Glavni meni

Za¹to ste jo¹ uvek ovde???

Započeo Uncle Bob, 28 Decembar, 2013, 18:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 28 Januar, 2018, 10:12
Ili odu na one trajekte koji izadju u medjunarodne vode,iznapijaju se ,vrate se u luku ,pa ih izbacuju na obale u hrpama polumrtve od cuge!!
Helsinborg-Helsingor je oko 4km, ide se oko pola sata, kakve meðunarodne vode, èim krene trajekt kreæe cirkanje... ;D Bio, dodu¹e veæ krenuo cirke... :D

mali_zmaj

jin-jang

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

i jako su vesti u igri"kako se napitii a malo popiti" za razliku od nas "kako puno popiti a ne napiti se"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Pa to isto kao i sa rupama po putevima... ;D


stilgar


UFF

jebo ga standard u norveskoj kad snima sa kineskom kamerom koja zuji, potrosih 15min zivota na proseravanje sreca sto sam premotavao, pa naravno da si u norvesku otisao za pare jbt sigurno nisi zbog lepog vremena

Hurricane

..koji si ti hejter postao jbmti  [rofl] [rofl] [rofl]

milomir22

Imam burazera u Italiji, vozi kamion, od '98 ili '99 je tamo ima 2 500 evra platu. Pre par godina mu drug iz srednje skole ponudi da se vrati u Srbiju za platu od 900 evra, nije prihvatio iako je veliki nostalgicar. Toliko o tome. Tamo je sve po malo ili nimalo skuplje, a plate im po 5,6,7 puta vece. Obuca i odeca, pa i hrana u Nemackoj jeftinija nego kod nas, stan je skuplji, gorivo isto, kad se sve svede, komotno zaposleni na mesecnom nivou stedi 500+ evra, kod nas moze da usteka 50 ili ni toliko.

Ja prvi nisam za odlazak, al' mi prevrsilo, 3 godine moljakam za posao, muljam i snalazim se, ali nije to to. Nije lako, ali bolje preseci i raskrstiti s emocijama kada pomislim kakva me buducnost ovde ceka.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

stilgar

@milomir22
pa covek je to i reko, tamo ima para, radis, uletis u kredite, kupis sve sto ti treba, prodo si dupe za pare, al ima nesto sto ti fali, ne zivis, cekas penziju, koja je za nase prilike lavovska i dodjes ovde na kraju star da uzivas, kad ti se vise ne dize kita. Gde si bio, u pecalbi, zivotinjario, kad omatoris moz da zivis i jebes, al nemas scim :) posebno je interesantan onaj deo gde pominje gradjane 2 i 3 reda...

milomir22

Pa i u Srbiji sam gradjanin 3. reda, prvo idu cigani, pa manjime (ungri, bugari, turci sto siju pantalone), pa srbi.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mi¹ko_kolo

Citat: stilgar poslato 16 April, 2018, 15:37
@milomir22
pa covek je to i reko, tamo ima para, radis, uletis u kredite, kupis sve sto ti treba, prodo si dupe za pare, al ima nesto sto ti fali, ne zivis, cekas penziju, koja je za nase prilike lavovska i dodjes ovde na kraju star da uzivas, kad ti se vise ne dize kita. Gde si bio, u pecalbi, zivotinjario, kad omatoris moz da zivis i jebes, al nemas scim :) posebno je interesantan onaj deo gde pominje gradjane 2 i 3 reda...

A ¹ta imamo ovde?! Ako ti neko nije ostavio poèetni kapital koji si umeo da saèuva¹ i uveæa¹- da bi zaraðivao 3-5 'iljada meseèno, ili si pokvaren do koske ili si èlan partije odnosno ima¹ veze sa i u politici.

Ivicat

Citat: milomir22 poslato 16 April, 2018, 15:27
...komotno zaposleni na mesecnom nivou stedi 500+ evra, kod nas moze da usteka 50 ili ni toliko...

Ovo prvo zavisi od puno faktora. Obicni sljakeri, tesko. Za ovo drugo seslazem.

PS: Sta znas da radis?

Lazic

Citat: Hurricane poslato 16 April, 2018, 15:26
..koji si ti hejter postao jbmti  [rofl] [rofl] [rofl]
Za kvalitet kamere je realno u pravu... ;D



@Mi¹ko:
Pri tom Milanèe ima nov auto, motor od 1200cc, skuter, nekretnine, plazmu od 2 metra u vikendici i vremena, kad malo bolje razmislim pa on u stvari ¾ivi u Norve¹koj... :o ;D

Glava Dole

Pa kakve vi to kamere posedujete kad vam je ovo lose? I kakvo sustanje? Ja cujem samo zvuk gazenja po snegu... a kao da je bitan kvalitet kamere a ne sadrzaj... dobar "glumac" npr je dobar i zanimljiv i ako se snima ves masinom a losem je dzabe i milionska oprema ;)

UFF

kad slusas na nekim govnima od zvucnika, mene glava zabolela (od zujanja, ako si gluv pa ne cujes valjda nisi corav pa umes da procitas)

Glava Dole

#396
Slusam na slusalicama... sad tek primecujem kad sam se bas usredsredio, nisam primetio jer nije konstantno u celom snimku, vecinom je zanemarljivo a samo u nekim delovima bas gruva zujanje... al ne pustas govor valjda na zvucnicima za diskoteku pa da to toliko smeta... ja sam tek sad izvalio iz treceg puta i to kad sam pojacao iznad prijatne granice za slusanje govora :) Usredsredjujes se valjda na pricu a ne na neku slabu frekvenciju u pozadini(ili tvoji zvucnici vise izrazavaju te visoke tonove ili moj mozak losije registruje, ko ce ga znati) :)

milomir22

Citat: Ivicat poslato 16 April, 2018, 18:17
Citat: milomir22 poslato 16 April, 2018, 15:27
...komotno zaposleni na mesecnom nivou stedi 500+ evra, kod nas moze da usteka 50 ili ni toliko...

Ovo prvo zavisi od puno faktora. Obicni sljakeri, tesko. Za ovo drugo seslazem.

PS: Sta znas da radis?




Po struci sam fizioterapeut (nesto malo sam privatno radio dok sam ziveo u bg-u, ali cesto zbog posla koji sam radio puno radno vreme-konobar, nisam uspevao da uskladim vreme za oba), imam mali zasad malina 8-10 ari, drzim casove engleskog kinezima/japancima preko native camp-a, trgujem na berzi (iz hobija i imam neke male zarade, ali malo i ulazem pa nisu neke ozbiljne cifre), a sada sam u prici da idem u jedan nemacki gradic gde bih radio kao radnik u proizvodnji komponenata za autoindustriju. Samo jos nisam bio baba-sera, zigolo i direktor skole, sve ostale profesije sam pokrio.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Uff se samo kurèi sa zvuènicima... :D

megaidiot

Citat: stilgar poslato 16 April, 2018, 15:37
@milomir22
uletis u kredite, kupis sve sto ti treba, prodo si dupe za pare
ne moras uopste da uletis u kredite kad si svakog meseca u plusu, moras ako hoces da dodjes kuci sa mecku i zlatan sat.
u srbiji masa ulece u kredite da se vadi iz govana.
za ostalo si manje vise u pravu, ali ko zna da zivi, moze da mu bude lepo svuda, samo se negde manje cima.