Glavni meni

Za¹to ste jo¹ uvek ovde???

Započeo Uncle Bob, 28 Decembar, 2013, 18:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ostoja

Citat: Laziæ poslato 16 April, 2018, 19:10
Uff se samo kurèi sa zvuènicima... :D
Dok ja ne odnesem i ove....


[rofl] [rofl] [rofl] [yahoo] [yahoo]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

nema veze imam dva para, napravis mi garazu i jedni su tvoji + harman kurton pojacalo :)

ЯЭВОЛУТИОН

bogat je onaj kome malo treb a ne onaj ko mnogo ima....

zivotr prodajemo preko za neke pare a vise za obecanje da cemo pod stare dane da dobijamo neku crkavicu...koja bi u toj istoj zemlji bila bedna kao i srpska penzija u srbiji....
ima genijalnu ideju za vas....zaradite penziju u srbiji pa odete da zivite u indiju....tamo vam je 100 evra kao kuca....mozete i da jebete ako vam se dize...portugal je pun penzionisanih nemaca a spanija engleza....ja sam bio u americi i gledao naselja sa prikolicama gde zive penzioneri....amerikanci
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Æaletov kom¹ija proveo 20 godina na Tajlandu ili ©ri Lanci, tako negde... Od penzije i rente gajbe ¾iveo k'o bubreg u loju... Mo¾da je i dalje ako je ¾iv...

megaidiot

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 April, 2018, 21:41
bogat je onaj kome malo treb a ne onaj ko mnogo ima....
[thumb_up]
sto se para tice, za mene je bogat onaj ko ne mora da radi ono sto nece.

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 16 April, 2018, 21:41
ima genijalnu ideju za vas....zaradite penziju u srbiji pa odete da zivite u indiju...
ko ce da doceka penziju od ovih sto danas jos mogu da rade?
eno dobili zabranu da daju invalidske penzije, ljudi raspali jedva dodju pred komisiju, ovi ih odjebu u fazonu 'ne mozes da ides, nadji posao gde ces da sedis'.

stilgar

Citat: Laziæ poslato 16 April, 2018, 18:31
Citat: Hurricane poslato 16 April, 2018, 15:26
..koji si ti hejter postao jbmti  [rofl] [rofl] [rofl]
Za kvalitet kamere je realno u pravu... ;D



@Mi¹ko:
Pri tom Milanèe ima nov auto, motor od 1200cc, skuter, nekretnine, plazmu od 2 metra u vikendici i vremena, kad malo bolje razmislim pa on u stvari ¾ivi u Norve¹koj... :o ;D
nemoj siris dezinformacije skuter sam prodo :)

Lazic


Ivicat


Lazic

Zavisi koliko si dobar sa onom amebom vuèiæeviæem...

milomir22

Trenutno lose, malina po kg-u vredi tacno upola manje nego kad sam krenuo. Odnos konstantno varira zbog cene. Meni je olaksavajuca okolnost ta sto sam zemlju, sadnice, stubove, mehanizaciju imao, platio sam gorivo, djubre i hemiju za tretiranje. Radim sam i malo mi moji pomazu. Zato cu i ostati na ovih desetak ari.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Vredi upola manje zato ¹to je ameba nekako postao bitan igraè u otkupu...