem u red :D prosle godine pre nego sto sam poèela sa treninzima bila sam katastrofaaaaaa :D a i ulenjila sam se bila uzas :D usla sam u teretanu sa dobrih 88kg :D pa sam se dovela na 69kg i onda jbg sjebem se opet na 74kg :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

ma izbaci tu ribu i salatu
samo cips posle a cokolada pre treninga ili filma :)

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Nika

Citat: bobangsxr poslato 08 Septembar, 2018, 17:26
Mozes da jedes meso.. Piletinu, curetinu, govedinu, jagnjetinu... Moze i svinjsko ali izbegavaj masno... Najbolje je da peces na rostilju ili Teflon tiganj na veoma malo ulja
Zdrava ishrana i teflon ne idu zajedno... Ima sada onih sa keramièkim premazom, provereno ne lepe hranu...

®or¾ GTI

odete kod kamenoresca da vam naravi plocu za rostilj od mramora ne deblju od 3-4 cm, i bilo sta da spremate ili rostilj ili ribu to jedan od najboljih termickih obrada hrane , a pritom je  preukusno bez dima ,bez uglja i ulja.

balcan girl

kupila sam tiganj od kamena :D :D :D odnosno ima taj neki stone premaz :D :D ne lepi ni¹ta ba¹ kao da je na ro¹tilju uop¹te ne treba ulje :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

freepartyman

Jednolicna ishrana dugo vremena ne valja kao I jednolican trening. Telo se na sve adaptira, ukratko udara vam kontru tako da treba menjati stvari. Ili za sve vas koji ste na dijetama jedan savet jednom u deset dana imajte refeed dan ,kada jedete vise hidrata I zabranjenih stvari. Na ovajj nacin cete ubrzati metabolizam. Ko ima vise od 20 posto masti on neka ubaci taj dan na svakih 15dana.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

freepartyman

#853
Ledja koja su bila grupa koja zaostaje smo znatno popravili. Najveca greska je bila u pogresnom izvodjenju,i manjku kontrakcije u ledjima. Vise se radilo kroz biceps sve. Idemo dalje 💪



I became a beast to rid myself the pain of being a man

FANTOM


ЯЭВОЛУТИОН

ja imam neke probleme....isialgija me uhvatila i sada je vec hronicno....popustila letos na moru dok sam plivao a sad se vratila.....jel ima neko neku lilulu da prodje....
sto se ishrane tice tu sam striktan....piletina, svinski vrat i kobasice...lovacka snicla i sad planiram na sarma dijetu....na slavi pojedem samo pet sarmi....umereno bato
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

doktor

@ REV
pre neku godinu javi mi se veoma blaga isialgija, odem kod neurologa, vidi da su mi pokreti i vise nego dobri, ali mi preporuci REGANOVE vezbe, i da ih radim bez obzira na tegobe, kao zbog posla kojim se bavim, asimetricnog opterecenja i sl.
Pokaze mi poznanica fizijatar 5-6 tih vezbi (inace ih ima gomila)...radio jedno vreme, pa malo prestao, pa ponovo i tako...neverovatno efikasno. U pocetku, bukvalno to jutro kada ih uradim, citav dan nista ne osecam.
Treba oko 10-15min da se urade i uglavnom je u pitanju istezanje.
Bikers work is never done!

®or¾

Meni davno preporuèili,Tibetance i fercera odlièno,ima ¹est ve¾bi i nisu te¹ke i optereæujuæe [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: doktor poslato 24 Oktobar, 2018, 14:24
@ REV
pre neku godinu javi mi se veoma blaga isialgija, odem kod neurologa, vidi da su mi pokreti i vise nego dobri, ali mi preporuci REGANOVE vezbe, i da ih radim bez obzira na tegobe, kao zbog posla kojim se bavim, asimetricnog opterecenja i sl.
Pokaze mi poznanica fizijatar 5-6 tih vezbi (inace ih ima gomila)...radio jedno vreme, pa malo prestao, pa ponovo i tako...neverovatno efikasno. U pocetku, bukvalno to jutro kada ih uradim, citav dan nista ne osecam.
Treba oko 10-15min da se urade i uglavnom je u pitanju istezanje.

trazio sam lilulu da prodje a ne da radim vezbe...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx