Glavni meni

Motobox Novi Sad

Započeo SSZGO, 21 Januar, 2011, 11:31

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Stevo imas pozdrav od Viktora.....bio prekjuce do mene i video gume za kawu pa krenuli u pricu.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Conti-Moto

Hvala, pozdravi ga. Cekam ga na Tassosu ...
Skoro svake godine se  tamo sretnemo.
Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН

jebi ga...ja ga vidjam cesce....mnogo cesce  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Kad ne ides na Tasos [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

ali zato sam svaki dan u
Podrumu
Beskintosu
Dekintosu
Bezparaliji
i ostalim popularnim destinacijama
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Zato se i srecemo na tim egzoticnim lokacijama.

Conti-Moto

Citat: perlx poslato 27 Jun, 2015, 14:14
Kad ne ides na Tasos [rofl]

Evo upravo sam stigao na Tassos, pre 20 min.
Novo !!!
Conti ROAD !!

perlx

Ko prvi sretne Viktora vodi na pice :D
Uzivaj [cheers]

ЯЭВОЛУТИОН

Viktor sutra kod mene.....ko sutra dodje na pice dodje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

prpa_zr


ajd pitanje: treba mi ulje za vilju¹ku za TDM 900.. u manualu pi¹e - yamaha fork oil 10wt - jel ima¹ neki ekvivalent tome?

Che



U globalu bilo koje 10W

ali ti ide po 507g u svaku  ;D

Conti-Moto

 
Citat: prpa_zr poslato 19 Jul, 2015, 12:12

ajd pitanje: treba mi ulje za vilju¹ku za TDM 900.. u manualu pi¹e - yamaha fork oil 10wt - jel ima¹ neki ekvivalent tome?

Javljam ti sutra Prpo, Che ti je dao  dobar odgovor ...  :-*
Novo !!!
Conti ROAD !!

ЯЭВОЛУТИОН

proveravao sam efekat tih 7 ml u radu viljuske.....dakle sipao okruglo 500 i vezicom markirao stap....proba kocenja sa 80 na sat do nule da potopi viljusku koliko moze....i onda sa dolivanjem jos po 7 ml isti test.....nikakve razlike...stoga odgovorno tvrdim da je 500 ml sasvim adekvatno za po stapu...mozda se situacija promeni za koju desetinu hiljada kilometara ali u startu razlike nema.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Che

i kod mene je po po' litre, za sada bez problema.

Mil@n

Citat: Che poslato 19 Jul, 2015, 13:41


U globalu bilo koje 10W

ali ti ide po 507g u svaku  ;D
Ne bih ba¹ rekao da je svako 10W ulje isto,zato ¹to te oznake nisu standardizovane.Znaèi 10W kod Motula i 10W kod nekog drugog ulja ne mora da znaèi da je isti viskozitet.Ono ¹to je merodavno je oznaka centistokes pa to treba gledati prilikom kupovine.

Che

naravno, nije svaki 10W isti,
kao sto nisu isto kilo perija i kilo olova
olovo je uvek teze ;)

Hohštapler

...ovih 507ml kod TDM je luðe od onih 3,1L ulja kod Honde sa zamenom filtera... i ja sam proveravao, da tih 0,1L mora kod Honde ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

Citat: Ho¹tapler poslato 20 Jul, 2015, 08:38
...ovih 507ml kod TDM je luðe od onih 3,1L ulja kod Honde sa zamenom filtera... i ja sam proveravao, da tih 0,1L mora kod Honde ;)

nije samo kod tdm... generalno je za 0.03-0.07 vise od okrugle cifre
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Andreja

537ml po ¹tapu kod XTa :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Tihi_ZR

Prvih 2500 km sa Conti Road Attack-prezadovoljan. Najbolja voznja do sada po svim vremenskim uslovima.  [thumb_up]