Glavni meni

Husqvarna TE410, 2002 g.

Započeo ljupche92, 04 Decembar, 2013, 18:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

panthocrator

ja sam hipster i imam husqvarnu

jeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Aleks Cross

Ajde pogledajte slike na oglasu. To je TE 410 E dual purpose. Stoji masina od tog motora vec godinama kod drugara koji je od mene 10 min peske. Masinu sam mu ja nabavio preko Zupina a revizija radjena u Bergosu. Kupio nov TE 410 svirao k... po ulici i motor zaribao. Godiste 1998. Imao probleme sa Husqvarnom i na kraju ispusio. Taj 610 sa slike je TE 610 a ne TE 610 E. Sta ima a sta nema motor u principu i nije bitno, nego sta hoce potencijalani  kupac sa time da radi.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: panthocrator poslato 05 Decembar, 2013, 19:07
ja sam hipster i imam husqvarnu

jeeeeeeeeeeeeeeeeeee
samo da ti kazem pazario sam VOR 530 sm...ima da te derom po adi huji samo tako...neces ti meni vise da se sepuris sa tim lomom....:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

con3

Citat: Conti-Moto poslato 05 Decembar, 2013, 11:29
Ja sam imao TE610-ku '99. god.
Kupio sam ga izritanog (na Super-Moto trkama) u nemackoj sa super-moto tockovima i uz njega dobio i njegove originalne cross tockove.
Sta da kazem, motor je isao kao nevreme, ili jos bolje kao uragan. Na zadnji je isao u svakoj brzini.
Moja masina nije imala uljnu pumpu kao ni filter ulja. Ulje je trebalo da se menja na svakih 100-150 km, menjao sam ga na 1000.
Nikad mi nije bilo zao sto sam ga kupio, zao mi bilo sto sam ga prodao. Za dve godine koliko je bio kod mene nisam imao ni jedan jedini kvar.
Kocio je odlicno, ogibljenje je radilo brutalno, primao je gas i isao kao strujni udar - ne znas sta te je snaslo . . .

Slika iz garaze.



Da li je imala 2 akrapovica ?

Conti-Moto

Kupio sam je sa orig. izduvima, bilo dosta jeftinije . . .
Svaba je Race izduve stavio na svoj novi motor.
Novo !!!
Conti ROAD !!

TT600

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 04 Decembar, 2013, 22:01
uvek....
u srbiji to spada u egzotiku , i svi ce mu reciu nemoj....ja samo kazem da ono sto nije velikoserijski proizvod znaci da je exklizva i da ima sve ono sto valja a skupo je...ako ga to radi...nek kupuje....sta god da je popravlja se, ali ume da kosta.....ili nek kupi TT600 supermoto....

Potpuno se slazem sa ovim.
E, sad, ako kupac ima samo toliki budzet koliko kosta ova egzotika i nesto ga iznenadi pri prvom podgrevanju motora, mora da bude svestan da na takvom motoru ne pije vodu neko budzenje, vec u obzir dolaze samo originalni delovi, cija cena moze jako da zaboli . 
Ne zelim da mracim, ali za takvu egzotiku treba povesti ( u kupovinu ) nekog ko ume dobro da ga podgreje 


Aleks Cross

Crvena .. con3, kupuj to odma, ima 61 kw, nula km presla =nov motor a cena do jaja. Kako to ide pitaj Conti-Moto ili citaj sta je pisao, a zata dva akrapa, hvala ti za osmeh na mom licu.

rboban

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Decembar, 2013, 22:05
Citat: panthocrator poslato 05 Decembar, 2013, 19:07
ja sam hipster i imam husqvarnu

jeeeeeeeeeeeeeeeeeee
samo da ti kazem pazario sam VOR 530 sm...ima da te derom po adi huji samo tako...neces ti meni vise da se sepuris sa tim lomom....:)

Napravicemo usporedni test, ti ces da budes Alvirovic!!!  [panic]
Ride It Like You Stole It

ЯЭВОЛУТИОН

onda nam treba i go pro kamera.....i jedna hd sa strane...i bar dva fotografa sa NIKONima....
p.s.
Kako cu onako umne koentare da dajem kao Alvirko, to neznam
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

rboban

Ma lako, izuzetna pogonska grupa, losa svetlosna grupa, udobnost nakon par minuta zadovoljavajuca......
Ride It Like You Stole It

Uncle Bob

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Decembar, 2013, 09:42
onda nam treba i go pro kamera.....i jedna hd sa strane...i bar dva fotografa sa NIKONima....
p.s.
Kako cu onako umne koentare da dajem kao Alvirko, to neznam
Jo¹ mora¹ i da nauèi¹ da ma¹e¹ ruèicama kao on. :o
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

rboban

I obavezno na kraju uocili smo da nedostaju tri cilindra.....  [rofl]
ALi prosecan vozac to nece ni primetiti....  [yahoo]
Ride It Like You Stole It

panthocrator

Lom ide kao besan, jos je nov komp sitgao bice kidanje.
A sto se komentara tice ne zaboravi da pomenes da piksla nije osvetljena.

ЯЭВОЛУТИОН

Samo da ti kazem....zamenio plocice i lanac, uljei filter....nove gume conti i rezervna klipnjaca, nabavljena....i rezervni filteri ulja.....razmisljam kakav hendikep da ti dam za tu tvoju quarnu hus
p.s.
KOMP...pa ti tvoje govno je ajnspric, pa ima moj fcr 4o da ga pojede za lagani branch....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Kamerman, fotograf, devize, devize, deviz.... ovaj jos nesto treba ? :)

srbac

 i i rezervna klipnjaca, nabavljena....   [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [kralj] [kralj] [kralj] [kralj] [dobarpost] [dobarpost] [dobarpost]


rboban

Ja imam jedan set guma spreman za tu manifestaciju....
Ride It Like You Stole It

con3

Citat: Aleks Cross poslato 06 Decembar, 2013, 08:12
Crvena .. con3, kupuj to odma, ima 61 kw, nula km presla =nov motor a cena do jaja. Kako to ide pitaj Conti-Moto ili citaj sta je pisao, a zata dva akrapa, hvala ti za osmeh na mom licu.
Za akrape sam napisao zato sto je ovakva u SM varijanti sa 2 akrapovica bila na oglasima pre 2 god sad cu pokusati da ti nadjem i snimak ako nije skinut ,a za crvenu sam pitao jer znam kako ide sm610 po , komentarima vidim da su stariji modeli jaci

con3

#39