Glavni meni

Kompp.co

Započeo Black Adder, 25 Januar, 2011, 04:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Black Adder

Ajde reci koji je disk, sifra pa da iskopamao podatke na netu. Ima dosta kataloga koji dr¾e paralele pa æe se veæ ne¹to naæi kako bi imao informaciju. Inaèe Kompp.co mi je favorite radnja, ljubazni, strpljivi, sa dosta informacija i nadasve poslovni.
S druge strane da se nadove¾em, kad kupac zna ¹ta hoæe lako je prodavcu da mu predlo¾i odgovarajuæi proizvod. Ovde ne mislim konkretno i ne prozivam ikoga, jednostavno èesto sam i sa jedne i sa druge strane (radim u prodaji) i mogu da napravim razliku.

bora63

Citat: kide poslato 29 Mart, 2012, 22:58
Kupac je uvek u pravu !
Ako ¾elimo da za¹titimo svoje interese kao kupci,uvek treba da se solidari¹emo.
Ako nije znala,trebala je da mu ka¾e da nazove kasnije,a za to vreme da proveri,i kupcu da informaciju kasnije.
To je profesionalan pristup poslu.
Osmeh i ljubaznost treba da se podrazumeva,tako da to ne treba posebno isticati,kao pozitivno iskustvo.

Tako sam i ja naucio da je kupac u pravu,u stvari, DA BI TREBAO biti u pravu ali........ (uvek to ali..... :) )
Rekoh da znam prodavacice,doduse povrsno ali dovoljno da me oduseve sa ljubaznoscu ,usluznoscu a i sa poznavanjem materije...... Svi mi imamo zute minute,krizne trenutke ili nazovimo ih kako god hoocemo ali to sto ja znam o prodavacicama mi nekako nepije voduu kad procitah da su neljubazne.......
Zato sam se i nekako upustio u ovu diskusiju jer jednostavno i prosto receno,ljubaznost i znanje doticne radnice me je kupulo ......
Sad sta i kako se se u stvarnosti desavalo...... znaju njih dvoje ali kolko vidim nisam jedini koji je zadovoljan sa uslugom u Kommpu....

MAGNUM

Nemam ja problem da odem,ali ¹to bi ako nema to ¹to meni treba.Nije valjda te¹ko izmeriti.A za apoteku sam rekao za kolegu zbog njenih reèi.
Konkretno sam joj rekao njihovu ¹ifru artikla i pitao za dodatne informacije.Na to mi je rekla da ja to ne treba da znam.Ne sumnjam u struènost ,a za ¾ute minute nije moj problem
Mk S P I D

MAGNUM

Citat: Peki poslato 29 Mart, 2012, 20:06
Matori... na kom ti jeziku pi¹e¹ ?
Ni ja ne znam,¹to pita¹?
Mk S P I D

MAGNUM

Citat: Jefta poslato 29 Mart, 2012, 21:38
Citat: MAGNUM poslato 29 Mart, 2012, 19:43
Ja lièno sam totalno nezadovoljan sa njima,samo zbog dana¹njeg sluèaja kad mi je prodavaèica telefonom rekla na moje pitanje za ¹irinu koèione povr¹ine diska:
Ako konstruktor nije napisao na kutiji da ja to ne moram ni da znam.E pa ja moram da znam i to i debljinu diska,a za¹to,to je moja stvar.Inaèe po njoj bi kolega mogao da izmeri ako bude znao ¹ta da izmeri.Ne znam ¹ta tu treba znati,¹ubler uzme i izmeri,ako ne zna ¹ta,onda treba da radi u apoteci.Ranije nisam sa njima saraðivao,niti æu opet poku¹avati jer mi je ovo danas dovoljno,nisam kupio zbog navedenog ne¹to ¹to mi stvarno treba,tra¾iæu na drugom mestu
Sta pricas??? Devojke koje tamo rade su i vise nego upoznate u ono sto prodaju i svaki put su mi pomogli kada sam im trazio neku informaciju. Dosta sam stvari uzeo kod njih i i dalje cu. Ti si se iznervirao sto devojka nije mogla da ti izmeri sublerom dimenzije plocica i zbog toga devojka treba da radi u apoteci... MA DAJ!!!
Sve moze da se nadje na netu, ako ti treba provozas se do njih i izmeris, sigurno bi ti izasli u susret. Sigurno ce preziveti i bez tebe kao musterije...
Pozdrav tebi. Ajd u zdravlje

Odgovor je sa telefona pa je latinica.
Pa i pekar æe pre¾iveti bez mene kao mu¹terije,da li je to re¹enje?Nisam rekao za devojku i ne radi se o ploèicama.Prièam ¹ta je bilo,samo proèitaj ¹ta pi¹e.
Mada je blesavo raspravljati o prodavnici,napi¹emo svoja iskustva i za to valjda slu¾i ova tema.Ili misli¹ da o nekoj radnji ne treba pisati negativna iskustva?
Mk S P I D

MAGNUM

Citat: kide poslato 29 Mart, 2012, 22:58
Kupac je uvek u pravu !
Ako ¾elimo da za¹titimo svoje interese kao kupci,uvek treba da se solidari¹emo.
Ako nije znala,trebala je da mu ka¾e da nazove kasnije,a za to vreme da proveri,i kupcu da informaciju kasnije.
To je profesionalan pristup poslu.
Osmeh i ljubaznost treba da se podrazumeva,tako da to ne treba posebno isticati,kao pozitivno iskustvo.
Taèno tako,lièno sam spreman da zovem i da saèekam,koliko god treba.Jedino nisam spreman na ono ¹to mi je reèeno
Mk S P I D

Jefta

Citat: MAGNUM poslato 30 Mart, 2012, 00:08
Mada je blesavo raspravljati o prodavnici,napi¹emo svoja iskustva i za to valjda slu¾i ova tema.Ili misli¹ da o nekoj radnji ne treba pisati negativna iskustva?
Наравно да треба, јер зато и служи, ако ја прочитам један лош коментар о некој продавници, па други па трећи, скапирам да нешто ту не штима и гледам да избегавам продавницу. Искоментарисао сам јер ми је звучало као да си мало прејако напао продавачице због ситнице. У сваком случају да не дужимо даље.
Пуно безбедних километара и поздрав :)

MAGNUM

Mk S P I D

dani-dax

Evo da se i ja pridruzim ovoj temi danas postao ponosni vlasnik kacige Airoh Miro kupljena u Kompp.co
kao prvo hteo bi da se zahvalim ljubaznom osoblju a prvenstveno Vlasniku prodavnice, toliko ljubaznosti, saveta preporuka na jednom mestu nisam odavno video.
kako neko moze biti toliko ljubazan i toliko velikodusan nemam reci.
naime otisao sam da kupim kacigu kao kad bi kupio bilo kakav drugi predmet, a li kad sam stigao u prodavnicu toliko sam ljubazno docekan da mi se cinilo da sam u raju al iskreno najmanje 20kaciga sam probao, i posle da sam rekao da necu uzeti da se jos dvoumim i tada bi prodavci bili ljubazni, nasmejani...
pored svega ostaloga dobio sam popust toliki da sam umesto kacige koju sam gledao zbog oranicenog finansijskog limita dobio kacigu koja vredi mnogo vise od onog sto sam planirao. cak za jednu kacigu sam dobio popust 50% jer je poslednja iz te serije ali je mana sto je mali br :(
ko god je registrovan na njihovom sajtu dobija popust od 5%
ocena za prodavnicu ljubaznost osoblja i savet u savkom pogledu sto se tice motosporta od mene je 10+
a naredni proizvod koji se kupuje za mesec dana u Kompp.co ce biti jakna... ljudi su se toliko trudili da mi izadju u susret da mi udovolje da sam stvarno iznenadjen...
bio sam i u drugim prodavnicama danas ali je sve bio u fazonu eno ti tamo oprema pa gledaj ako ti se nesto svidi reci da vidimo dal imamo velicinu al mislim da nemamo samo kulijana :( Topla preporuka za Kompp.co

Black Adder

Ceo kolektiv je uvek spreman za saradnju, ljubazan i nasmejan i ¹to je najbitnije strpljiv. Ja sam se ponovio posle pada sa extra kacigom J105 modular i prezadovoljan sam, iako je tek pristigla, nije im bilo te¹ko da raspakuju paletu i ponude. Sve preporuke!


[attachment deleted by admin]

dani-dax

sve cestitke za kacigu da te sluzi kako valja i u zdravlje da je nosis a ja postavljam slike moje kacige veceras

BOKYBOY

Cuo sam da su u Batajnici,moze li neko da mi objasni gde su tacno i kako da ih pronadjem...?Hvala unapred...

Gašpar


BOKYBOY


mali_zmaj

He-he,pa vi se zalite na stvari koje su kod nas najnormalnije,¹ta kod da tra¾i¹ od prodavaca  oni ti ka¾u ajd doði da pogledamo! Evo primjer! Meni u motoru slab akomulator,zovem Sladaboni u B.Luci i decko meni odmah kaze da ja doðem da oni to vide,bez obzira sto sam mu izbiflao amperazu i tacne dimenzije onoga ¹to meni treba! E ne lezi vraze,ja se isfurah,(kao da mi se to prvi put desilo ovdje,naivèina),pa nazovem auto Nuiæ u Jajcu,decko pita za dimenzije, amperazu,i kaze nazvat æu vas za minut! Tako i bi,zove on kaze ima,mozemo ga u petak imati na stanju,ja kazem moze i odem po isti u petak! Eto.....! Zakljuèak,ako ti se ne¹to ne dopada uvjek ima negdje drugdje gdje se mo¾e pazariti!
jin-jang

easy


BOKYBOY

Citat: bokililic poslato 27 Jul, 2012, 17:01
Citat: Ga¹par poslato 27 Jul, 2012, 16:40
Evo ti karta

http://www.kompp.co.rs/contact/
Fala bato,nasao...
Uzeo semeringe viljuske danas...ljubazno osoblje i dobro snabdeveni,cene OK...sve pohvale...

mali_zmaj

Citat: easy poslato 28 Jul, 2012, 15:50
akumulator
moguce,moguce! ali totalno nevazno za temu!
jin-jang

dani-dax

Jos jedna pohvala za Kompp.co kupljeni delovi za servis i za spremanje motora pred sezonu, ljubazno osoblje kao i uvek spremni da izadju u susret posavetuju pomognu i uvek nasmejani. Tako da sa moje strane prezadovoljan i sve pohvale. i iskreno nije mi tesko da predjem i po 300km da odem do njih po delove licno ;)

Black Adder

Daje se na znanje!!!!
Kompp Co je otvorio novi maloprodajni objekat u Beogradu, na adresi Zorana Ðinðiæa 59, odmah do Arene.
U ponudi veeeliki izbor kacige firmi Airoh i Zeus, moto opremu proizvoðaèa Bering i Storm, kofere Coocase, bisage, ulja Bardahl, lance i lanèanike PBR i EK Enuma chain, koèione ploèice Newfren, Nhc, Rms, kompletnu ponudu termièke grupe za skutere 50 ccm i maksi skutere, veliki izbor delova za kineske skutere i jo¹ mnogo drugih delova i opreme.
Radno vreme od 10-18h, subotom od 10-15h, nedelja ne radan dan.
telefoni 011 3119055, mob 060 1819203
Vidimo se