Glavni meni

ajd opet neko druzenje

Započeo clutch&brake, 02 Januar, 2014, 18:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

goranvojska

ja se slazem.samo da se sakuimo ma gde.

Darko

ako je nedelja - mogu / hocu
ako je subota - jbg , na Zlatiboru sam...

dzimika

meni svejedno, subota, nedelja isti mi djavo :D

UFF

pa ajd u nedelju onda
i nema sta ko da se slaze, napises kad i gde i ko dosao dobrodosao, trebali bi tako bar jednom mesecno jbg

ove godine se nismo ni druzili ni vozili prvenstveno sto ja nista nisam organizovao nit otvarao takve teme (tj inicijalizovao jer organizacija ni ne postoji)
ne kazem da drugi to ne umeju samo oni nisu ni inace a pogotovo ove sezone (goran je izuzetak)

clutch&brake

Meni skupo da otvaram temu.... bar stotkica ode... jbga numem drugacije  [rofl] [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MIGE

Citat: njanja poslato 22 Decembar, 2014, 22:28
Meni skupo da otvaram temu.... bar stotkica ode... jbga numem drugacije  [rofl] [rofl] [rofl]
GAZDA   :)

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

MIGE


goranvojska


goranvojska

e bez zezanja el ce se sprema nesto za meze il kako se ko snadje?

UFF

pa ako je kod dzimike (a tamo je jeftinije nego da ostavljamo svi pare u kafanama ili da opet za malo najebem sprecavajuci tuce kod arhangela) onda cemo i da rostiljamo kod njega
mada je gulas bolja stvar

Hattrick

Neka pragnjad za na cackalicu ;D

Kalesin

U Nedelju bejasmo Bora i ja u BNS, rece nam uciteljica da bi vrlo rado i ona dosla, samo dajte vreme, mesto...i naravno ako treba nesto za klopu....
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

dzimika

ajd onda ovako, nedelja od 10 pa na dalje, ko kad moze, kod mene da mogu i ja da pijem :P
posto najvise pijete pivo ne morate nositi vec ima ovde u blizini podrum pica a imam i ja nesto za pocetak dok se ne kupi jos
sto se tice klope najlakse rostilj i najbrze jer za sve ostalo treba dosta vremena

UFF

a neki hangar za parking jer ce vecina doci kolima?

(ako otvoris novu temu onda sigurno nece biti mesta, ovako mozda i prodje jer je ne prate svi)

dzimika

kao sto rekoh, moze 4 ili 5 kola da stane ispred kuce, jos 2 iza kuce, pre skretanja u moju ulicu moze isto da se parkira a ako nista drugo moze kod komsije malo dalje od mene da se parkira, taman ako hocete da prodate auto ostavite mu kljuceve da ga proda :D

goranvojska


BOKYBOY


dzimika

Postavicu ujutru mapu da vam bude lakse

dzimika

Bice snega ali nema veze jel smo manijaci ili ne :D
nedelja, od 10 zbog kratkog dana, ako hocete rostiljacemo napolju, ima pored rostilja zatvoren prostor u kome moze da se sedi sa sve stolom
pice ili ponesite sta pijete ili cemo kupiti, podrum pica radi do 15h, mesara radi do 12 pa racunajte da dodjete ranije da bi se dogovorili oko toga koje cemo meso i sakupili parice
evo mape
zeleznik, put prema sremcici