Glavni meni

Guevara

Započeo UFF, 24 Januar, 2011, 17:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

http://www.motooprema.eu/
Bulevar Arsenija Èarnojeviæa 80
Arai, HJC, Caberg, Carbone Lorraine, D.I.D...

Ja sam sa njima za sad imao samo pozitivna iskutva a voleo bih da cujem i vasa

Milo¹*

Kupio kacigu, extra ljubazna ekipa.
''Naravno da si se smorio kad te svi zivi preticu , samo ne znam otkud ti ideja da uopste kupis kangrbu zvanu trafika.Ja sam to djubre probao jednom u zivotu i nikad vise.3o km na autoputu s njom mi je bio najveci smor u zivotu.''

Pit o Africi :D :D :D

dzimika

bio par puta kod njih i svaki put se slatko ispricali, pazario svoju drugu kacigu kod njih i rado odem tamo kad mi zatreba nesto tipa filter ulja a imaju i solidan izbor rucica za kvacila i kocnicu

Kengur

Joj joj joj, a da ne idete tamo zbog Ane... :D :D :D Inace, nase forumasice... :P

easy

taman posla  hh hh

BANE BROTHERHOOD

cela ekipa u gevari je super bar po meni znam ih sve ponaosob i mogu o njima dati samo reci hvale  ...uvek su mi izasli u suret i meni i svim mojim bolesnim prohtevima ako nesto trenutno nisu imali kod sebe na stanju onda su mi to vrlo brzo nabavili a za sebe mogu reci da sam tezak do zla boga  !!!!a sto se tice ane .....mmmmm..mm.m.....svaka cast  svaka cast pitajte je odakle joj tetovaza yamaha na desnoj unutrasnjoj strani bicepsa ...cccc.cc.c!!! ;D ;D ;D ;D
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

UFF

Samo tu tetovazu si joj video? :p  ;)

BANE BROTHERHOOD

Citat: UFF poslato 24 Januar, 2011, 19:07
Samo tu tetovazu si joj video? :p  ;)
alal vera sinko!!!! alal vera!!!! [yahoo] [yahoo] [yahoo]  joook tu sam video kad je radio ovaj nas manijak tattoo majstor ....bio sam prisutan dok se odigravao taj bogohulni cin   [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [djavo] [rofl] [rofl] [rofl] [djavo] [djavo] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Mad Max

extra extra. mislim da su prvi poceli sponzorisati  trkace (mnogo vozaca su sponzorisali)  [clapp]. Napravili su reklamu, a i dalje ostali sponzori [thumb_up]. Vlasnik Kole extra covek, za sve ima vremena i strpljenja. Sto se tice osoblja uvek ok.
Brzi od smrti, Jaci od bola

RoaD GunneR

Ja imam problem kad dodjem u tu radnju, s vrata krene pa gde si ti nema te sta sad vozis.....dok se ispricam sa ljudima  zaboravim po sta sam dosao, pa se onda igramo pogadjanja i moraju da mi prezentuju svaki artikal u radnji :D

Tasmanijski Djavo

Ah,te tetovaze  [glavazid] [glavazid] [glavazid],a lepo su mi govorili da mi to ne treba  [zena]  ;D ali ja nikad  [neslusam] Drago mi je da ste zadovoljni nasom radnjicom i mojim tetovazama  ;D ;D ;D
Nikad vise neces cuti "VOLIM TE JOS" !!!

Che

Citat: BANE BROTHERHOOD poslato 24 Januar, 2011, 18:38
cast pitajte je odakle joj tetovaza yamaha na desnoj unutrasnjoj strani bicepsa ...cccc.cc.c!!! ;D ;D ;D ;D

Leva ruka, sedi 1 :P
:D

BANE BROTHERHOOD

Citat: Tasmanijski Djavo poslato 26 Januar, 2011, 19:11
Ah,te tetovaze  [glavazid] [glavazid] [glavazid],a lepo su mi govorili da mi to ne treba  [zena]  ;D ali ja nikad  [neslusam] Drago mi je da ste zadovoljni nasom radnjicom i mojim tetovazama  ;D ;D ;D
ma nema na cemu samo ja stvarno nikada necu razumeti ljude koji se tetoviraju!!! [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

bajone

jeste, ljubazni su ba¹ ljudi i profi su skroz. ja sam kupio lanac i lanèanike kod njih, mo¾da i filter neki..zvao telefonom i pitao jel imaju, rekli da doðem u to i to vreme - biæe. do¹ao i sve kul.

jedino ¹to se nalaze na bulevaru arsenija èarnojeviæa koja je najbesmislenija ulica ikada...ali ¹ta æe¹...  [ludak] 

a da je devojka ljubazna, ljubazna je  :) 
Æuti i saraðuj..

SSZGO

bio sam kod njih vise puta

kupovao sam razne sitne dzidza bidze

lufter za arai kacigu, lancanike, tegice volana (da, i to kradu sa motora)

imaju svasta a izdvojio bih lamele i trkacke nozice koje su imali kao eksponate a ne znam jesu poceli da ih prodaju

prosle godine su imali taj problem, da im roba stize - unedogled, a nadam se da je to reseno

pozdrav i za radnicu i za radnike
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

evo bio sam kod nih danas

stigao mi je vizir za arai i isao sam do njih da mi podese

tu je bila i nasa clanica 'tasmanijski djavo' :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

b2man

Niko da pohvali ¹oneta!

dzimika

jbg, mozda bi ga i pohvalili da je zensko :P
i ja bio pre neki dan, smarao ih u vezi diska, shone kao i uvek spreman da pomogne

mi¹ko_kolo

Takoðe, sa osobljem samo pozitivna iskustva. Kupovao ¹to-¹ta i tako æe biti i ubuduæe.

Tasmanijski Djavo

Citat: b2man poslato 19 Februar, 2011, 00:16
Niko da pohvali ¹oneta!
Evo ja cu,kao prava koleginica ! Nesa je extra,uvek je raspolozen da pomogne i da neki savet ! Imam najboljeg kolegu na svetu :D :D :D
Nikad vise neces cuti "VOLIM TE JOS" !!!