Glavni meni

MASS Company

Započeo UFF, 24 Januar, 2011, 18:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks


DR Goran

Ja dodjem da kupim svecice a ovaj uvati da me pita za koji model...sta te boli kurac daj mi sta sam dosao da kupim ... Ladno covek nije teo da mi da svecice dok nisam rekao koji model auta je u pitanju i onda mi je rekao da ne idu te koje ja trazim i nije hteo da mi proda...nasisao sam ga kurcem i izasao ... ogroman minus .
A o uvozu motula iz eu sa expired shelf life no comment...
To je bilo pre 5 god... bio dva puta u zivotu i vise ne idem !!
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..

Plazma Keks

pa da... ja kod njih kupujem samo svecice, a onu muckomoziju od ulja necu da im dajem pare. i meni je bilo tesko da se dogovorim oko svecica, a posto mi treba samo nekoliko modela, kazem im mazda 626, toyota landcruzer 87' i za jos neki chevy i od kupim po kilo svega :D
pederi najobicniji

ЯЭВОЛУТИОН

a meni rakli dace mi rabat 18 posto na ulje...govnul 5100 850 dinara, a ja go dobijam svercovanog iz italije za 650......a svece koje dobijam iz Italije su ista cena ko kod njih, ali prva klasa.....fizicki se razlikuju a o kvalitetu ne bih ni pricao
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Ja motul odavno ne uzimam kod njih, nego kod srdjana. 300v kod njih 16 ili 18e, a kod njega 12e.

Plazma Keks

Citat: revolution poslato 25 Septembar, 2011, 17:30
a meni rakli dace mi rabat 18 posto na ulje...govnul 5100 850 dinara, a ja go dobijam svercovanog iz italije za 650......a svece koje dobijam iz Italije su ista cena ko kod njih, ali prva klasa.....fizicki se razlikuju a o kvalitetu ne bih ni pricao
pa to... mada, sto se mene tice, ja njih ugradjujem u viljuskare.. ti motori su svi ustrojeni i nijedan ne radi na nekoj visokoj turazi, tako da ne smeta sto jedan model svecice koristim za 3 razlicita motora :)
ali nekad moram da narucim za neke posebne motore, i tada mi stize Denso koji je po meni bolji od NGK, cak je i jeftiniji, negde oko 1,50e komad, a to se ne oseca jer su mi narudzbine uglavnom preko 1000e

Vule

Citat: SSZGO poslato 25 Januar, 2011, 09:11
Ja sam kupio iridijumske svecice kod njih.

Pre toga sam isto imao iridijumske koje su presle jedno 20000km

Posle zamene AMA NIKAKVE razlike nije bilo - zato, nemojte da menjate iridijumske posle 20K km kako pise u knjizici jer ocigledno mogu da idu mnogo mnogo duze...
koliko ja znam.. iridijumske se navodno menjaju na 50 000 km... a u nasim uslovima nekih 40 000 km ?
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

CBRR1

ljudi mi smo svi navikli da resavamo probleme oko motora preko svih programa,bila to kava,suza,azdajaha,dukati...dobar dan imam problem oko honde,konkretno oko svecica,dobijem odgovor pa moze samo hondina i nista vise,objasnim problem neobjasnjive prirode,da mi posle 200km probiju tri od 4 svecica,jedan od iskusnih maistora mi kaze da uzmem od suze 1000,i opet pametovanje u massu,ne i ne i ne...i na kraju kazem liku alo za moje pare uzimam,stavim i vec druga sezona ,sve u fullu,a sve znaju ustvari nista..!a ulje im je kako koja kura,nekada bre nije ni za u kosilicu za travu da ga sipas...asto se tice opreme,ljudi koji su bili preko u luisu,znaju o kakvoj robi se prodaje za 5ooo/6000din... [thumb_down]

CBRR1

Citat: Kanarinac poslato 25 Septembar, 2011, 17:57
Ja motul odavno ne uzimam kod njih, nego kod srdjana. 300v kod njih 16 ili 18e, a kod njega 12e.
moze srdjanov broj za ulje,unapred hvala..