Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: castor poslato 04 Jun, 2018, 22:43
Mo¾da telefon ne podr¾ava USB3?

lg g5 ne podrzava usb3?

Zeljkamp

Citat: Mito_Maniac poslato 05 Jun, 2018, 16:13
Citat: Zeljkamp poslato 04 Jun, 2018, 01:43
Citat: Mito_Maniac poslato 03 Jun, 2018, 23:56
Citat: stilgar poslato 03 Jun, 2018, 17:31
Ima li neko da radi mobilne samsungove? Unuk slomio tach na J3 2016.  staklo celo, kako je uspeo ne znam. Kolko bi kostao nov tach il mora komplet i isplati li se uopste raditi tako nesto?

Mora komplet. lcd+touch+staklo. 55e
Mito, koliko je saklo za HTC U11 ? LCD i touch su ispravni, samo je saklo puklo u gornjem levom uglu.

ZA Htc jos nisam sreo da neko uradi zamenu stakla da to lici na nesto, posle zamene se ne uklapa nikako. Jedino pravo resenje je kompletan ekran, a on je oko 110e kompletan sa frame-om itd.
Jel original 110e sa ugradjom ?
TwinZ Auto & Moto

castor

Citat: eclipse4 poslato 06 Jun, 2018, 00:13
lg g5 ne podrzava usb3?
Izgleda da telefon podr¾ava USB3, ali da se u paketu sa telefonom isporuèuje USB2 kabal... Barem tako ka¾u na netu.
It's the ride that matters, not the bike…

Mito_Maniac

Citat: Zeljkamp poslato 06 Jun, 2018, 03:19
Citat: Mito_Maniac poslato 05 Jun, 2018, 16:13
Citat: Zeljkamp poslato 04 Jun, 2018, 01:43
Citat: Mito_Maniac poslato 03 Jun, 2018, 23:56
Citat: stilgar poslato 03 Jun, 2018, 17:31
Ima li neko da radi mobilne samsungove? Unuk slomio tach na J3 2016.  staklo celo, kako je uspeo ne znam. Kolko bi kostao nov tach il mora komplet i isplati li se uopste raditi tako nesto?

Mora komplet. lcd+touch+staklo. 55e
Mito, koliko je saklo za HTC U11 ? LCD i touch su ispravni, samo je saklo puklo u gornjem levom uglu.

ZA Htc jos nisam sreo da neko uradi zamenu stakla da to lici na nesto, posle zamene se ne uklapa nikako. Jedino pravo resenje je kompletan ekran, a on je oko 110e kompletan sa frame-om itd.
Jel original 110e sa ugradjom ?

Original 100%. Skinut sa drugog telefona u extra stanju, komplet sa frame-om itd.  Da sa zamenom sve komplet.
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

UFF

Znate li nekog ko radi u ProMobi ili nekom drugom ovlascenom servisu?

Ovo mi je drugi po redu S 7 edge kome je crkla maticna ploca, simptomi isti ko kod proslog, zamrzne ekran i nece da se upali dok se baterija skroz ne isprazni posle ga restartujem na power+volume - i krene sa restart loop ili ponovnim zamrzavanjem slike dok na kraju ne dobijem ciglu

podatke sam izvukao, fon resetovao i ovaj mi je za razliku od proslog u garanciji (mts) ali je isto kao i prosli sa naprslim ekranom pa ako ga odnesem u servis ili cu dobiti odjeb crkla ti ploca kad ti je ispao i naprso ekran (sto nije tacno koristim ga tako bez ijednog baga duze od 6 meseci) ili ce mi reci mora da se greje ekran i skida tach za zamenu ploce a posto je staklo naprslo tach ce da se sjebe, plocu ti menjamo u garanciji ali placas 30.000rsd za novi tach (a polovan s7edge dobar kupis ceo za 200e)

Pa da vidim prvo zna li neko nekog da to provuce kako treba umesto da me odjebu pre nego sto odnesem?

evo naprsnuca mada to nema veze sa kvarom

http://s22.postimg.cc/ysevbjjs1/image.jpg
http://s22.postimg.cc/n3avnl0j5/image.jpg

Kanarinac

Ne moze da ti provuce ni neko ko zna, posto sam i ja cimao za drugara i rece da sad imaju neki skener u koji ubace tel pre popravke i koji snima sva fizicka ostecenja

UFF

pa sta da radim?  [neampojma] da bacim telefon koji je u garanciji?  [ljutko] majku im jebem

druga ploca moze da se nadje i za 70e ili na primer posaljem ovom sve sa ugradnjom 120e ali i kod njega ce da bude problem staklo i touch

http://www.kupujemprodajem.com/Mobilni-telefoni/Samsung/Maticna-Ploca-Samsung-S7-Edge-62340969-oglas.htm?filter_id=110419535

da nadjem negde ekran rezervni pa da odnesem njega u ovlasceni? verovatno ni tako ne bi hteli ako bi ga uopste negde nasao  [sutirakamen]

Kanarinac

Mogu da ti dam telefon od drugara koji se bavi ovim pa da vidis sa njim sta moze i koliko kosta.

Mito_Maniac

Kupis drugu plocu i spakujes kod tebe u telefon. I to je to. Jedino resenje. Ploca je od 80e do 100e.
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

idanijel


Boban_m

Prodaj sranje i nadji na ebay drugi poruci na moju adresu, ide poznanik u subotu za bg.

Mito_Maniac

Citat: idanijel poslato 10 Jul, 2018, 20:08
Opasna gamad u promobis.

Ovo uopste nije tacno, da li bi ti zamenio uredjaj za novi koji ima fizicko ostecenje?
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

idanijel

Imao novu nokiu mesec dana stara pokazuje pun signal,a nisam dostupan.4puta bio kod njih kazu ispravan.djubrad opasna.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

UFF

nasao sam nekog i u pro mobi i u drugom ovlascenom servisu i oboje mi rekli da ne mogu da mi pomognu jer pre bilo koje intervencije slikaju i skeniraju telefon i uploaduju na samsung server pa ako ima fizickog ostecenja ne smeju da priznaju garanciju

u prevodu mogu da ga duvam  [rofl]

drugar od kanarinca kaze da mob ovakav vredi 10eur ali da moze on da mi nadje polovnu plocu i da je zameni za 100e
jedino to pa da ga zavalim za 150e i eto nisam ga bacio

bigbad86

Zajebi bre te edge telefone kad si fizicki radnik, uzmi nesto normalno sa ravnim ekranom, dodatnu staklo foliju, case ili bumper a kad radis nesto bas rizicno dodatnu tapaciranu torbicu sto ima da se upi kod kineza. Ja do sada tri puta skrcao staklo foliju, sto bi do sada bilo da sam tri puta lomio ekran da nisam imao tu zastitu.

idanijel

Citat: Zeljkamp poslato 11 Jul, 2018, 12:55
To je do mreze, nije do telefona.
Pa probao sam narvno 5 telefona ,samo ta nokia lumia nova nije htela da radi kako treba,i ljudi iz Ni¹a iz promobi mi kazu crkla ploèa,i nije im jasno zasto u bg ne uvaze garanciju.

zlacjani

Citat: bigbad86 poslato 11 Jul, 2018, 20:03
Zajebi bre te edge telefone kad si fizicki radnik, uzmi nesto normalno sa ravnim ekranom, dodatnu staklo foliju, case ili bumper a kad radis nesto bas rizicno dodatnu tapaciranu torbicu sto ima da se upi kod kineza. Ja do sada tri puta skrcao staklo foliju, sto bi do sada bilo da sam tri puta lomio ekran da nisam imao tu zastitu.

Drugarici skoro menjali ploèu u Iphone-u 6...radio 3 dana i poèeo da zamrzava touch. æao zdravo, nema smisla cimati se, kad se jednom sjebe vi¹e ne ¹ljaka nikad i taèka!

bucko

Citat: UFF poslato 11 Jul, 2018, 13:35
nasao sam nekog i u pro mobi i u drugom ovlascenom servisu i oboje mi rekli da ne mogu da mi pomognu jer pre bilo koje intervencije slikaju i skeniraju telefon i uploaduju na samsung server pa ako ima fizickog ostecenja ne smeju da priznaju garanciju

u prevodu mogu da ga duvam  [rofl]

drugar od kanarinca kaze da mob ovakav vredi 10eur ali da moze on da mi nadje polovnu plocu i da je zameni za 100e
jedino to pa da ga zavalim za 150e i eto nisam ga bacio

Uzmi Iphone i zivi ko covek ,bavi se svojim poslom a ne da stalno krpis djubre

UFF

nervira me softver na jabuci
na windows telefonima jos vise, ali njega su valjda ukinuli za srbistan


@ Boban_m hvala na ponudi ali necu da te cimam sa drugog kontinenta za nesto sto imam da kupim i ovde da bi ustedeo par desetina eura
zahvalan na dobroj volji :)