Glavni meni

danas slavim drugi rodjendan

Započeo MIGE, 06 Novembar, 2013, 10:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


mrle


Ivan1979

Ziv bio i veliki ti porastao  ;D  [cheers]

MIGE


Zvonèica

E, pa sreæan roðendan, ¾iv bio  [thumb_up]
Hold your head high and your middle finger higher

Alchemist

You're just jealous cause voices are talking to me

mt:s

Nikad mi nije bilo jasno... da li je ovo saobraæajna nesreæa ili sreæa??? Nisam za proslave ovakvih dogaðaja.
Naravno, drago mi je ¹to si pretek'o...

UFF

au bre mige ja pomislih pa kad si pre jos jedan pockup uspeo da sjebes :)

Major


Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

MIGE

hvala ljudi ,ja to malo obelezio I podelio sa vama...na zalost,cest bol u levoj ruci I terapije za vrat koje imam I dan danas,podsete me na ovaj nemili dogadjaj..a podseti me I azurnost naseg pravosudja...do dana danasnjeg,imao sam samo poziv da dam iskaz kod istraznog sudije...nit je pokrenuta istraga,nit se nesto dogadja...jos su sudski vestaci iz zajecara odlucili da imam lake telesne povrede  :o :o :o [facepalm] [ljutko]...naravno,ulozio sam zalbu...

ЯЭВОЛУТИОН

pa da si slomio vrat onda bi bile teze......i tuzi lekare lekarskoj komori......u pitanju je losa praksa.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DebeliZmaj

jbg MIGE kad si lazicu dao minus ... eto vidish ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MIGE

Citat: DebeliZmaj poslato 06 Novembar, 2013, 18:41
jbg MIGE kad si lazicu dao minus ... eto vidish ..

mom drugu lazicu???jok bre

MIGE


MIGE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Novembar, 2013, 18:38
pa da si slomio vrat onda bi bile teze......i tuzi lekare lekarskoj komori......u pitanju je losa praksa.
ocigledno da neko malo koci u zajecaru...da nemaju mozda mnogo slucajeva pa ja ne mogu da dodjem na red???

eclipse4

kako se vidi na slici dobro si prosao covece....

MIGE

dobro sam prosao....udes je bio kod mesta valakonje,pretpostavljam da znas otprilike gde se nalazi ...

Dukags

mene lekqari u urgentnom molili samo vrat da im ne spominjem ako ga vec slomio nisam, rece stavi jedan dan hladne obloge a onda posle tople, cuj terapije,  jer kao u NS provalili doktore da su delili te fol kragne i kapom i sakom u dogovoru sa advokatima pa su ih kao neke i hapsili a sad najebali ovi koje stvarno boli vrat a nisu ga totalno slomili nema da dobijes kragnu,... a u onom trenutku kad ti lekar kaze da ti nije nista sa vratom bude i glupo dokazivati [neampojma]
a o nasoj policiji i pravosudju sve najlepse, ako pre ne umres prirodnom smrcu ima sanse da docekas presudu - da si ti nama ziv i donekle zdrav i samo dva rodjendana slavio  [cheers]

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!