Glavni meni

Moto Ghost

Započeo Gašpar, 25 Januar, 2011, 00:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Radnja Moto Ghost nalazi se u Cara Nikolaja II 37, mala radnjica ali bas bas dobro snabdevena.

http://www.moto-oprema.net/

Rade Dainese, IXS, Arai, Suomy, ...

Osoblje veoma ljubazno, cene takodje korektne, moja preporuka  [thumb_up]

alfa muzjak

potvrdjujem gore navedeno....
Milos Dobrosavljevic

BANE BROTHERHOOD

prodjoh pre jedno desetak dana i slucajno videh na banderi nalepnicu arai rekoh otkud na banderi nalepnica arai kad okrenem se levo i vidim malenu prodavnicu udjoh unutra ispricah se sa covekom ono bajkerski ima sve sto  bi ustrebalo bajkeru a i ako nema trenutno veoma brzo stize kupih ngk svecice a ovih dana cu da odem da kupim i novi akumulator  veoma prijatno provedenih 45 minuta  inache covek ima i servis u kome se mogu ugraditi delovi koji su kupljeni kod njega i obaviti servisi u istom.. da da napomenem josh da se u ovoj radnjici mogu poruciti i plastike za motore  u originalnim  bojama ili aftermarket carbon itd itd.smatram da us cene skroz okej za svaku pohvalu   ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

alfa muzjak

imaju i motorex ulja... kupio ja drugaru motorex full sintetiku, i zove me on posle 3 nedelje i kaze mi, ne svidja mi se gradacija.. i ja zamenim ulje bez problema, nije hteo covek ni da pogleda jel otvarano ovo ulje koje sam mu vratio..
Milos Dobrosavljevic

mi¹ko_kolo

Ja u Motoghost-u kupio lanac i lanèanike (DID i JT) po ceni istoj kao i kod drugih ali za te novce dobio i ugradnju. Samo da napomenem da su mi na par mesta tra¾ili od 2 do 2,5 hiljade za promenu istih. Moja preporuka!

RRa¹ko

ja danas bio kod njih da zamenim plocice al kaze coek imas za jos 3k, posten neki mladic.. drugi bi mi i diskove menjali! kod njih sam od kako su otvorili i toplo preporucujem!

Iron Runner

Prijatelji imam jedno pitanje...Da li neko moze da mi kaze koliko se krecu cene vizira za kacige u ovoj prodavnici...video sam da imaju extra vizire ali me zanima cena samo....inace sutra idem da kupim kacigu...najverovatnije hjc...pa bih voleo da stavim neki besan vizir ;D
Hvala unapred :)
Some rely on
FATE
Some rely on
LUCK
But when I'm on my
BIKE
J just dont give a
FUCK...!!!!!

RRa¹ko

ja uzeo moj smoke za shoei xr1000, 60e u moto ghost!

Stuntoholic

Kako im se krecu cene ovih dainese koznih jakni ?
My name is Radislav, and I am stuntoholic
www.facebook.com/Rade.Mihajlov

RRa¹ko

e jbg sad, ne mogu da znaju ljudi cenovnik napamet.. imas broj na njihovom sajtu pa pitaj ;)

3006

Da pohvalim Mirka i radnju, èovek je maksimalno korektan.
Kada sam prvi put svratio i video ¹ta se nudi, rekoh be¾i odavde, ovi deru... Ni blizu, cene korektne, plus dogovor oko ugradnje onoga ¹to kupi¹ kod njih (to ne naplaæuju), plus Mirko je neko ko æe reæi "uzmi ovo, jeftinije je a isto ¹ljaka". Plus èovek je ok, nije prepotentan i nadrkan, ¹to mi posebno ide na genitalije kad uðem u radnju.

ProjectLord

Danas kupio set RK lanac i lancanike u ovo radnji, i covek mi ladno besplatno zamenio... Ja se odusevio, zaboravih mu ime (izvinjavam se).
Majstori mi trazili od 30-40eur za zamenu, nije da ne cenim tudji rad i naplatu, ali covek mi zamenio gratis...
Cena nesto manje od 15000din za set.
Jedna velika preporuka od mene!

eclipse4

meni drug trazio 30e za zamenu lanca i lancanika a ja ajd reko da pitam neke likove koji rade motore a i neznam ih i naplatise mi 500 dinara....tako da sad taj drug kad hoce da se rukuje samnom mora da ima 30 u ruci inace se ne rukujem sa dzukelama!

Gavrolini

Bez uvrede ali svi koji nisu sposobni da odvrnu par srafova, skinu i posle zakace spojnicu i treba da plate 30e za to.

grber

Pa nije baš samo par šrafova i spojnica... još ako nije spojnica nego rivet pa treba alat, pa brusilica, pa zezanje sa lančanicima i točkom...

Da se razumemo, ja sam kupio chain tool za DID lanac i sam to radim, ali teško da bi radio za dž samo zato što je neko kupio od mene lanac/lančanike.

ProjectLord

Citat: grber poslato 31 Maj, 2015, 01:08
Pa nije ba¹ samo par ¹rafova i spojnica... jo¹ ako nije spojnica nego rivet pa treba alat, pa brusilica, pa zezanje sa lanèanicima i toèkom...

Da se razumemo, ja sam kupio chain tool za DID lanac i sam to radim, ali te¹ko da bi radio za d¾ samo zato ¹to je neko kupio od mene lanac/lanèanike.

Tako je. Da je u pitanju spojnica, mogao bih i sam. Chain tool nemam, tako da...

Hurricane

#16
..svejedno, 30e je mnogo, i ne mislim da iko treba da plati toliko..

ja radim ceo dan za manje para, a posao mi je po slo¾enosti kvantna mehanika za zamenu lanca i lanèanika..

i realno izginem od posla za te pare...


edit:

zaboravih, svaka èast za gratis uslugu zamene lanca  [klanjam_se]

G_a_j_a

Citat: ProjectLord poslato 30 Maj, 2015, 21:34
Danas kupio set RK lanac i lancanike u ovo radnji, i covek mi ladno besplatno zamenio... Ja se odusevio, zaboravih mu ime (izvinjavam se).
Majstori mi trazili od 30-40eur za zamenu, nije da ne cenim tudji rad i naplatu, ali covek mi zamenio gratis...
Cena nesto manje od 15000din za set.
Jedna velika preporuka od mene!

Zove se Mirko..
Sve sto kupis kod njega, imas zamenu za dz..

rboban

Ima u ponudi karika?
Ride It Like You Stole It

clutch&brake

Citat: ProjectLord poslato 31 Maj, 2015, 01:47
Citat: grber poslato 31 Maj, 2015, 01:08
Pa nije ba¹ samo par ¹rafova i spojnica... jo¹ ako nije spojnica nego rivet pa treba alat, pa brusilica, pa zezanje sa lanèanicima i toèkom...

Da se razumemo, ja sam kupio chain tool za DID lanac i sam to radim, ali te¹ko da bi radio za d¾ samo zato ¹to je neko kupio od mene lanac/lanèanike.

Tako je. Da je u pitanju spojnica, mogao bih i sam. Chain tool nemam, tako da...

ja maziju zamenio za 10 min... imam sve  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!