Glavni meni

Teretana - vezbanje , ishrana ,suplementacija

Započeo con3, 28 Januar, 2014, 13:46

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

FANTOM

    A znaci od te supstance sam lud kad ga popijem pre treninga  :o :o [rofl] [rofl] , Kupio drugar ima jedno 2 godine ... Nije ni probao da pije i kaze istecice rok evo ti , a ja rokam sve, reko daj sprzicemo ga  [zvizdi] . Rok mu do sledeceg februara :) znaci jos je cak i ispravan .

UFF

fantome kad si slobodan? imam neka lagana stakla da prenesem iz jednog objekta u drugi

uzmi duplu dozu tog cut-a i reci sta od mesa da spremim za rostilj (u neogranicenim kolicinama) :D

FANTOM

   Za nedelju dana idem na more a i radim nesto ovih dana , ako uhvatim koj dan slobodan . Javljam se svakako .  [callme]

SSZGO

moram nazad u gym po hitno, nagojio se ko njasvi

krenuo juce posle mesec dana pauze i 10 kg viska






a sve te stetne suplemente dajte meni, ja cu vas spasim  negativnih posledica tako...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

patak91

Citat: Joker poslato 28 Jul, 2017, 15:54
Citat: FANTOM poslato 27 Jul, 2017, 18:22
   Ja farmerke ne mogu da nadjem da kupim ubise me ove 103 kile , nista ne radi Cut's mozda zato sto svako vece omlatim po pola porodicne pice ili po dve gurmanske 😄😄💪💪

Gde nadje Animal Cuts??

Nigde kod nas ga nema, zabranjem uvoz zbog neke supstance...

Subotièka mafija, obrati se ako treba ne¹to  ;D

FANTOM

    Ajde malo da ozivimo temu a i da se pohvalim danas novi rekord ravni Bench 145 kg ....  [yahoo]

https://www.instagram.com/p/BcX0j3xFNfy/?taken-by=vuk1990_

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

FANTOM

    Ja bih rekao skolski pokret. Ali lepo ja kazem sto si veci to si jaci . Trenutna kilaza 108,5 kg .... Tako da sam zadovoljan i kako ide bench a i u ostalim vezbama sam postavio tj poboljsao neke licne tezinske rekorde .

FANTOM


VR 46

Брате батали ове молерске рукавице,оклизнуће ти се шипка  [dunce] ;D
Twist of wrist!

FANTOM

    Vise volim da koristim kozne one kratke sto koriste za struju a mogu i za varenje da posluze. Al u nedostatku tih ove molerske vrse posao . Manjak zuljeva a i ja vezbam u hard core teretani podrumari pa da i da ne prljam ruke izmedju ostalog  [cheers]

Major

Citat: FANTOM poslato 06 Decembar, 2017, 22:25
    Ajde malo da ozivimo temu a i da se pohvalim danas novi rekord ravni Bench 145 kg ....  [yahoo]

https://www.instagram.com/p/BcX0j3xFNfy/?taken-by=vuk1990_

Super je sto ti ovaj drugar stoji iza i pozira i ne daj boze da ti zatreba qrc ce odreaguje na vreme..

Inace [clapp] za kilazu.


SrpskiDzedaj011

Ma шта има да му затреба.... па ту нема ни 146кг.  [clapp]
I have to return some video tapes....

FANTOM

    Inace ova budaletina iza sto se krevelji je na 150 kg kad sam probao. i zalepilo me u mrtvom uglu mrtav ladan povukao rukom samo sa leve strane malo je reci da me je fino uvio dok mu nisam drekno nekako da povuce sa obe ruke. a ne sa jednom . Mogao sam se povrediti samo tako . AL hvala bogu nije nista malo me je zuljao stomak jedno 2 dana. Za malo iz gluposti da moram da pauziram .

Joker

Citat: patak91 poslato 30 Jul, 2017, 14:39
Citat: Joker poslato 28 Jul, 2017, 15:54
Citat: FANTOM poslato 27 Jul, 2017, 18:22
   Ja farmerke ne mogu da nadjem da kupim ubise me ove 103 kile , nista ne radi Cut's mozda zato sto svako vece omlatim po pola porodicne pice ili po dve gurmanske 😄😄💪💪

Gde nadje Animal Cuts??

Nigde kod nas ga nema, zabranjem uvoz zbog neke supstance...

Subotièka mafija, obrati se ako treba ne¹to  ;D

Buraz, jel ima jos sema za Animal?
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

FANTOM

    Joker : Pa pazi koliko znam mislim da ima da se kupi na KP iz madjarije , a konkretno ne znam da li ima da se pazari u nekoj prodavnici . Mada ja licno mogu reci nista spec . Ako ne vodis racuna o ishrani striktno ne radi nista sem sto ti digne telesnu temperaturu i vise se znojis na treningu. Ja npr . nisam vodio racuna o ishrani, jeo sam standardno i dobio sam 6 kg za 3 meseca dok sam desetkovao kutiju Animala. Znaci kad vec vodis racuna o ishrani da se kvalitetno i zdravo hranis Animal ti ni ne treba . Neko moje vidjenje stvari u vezi tog preparata.  [hello]

Joker

Te preko KP iz Madjarske su fake, to znam. Ali ako ima kombinacija proverena onda je to dobra prica. Preparat kao preparat je zabranjen kod nas i ne moze da se uveze. I taj iz Madjarske koji nije fake vise nije isti kao Animal sto je nekada bio, mnogo stvari su zabranili iz njega, zato je i radio onako dobro...
Ja nemam problem sa ishranom, ona mi je cista i kada sam na masi nego hocu da probam za par meseci kada krenem da skidam, cisto iz radoznalosti. Probao sam obicne burnere, to mozda ima udeo 5% u celoj prici, i to mozda toliko. Bar ovih "legalih".. Uzeo sam neki Yohimbine, i hocu da probam u kombinaciji sa Animal, da vidim kako ce to da "odradi"... Svi sagorevaci fukncionisu na bazi dizanja telesne temperature, stimulacijom CNS-a radi jaceg treninga, samo radi vece potrosnje kalorija, ali ako nema deficita, mozes da ga *ebes... Mene *ebe kada dodjem na jednocifren BF pa mi onda treba svaka pomoc, a da nije hemija... Zato i hocu da probam ovo..

Ja generalno imam problem sto se bas slabo znojim na treningu. Tipa radim noge, i to dosta jak trening, oznojim se nesto minimalno. Dok neko radi biceps curl i kaplje svuda okolo...  :)
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

FANTOM

    Ma nemam pojma sta da ti kazem posle svih ovih godina iz mog ugla, posto se ne takmicim a volim da treniram jako . Misljenje mi je da je hemija nepotrebna totalno. Treniram sto volim kad jedem sve i svasta ko prase ogroman sam cak i previse mastan mogu priznati. Al sam svestan da kad bi iscistio ishranu da bi to poiskakalo na sve strane iz mene i te iste masti bi otisle kao nista,a ostao bi suv kvalitetan misic. Suplementi su mi ok , ali skupa zajebancija. Sto ja kazem to mi je da se zasladim kad nabavim ekstra povoljno ja pijem sve i svasta ali isto tako umem da treniram i bez icega i nista mi ne fali. Hocu reci ne truje mi se nesto organizam da bi tipa bio bolesno isklesan ne interesuje me to i ovako mi je ok trenutno na 108 kg samo sto malo teze vezem pertlu i teze ulazim u moto jaknu :D hahaha , sala na stranu moracu malo da skinem ... Ali redovan i tezak trening je osnova spavanje klopa , sve ostalo su stvari koje manje ili vise uticu na performanse i napredak ali isto tako mogu i da debelo ujebu zdravlje . Pa ko voli nek izvoli sto se kaze.   [thumb_up]

Kanarinac

Drugari dajte neki predlog sta piti za ojacavanje zglobova. Nije za mene, problem.je skocni zglob pa da se dodatno ojaca nekom suplementacijom

ZEKA

Bilo ¹ta ¹to ima glukozamin.
Al u razgovorima sa ortopedima sa VMA su mi rekli ako ba¹ imam para na bacanje da kupim glukozaminski sumplement i pijem, ili supa  ipihtije (ili bilo ¹ta ¹to podrazumeva da se kost ¾ivotinje kuva jer tog obnavljajuæeg sastojka ima u kostima bemliga).
Mada i oni ka¾u da je sve to polu-¹eæerna vodica. Al ne mo¾e ¹koditi