Glavni meni

Za¹to ste jo¹ uvek ovde???

Započeo Uncle Bob, 28 Decembar, 2013, 18:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 19 Januar, 2018, 15:27
Citat: SSZGO poslato 19 Januar, 2018, 13:40
mislim da je mnogo bolje raditi jedan dan za 500 eura, nego 30 dana za 300...

Bob Rock je to veæ davno izjavio.... citiram " bolje ¾ivjeti sto godina kao milioner,nego sedam dana u bijedi"
Ma da, otkriva rupe na saksiji... Tetovirani dvoglavi Arapin... :D

mali_zmaj

jin-jang

Hattrick

Citat: SSZGO poslato 19 Januar, 2018, 13:40
mislim da je mnogo bolje raditi jedan dan za 500 eura, nego 30 dana za 300...

Vidi ovi arbajteri sto se razgalamili.  :)

Bori¹a

Citat: Ivicat poslato 19 Januar, 2018, 14:49
Onaj koji ne ume da nadje nacin da ode, i tamo se nece snaci.

onaj koji ne ume da se snadje ovde nece umeti ni tamo ;)

megaidiot

ma jok, za prosecnu zaradu i prosecan zivot ne treba da se snalazis, samo treba da ides na posao i da ne napravis neko katastrofalno sranje

Lone Wolf

Ne mo¾e bez sranja.
Meni drugar jednom rekao kad sam ga pitao za¹to pravi sranja: "Aj ti probaj da ne sere¹ samo par dana pa æe¹ da vidi¹!"
Не може рај на земљи.

megaidiot


mareskin

Citat: Bori¹a poslato 20 Januar, 2018, 01:00
Citat: Ivicat poslato 19 Januar, 2018, 14:49
Onaj koji ne ume da nadje nacin da ode, i tamo se nece snaci.

onaj koji ne ume da se snadje ovde nece umeti ni tamo ;)

Te¹ko je kad tamo nema¹ kumu u sudu, svastiku u bolnici, roðaka u katastru, kom¹iju na carini...
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

castor

Svi oni ti samo na Balkanu trebaju - da te spasi kod sudije, da ti sredi kod doktora, da ti pomogne oko legalizacije, da ti provuèe paket i tako dalje...
It's the ride that matters, not the bike…

eclipse4

Citat: mareskin poslato 20 Januar, 2018, 12:53
Citat: Bori¹a poslato 20 Januar, 2018, 01:00
Citat: Ivicat poslato 19 Januar, 2018, 14:49
Onaj koji ne ume da nadje nacin da ode, i tamo se nece snaci.

onaj koji ne ume da se snadje ovde nece umeti ni tamo ;)

Te¹ko je kad tamo nema¹ kumu u sudu, svastiku u bolnici, roðaka u katastru, kom¹iju na carini...


zapravo ti uopste i ne trebaju.

- na sud zavrsis samo ako si usrao nesto licno,pa ondak i mora da odgovaras za ono sto si uradio,za sve ostalo pozoves policuju koja ti je ujedno i svedok (ako te neko maltretira itd)  :)

- svastika ti i ne treba u bolnici jer imaju sve lekove na stanju i sobe i krevete....nemas potrebe da podmitis bilo kog za bilo sta.....a kad se zahvaljujes DA naravno primaju pare,postoji jedan stakleni uredjej,kod nas se zove tegla ili kutija i na njoj pise kafekase (kaffeekasse) i tamo ubacujes novac koliko zelis a od toga se kupuju kafe,sokovi,kolaci,poklon koleginici za rodjendan itd (za osoblje).

- u katastru i da imas rodjaka ne vredi ti nista,tamo zivis u stanu :)

-komsa na carini ti ne znaci isto nista jer nije svaba nego je madjar fekete fekete   ;D ;D ;D

bato ja ih ic ne volim ali priznali ili ne za nas su 5 generacija unapred sto se uredjenosti tice i jos milion drugih stvari.....kao sto smo i mi za njih 10 generacija ispred u nekim stvarima kao sto je SLOBODA!
mada kad  gledam zivot na selu i zivot u gradu.....gradski zatvor nije daleko od njihovog.

eclipse4

Citat: Bori¹a poslato 20 Januar, 2018, 01:00
Citat: Ivicat poslato 19 Januar, 2018, 14:49
Onaj koji ne ume da nadje nacin da ode, i tamo se nece snaci.

onaj koji ne ume da se snadje ovde nece umeti ni tamo ;)

borisa sinko tamo se sredio i onaj sto je ovde isao slinama do kolena u srednjoj skoli.tako da ta teorija ne pije vodu.
kad vidim ko sve dolazi sas bemve kuci......stanem onako pored puta i prekrstim se......ne krstim se sto vozi bemve vec se krstim da zamolim boga da ne pregazi nekog dok je kuci jer nije ima ni bicikl.....

Kostić

Citat: Laziæ poslato 19 Januar, 2018, 10:40
Citat: UFF poslato 19 Januar, 2018, 01:51
jecko iznapusava lazica najstrasnije  [rofl]
Kako li si to zakljuèio... ??? :o  [ludak]

Niti radim za 200e, niti sedim kuæi i kukam... Demonstrirao protiv vlasti od '90-te... Najeo se suzavca, be¾ao od metaka, lajem na sve strane... Jedino jo¹ nisam uzeo oru¾je...


samo ti jo¹ to fali. jezik laje al ne ubija. oru¾je je za one koji umeju da ga koriste. taman i da oæe¹, samo ti fali da ti prkne u ruci.... dr¹se ti jezika i lajanja i nemaj brige

mi¹ko_kolo


mareskin


eclipse bio sam sarkastièan :D

Veæina moje familije koji su oti¹li u Nemaèku, Austriju ili ©vajcarsku 70-ih i 80-ih imaju 4 ili 8 razreda ¹kole. Tamo su krvavo radili najgore poslove i napravili kuæe i imanja ovde. Kada ode¹ u stranu zemlju bez skoro ikakvog uvida u svet van sela, osim odlaska u vojsku u drugi deo Juge, nije sigurno lako snaæi se tamo negde. Na¾alost njihov ¾ivot se sveo na par meseci odmora u kojima su zidali kuæe po selima u kojima sada niko ne ¾ivi.

Sve dok je na¹a valuta slaba postojaæe raèunica da se tamo radi za minimalac, a ovde tro¹i.
Koliko pa¹tete i hleba su moji roðaci pojeli pod malom sijalicom, da bi ovde napravili kuæerine.
Meni je ¾ao familije koja je tako pro¹la u ¾ivotu. Njihova deca koja nisu ostala kod babe i dede u Srbiji, od roðenja su ¾iveli u tom dru¹tvu i imali su ipak bolju ¹ansu za bolji ¾ivot.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Kostiæu, za tvoju informaciju koristim razna oru¾ja 35 godina, mo¾da se tebi i desi da prkne u ruci... [facepalm] Prednost odrastanja u kuæi punoj oru¾ja je ¹to mora¹ od malih nogu da bude¹ obuèen za kori¹æenje ili neko strada...

eclipse4

svaka kuca je puna oruzja.....nozevi,viljske...kutljaca,satara......cev od usisivaca,dzoger.....peskir za gusenje...sta jos ima interesantno,razbijene flase,tegle,boce mirisa......zubi


ma samo da covek ukljuci mastu  ;D ;D ;D

i onda dodju panduri i kazu oduzima se "vatreno ruzje" .... ma brate otkinucu mu zubima grkljan,ajd mi oduzmite zube  [djavo]

Lazic

Bereta 22LR, malokalibarka, karabin Zastavin+optika, lovaèka Zastavina...

eclipse4

lazimirac,a da nekog provalnika okacis na luster,nabijes mu ovu neomascenu crvenu zvezdicu u dupe i opalis,pa nedelju dana imas beslatno svetlo u hodniku  ;D ;D



PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

Prodajes?
Poklanjas?
Trampis?
Bacas?