Glavni meni

Utisci sa Pirelli Angle ST gumama?

Započeo Gligoric, 06 Novembar, 2013, 22:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gligoric

Pozdrav Manijaci,voleo bih da cujem vase iskustvo ukoliko ste koristili gore pomenute gume(Pirelli Angle ST) u nekim normalnim uslovima voznje,planiram da ih kupim za svoj motor(K7 1000) ne posecujem stazu pa mi neke visoke performanse nisu bitne,ali nije mi zao da platim dobre gume.Ukoliko imate pozitivnih ili negativnih utisaka bio bih vam zahvalan ukoliko ih podelite ovde :)
Hvala :)

abarth

Jel ima negde na popustu?

Lièno mislim da ove gume nisu za tvoj motor, pre su za neki sport/tourer.

Gligoric

Na popustu su u Guevara prodavnici,set guma je 265e.


Cale

         Imam je ja pozadi.Jako dobra guma.Odlicna je dok je ne  dovedes do kraja-onda pocne "da se buni".  :D . Zbog toga 4+ od mene.Znam ljude koji su sa ST gumama na R-ovima prelazili i po 20000-25000 km ! Ipak,znaj da ih nikad neces ugrejati na tom motoru u nekoj "normalnoj" voznji i da ces se tesko zaustaviti ako ti izleti neka budala koja te nije videla.
         Dakle,guma je vrlo dobra ali ne za tu vrstu motora.A sto se tice popusta-pa i nije nesto.Mislim da je to neka normalna cena.Ja sam zadnju platio 150.

gojko

mnogo bolja opcija je Michelin pilot road 2 ili 3

Gvozden

Slazem se sa Gojkom, vozio sam nove PAngel, stare 2 godine... posle Diablo-a i Pilot 2-ke iskreno nije mi pasovala.Do dve godine moze, posle 2 nikako ne kupuj, postane tvrdje, drugacije se nekako zagreva. To su mi potvrdili i ljudi iz Pirelija.. Motor je ZZR1100

Gligoric

Hvala na savetima,pokusucu da potrazim nesto drugo sto bi mi odgovaralo,metzeler je takodje na popustu,pa cu videti sa mi od njih odgovara :)

abarth


banevuk

i
GT
Prezadovoljan kupio u Guevari na preporuku ©oneta i nisamse pokajao mada mislim da moj stil vo¾nje bi istrpela i neka druga guma

castor

Bane, koliko ih dugo vozi¹ i kako su ti se pokazale?
It's the ride that matters, not the bike…

banevuk

Jbg nije radio sajt pa te sad videh poruku. Evo bo¾e zdravlja godinu dana kupio ih nekako u ovo vreme. Pokazale su se bar za mene fenomenalno. Pogotovo po mokrom gde sam imao zent prema obaranju . Pre¹ao oko 5000 km. One su po Pirelli clipu dvokomponentne mek¹e sa strane po sredini tvrdje . Ja sam (pre)zadovoljan