Glavni meni

ajd opet neko druzenje

Započeo clutch&brake, 02 Januar, 2014, 18:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

makinjo

Drugar i ja se provozali malo do miseluka ,nema zive duse .
Meni bilo skroz korektno za voznju danas plus nedelja :)

Kostić

ja se ubi u sedlu danas. prvo sa kom¹om, pa sa bokijem, dare nije teo sa nama, i¹o na u¹æe, jeblo ga u¹æe. :)

Kostić

Citat: UFF poslato 01 Mart, 2015, 17:12
izvezao sam ja
jer sam morao do grada a auto nemam  :'(

ne bi da se zalecem i zurim sa kupovinom a to znaci da cu naredni period glumeti koleta na motoru do posla i nazad po kisi i hladnoci

nee moooj! leba ti. ima barica po ulicama. ako isprlja¹ motor, svi æemo da plaæemo :)

freepartyman

Citat: Darko poslato 01 Mart, 2015, 18:17
Citat: freepartyman poslato 01 Mart, 2015, 17:15
Citat: njanja poslato 01 Mart, 2015, 14:53
Jel izvezao neko bajk danas?
Ja se vozao danas do centra grada ,malo se vrteo po pozeskoj,zavrsio na vidikovcu. Nije bilo hladno :)

motas mi se po kraju ;)
Malo ...:D Elem video sam dosta motorista danas , bilo je ok za voznju.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Hohštapler

pun NS danas, svi se vozali, ja bolestan... a i tormo mi malo u delovima...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić


K0le

I ja danas malo  [yahoo]. Vi¹e bilo prevo¾enje nego vo¾nja, zadnja guma lo¹aaaa , ¹to bi anglo-saksonci rekli 'wobble' ubija, al' smo sastavili celih 80-90km  [pobednik]

Andreja

Citat: njanja poslato 01 Mart, 2015, 14:53
Jel izvezao neko bajk danas?

Nisam mnogo, samo 280 kilometara :)

Pardon, 290  ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

BOKYBOY

Citat: Andreja poslato 02 Mart, 2015, 00:29
Citat: njanja poslato 01 Mart, 2015, 14:53
Jel izvezao neko bajk danas?

Nisam mnogo, samo 280 kilometara :)

Pardon, 290  ;D

[clapp] [clapp] [clapp] ...utisci...?

Andreja

#329
Boli me donji deo leða i pred kraj vo¾nje nisam mogao da kvaèilam (kvaèilo je mekano, odlièno radi ali su verovatno polo¾aj ruku i hladnoæa uticali na to). Al dobro, stvar navike, mislim da æe veæ sledeæi put biti dosta bolje :) Sedi¹te udobno, bukvalno upadnem u njega, na XTu bi mi gujsca otpala posle 250km. Rizla na putu koju sam obo¾avao kad sam vozio XTa me optereæuje, vozim k'o baba :D ©to se tièe obaranja, nisam preterivao ali sam ga obarao koliko je na XTu bila granica, kliznuo mi je par puta, dodu¹e bile su hladne gume. Skroz mi je èudno kad vozim 160, dam gas a on krene da ubrzava i to osetno, 150 mi je bio maksimum na prethodnom motoru :D ©to se tièe stabilnosti u krivini, kao da je zakucan za asfalt, navikao sam na motor koji "mesi" i na kome je borba za goli ¾ivot kada se ulazi u krivine sa 100+km/h :D Ali trebaæe mi jedan takav, zna¹ i sam kakva je zabava bila na onom KTMu :) Zvuk jebe mame, stvarno je ne¹to nesvakida¹nje. I da, famozna potro¹nja VFRa i V ma¹ine... PET LITARA, mereno od èepa do èepa :)

Sve u svemu, lep dan, lepa vo¾nja, lepo dru¹tvo (hvala bogu pa je ortak vozio ZZR500 umesto svoje ZX7ice jer bi mi u suprotnom skratio pola ¾ivota) :) Nemojte me vuæi za jezik, smorih sve po forumu a u stanju sam da pi¹em Rat i mir, u svakom trenutku  ;D  [cheers]

Da ne bude totalni offtopic, Kada i gde se okupljamo?
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

 Ja se sutra vozim jer najavljuju toplo vreme,doduse promenljivo poslepodne. Ako se voziite gledajte da se provozate do tri,cetri jer ce kisa  ;)
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Kostić

ajde? a nije ti èudno kad zabode¹ stotku u bogdana ¾erajiæa pa ne mo¾e¹ da stane¹? ;D ¹ta si se stiso na 160, pa naravno da æe da tro¹i pet  :P aj u ko¹, bata boki i ja idemo da merimo pi¹u danas sami [yahoo]

Andreja

Ma jeb'o te motor, usra' se ¾iv sa onim cakacakacaka diskovima :D

Ja bio do Juge u Zemunu danas, tek sad vidim ovaj post. Ma d¾abe, ja vozim touring motor sa fabrièkim izduvom, pi¹a mi je po defaultu velika, ne k'o vi Era¹i :D ©alu na stranu, sledeæi put kad budem dolazio u BG (u skladu sa vremenom i kintom), javljam se pa da prokruziramo malo Ko¹om :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

bolje da si do¹o vamo. em sam izludeo jedno èetri kruga, em su neki riljali po ¹umi koj hajduèke, em mi utekla bembara. jebe¹ R ka je kriv ko kurac i jedva ide. em neka riba umalo skoèila sa bajsa na mene ;D

Andreja

Ma kak'i, ne jurcam ja, ne¹to sam u fazonu da vozikam lagano, vi biste se jurcali pa bismo se nalazili dole kod klupica na svakih par minuta :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

Jel ide neko na ono otvaranje moto sezone?
I became a beast to rid myself the pain of being a man


stilgar


UFF

 [rofl]  SMS  :wtf:  jos jedan novi savez sa virtuelnim clanovima  [rofl]

sjebali su se sa izborom imena jbg sms ne znaci savez motocilista srbije vec short message tj skracenica vec zauzeta  [srednjiprst]

BOKYBOY

... [clapp] za kralja koji daje minuse za druzenje i voznju...nebitno u cijoj god organizaciji bilo............