Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

FANTOM

    Pa moj MiMax 2 ima 5400 miliamper casova bateriju dva daba drzi da ka bas koristis . A ekran 6.4 incha

Hattrick

Moj Note 9 ima 4.000 mAh bateriju, dobro drzi, ali nista spektakularno u odnosu na koliko bih ocekivao kad procitam tu cifru.

viper

Citat: FANTOM poslato 05 Decembar, 2018, 13:31
    Pa moj MiMax 2 ima 5400 miliamper casova bateriju dva daba drzi da ka bas koristis . A ekran 6.4 incha

Ne spominji to vise, odlepice ostali od muke :)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

UFF

dzaba bakterija ako je telefon govno, nosi jebeni akumulator sa sobom ako ti je to bitno (power banks su bar danas dzabe)

niko od nas nije pecinski covek niti ide na prezivljavanje a i ako ide onda ne nosi jebeni smart phone

kuci sam za kompom, imam struju, u kolima imam punjac i struju, ko radi i on na poslu ima punjac i struju a danas se dobri telefoni od 0 do 80% napune za pola sata sa brzim punjacem tako da serem se na jebenu bateriju, poslednja stvar koju gledam na telefonu (samo da nije ajfon, on NEMA bateriju i stalno je na punjacu ko fixni da koristis [rofl])

Nika

Citat: UFF poslato 05 Decembar, 2018, 11:57
evo kupi ovaj i drkaj ga 5 dana bez punjenja


http://ulefone.com/products/power5/features.html
5 dana - nema ¹anse, ja sam èovek u godinama... Da si rekao 3, pa ajde... ;D

FANTOM

    Moj telefon je vrhunski i baterija je vrhunska . Dva dana ga jases sa svih strana i baterija izdrzi bez problema u dje i u treci dana tako da ja sam prezadivoljan .

FANTOM

    Stigao mi neki Update softvera na Mi Max-u ravno 15 minuta skidao i presabirao se . I na kraju mi je totalno drugaciji fon sve je na svom mestu al drugacije ikonice bukvalno kao da sam uzeo nov fon , interesantno mi sad skroz kao da sam pazario nov iz radnje  [watching]

idanijel

Tako i meni pre 3meseca,a prekljuce opet nov,nisam jos uradio,bojim se,ha ha.

mali_zmaj

to su fabrièki apdejti,to se mora uraditi....,meni pola sata zadnji put apdejtovao!!
jin-jang

despic

Mora? Uradis dva puta i posle ti odjednom "spor" telefon. Kao, sjebo mi se telefon, mora da ga menjam.
Ni jedan update sistema na telefonu nisam uradio evo druga godina, mozda 2 aplikacije od preko 50 kojih imam na telefonu samupdateovao. Radi kao mecava a samo 1gb rama i ispao mi je sa 3 metra na beton i malo je pukao ekran. Baterija zna i tri dana da mi traje a non stop sam na netu ili igricama. Alktalel pixi plus - 5000mah, da ga izgubim, sutra bih ga opet kupio. Serem se na lepe boje i osetljive ekrane kad baterija ne moz da iscera jedan dan.
klasican divljak

idanijel

Ma na xiaomi ,sam nocu odradi taj apdejt.

Gavrolini

Jbt ovo kao tema o potrosnji goriva...svima motori trose 5 l samo meni nikad toliko. Evo sad citam koliko vam drze baterije i opet mi nije jasno kako moj svaki ali bukvalno svaki telefon kad krenem na spavanje mora na punjac a nekad i jednom tokom dana. A nikad nisam kupio polovan telefon pa da kazes sjebana mu baterija. Evo sad imam mate 10 i on drzi od ujutru do uvece. Izgleda da ne znam niti da vozim motor niti da koristim telefon.

FANTOM

    Evo ne znam sta da ti kazem moj telefon jeste prevelik jer slazem se da 6'4 incha nije normalno za telefon ali baterija od 5400 meni drzi da ga ne ga ne ispustam dva dana. Stvarno 2 dana drzi . Ako nadjes neki manji fon a da ima ovoliku bateriju kao moje trebalo bi da ti drzi bez problema 2 dana .

Gavrolini

Nije da ne verujem( ustvari ne verujem :) ) jedino sto sam se uverio da drzi surovo je ulephone power ili tako nesto. Opet sve zavisi i sta je za nekog ne ispustanje iz ruku. A sobzirom koliko popravljas golfa cisto sumnjam da telefon ne ispustas iz ruku :)

FANTOM

    Pa Golfa popravljaju majstori , a ja sam prisutan . A ako ti je 2 dana gledanja YT na fonu npr., gde gori ekran non stop i zvuk je pojacan na najace nije dovoljno opterecujuce za bateriju onda ne znam . Nemam zasto da lazem , samo ti iskreno kazem moje iskustvo . Jedina mana mog fona sto jeste prevelik i nije praktican za svakodnevnu upotrebu zbog velicine. Zato sam i rekao ako bi nasao neki drugi fon manji a da ima 5400 miliamper casova bateriju ili vise sigurno ces biti zadovoljan za duzinom trajanja baterije.

despic

Gavro nisi jedini, ja sam pizdeo od glupavih androida koje mora da punis svaki dan. Iphone jos grdje. Ali pogledaj malo koliko ti baterija ima mah. Sve do 3000mah je racq.
klasican divljak

Glava Dole

Nije sve u miliampercasovima, ima neceg i u potrosnji i efikasnosti ;) Ali da je sto vece bolje - slazem se :D

Gavrolini

Ne pizdim ja, navikao sam. Krenem sa spavam i tel na punjac.

idanijel

Citat: Glava Dole poslato 02 Februar, 2019, 16:29
Nije sve u miliampercasovima, ima neceg i u potrosnji i efikasnosti ;) Ali da je sto vece bolje - slazem se :D
U pravu si.

mali_zmaj

Citat: despic poslato 01 Februar, 2019, 13:19
Mora? Uradis dva puta i posle ti odjednom "spor" telefon. Kao, sjebo mi se telefon, mora da ga menjam.
Ni jedan update sistema na telefonu nisam uradio evo druga godina, mozda 2 aplikacije od preko 50 kojih imam na telefonu samupdateovao. Radi kao mecava a samo 1gb rama i ispao mi je sa 3 metra na beton i malo je pukao ekran. Baterija zna i tri dana da mi traje a non stop sam na netu ili igricama. Alktalel pixi plus - 5000mah, da ga izgubim, sutra bih ga opet kupio. Serem se na lepe boje i osetljive ekrane kad baterija ne moz da iscera jedan dan.

pa dobro,ti nemoj!!  ;)
jin-jang