Glavni meni

koji radio slusate i (koju muziku )

Započeo Andjelo, 08 Decembar, 2013, 17:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

mozda je malo dosadna tema   al evo .............u radionici obavezno slusam Pop radio  tj Hit radio Beograd  a kod kuce kada sam na internetu   ANTENNE BAYERN  takodje pop radio ili  NDR2  a evo i linkova  http://www.antenne.de/antenne/home/home/index2.php   ili http://ndr2.radio.de/ a nije los i NJOY radio koji je na istom linku kao i NDR2  a sto se tice muzike  sve vrste muzike volim da slusam od ozbiljne  ,rock, pop ,hard rock  pa i narodnjake  sve savisi kako sam kada raspolozen  inace u  autu  prilikom putovanja  samo pop muziku  inace sam ljubitelj  muzike 80-tih posto sam uz nju porastao ...............

MIGE


Andjelo

Citat: MIGE poslato 08 Decembar, 2013, 17:27
rom radio obrenovac  [panic] [panic] [panic] [panic]
i romsku sam zaboravio da upisem  pogotovo  Saban Bajramovic

MIGE

Citat: Andjelo poslato 08 Decembar, 2013, 17:27
Citat: MIGE poslato 08 Decembar, 2013, 17:27
rom radio obrenovac  [panic] [panic] [panic] [panic]
i romsku sam zaboravio da upisem  pogotovo  Saban Bajramovic
ma jok,ovaj je jaci ,predstavnik mladje generacije
Djovani Bajramovic Me corav 2013 Rom radio

Andjelo

kada sam jako umoran ili nesto nervozan ili bez volje   volim da slusam samo pop muziku ili muziku 80-tih i to na MAX Volume

CBRR1

TDI neprejebiv... Ja moram ovo da vam prepricam,obicno u autu zatamljena stakla i slusam ludake popa i kompaniju i vristim i ok niko me ne vidi,e bio u drugom autu, normalana stakla,smejem se ko lud i udaram sakom o volan i tako pali se semafor na sledecem isto stajem,a ludaci se javljaju i tako sam se slatko smejao,ocigledno da nema fona da nema nista, i bacim pogled ka autu levo koji stoji i ceka,koji su uporedo isli pored mene svo vreme,jel spic ma idemo 2na sat od semafora do semafora, u autu baba i deda i neko dete iza,svo troje u mene kao duha da su videli,jebote ljudi ali tako sam se osecao neprijatno da je to haos prvi put u zivotu sam umro od blama... Osecam da su baba i deda komentarisali posle ''kakvih ludaka ima,mlad a lud vec,ma nije lud nego droga,droga je ucinila svoje'' ... TDI vrh!

mi¹ko_kolo

105,2 Nostalgija. Nema vesti, reklama, prièe, kvizova...

goranvojska


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Plazma Keks

pustim bgd202, digne mi pritisak, onda prebacim na nostalgie, digne mi pritisak jer pusta ono sto je pustio pre 3 sata, prebacim na radio antena, prebacim dok ne shvatim kakva sranja slusam, onda prebacim b92, ubrzo krenu sranja koja kenjaju kako je srbija sranje, prebacim na studio b, tu su uglavnom neke price i vesti, pustim CD ili ipod. zavisi da li sam, sam, ili sa matorim u kolima

mi¹ko_kolo

Jel' misli¹ da ja imam vremena za tri sata slu¹anja radija?! ;D

Plazma Keks

pa kad si u kolima i tako se vozikas po ceo dan, imas vremena ;D

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

balcan girl

retko slusam radio :D mp3 mahom u usima ako idem negde a kad sam kuci moja play lista :D metal i rock, nekad klasika, narodnjaci samo u kafani ( narodnjaci=starogradske i tamburice) i takooo :D :D naleti nekad nesto drugo al to je retko :D obicno metal i rock :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Citat: Plazma Keks poslato 08 Decembar, 2013, 21:02
pustim bgd202, digne mi pritisak, onda prebacim na nostalgie, digne mi pritisak jer pusta ono sto je pustio pre 3 sata, prebacim na radio antena, prebacim dok ne shvatim kakva sranja slusam, onda prebacim b92, ubrzo krenu sranja koja kenjaju kako je srbija sranje, prebacim na studio b, tu su uglavnom neke price i vesti, pustim CD ili ipod. zavisi da li sam, sam, ili sa matorim u kolima

Pa ti si trebao da radis kao radijski kriticar. Promasio si profesiju ;D

Plazma Keks

najvise mi od ruke ide da kenjam okolo i da kritikujem, znaci novinar i neki kriticar ;D

Boban_m

Cijenim i vrijeme koje odvajas za to. Dakle, nakon 3 sata, BGD 202 pocinje da ponavlja... ;) ;D

Plazma Keks

ne, radio stanica nostaglie-nostalgija, ponavlja. na bgd 202 imas cesto neke intervjue i neke dosadne emisije koje mi se uopste ne slusaju...

mkt

radio slusam samo kad vozim cak i neki kontakt program mi legne kad peglam nocu solo
na gajbi i nemam radijo