Glavni meni

Tema za ljubitelje Ducati-a

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 20 Oktobar, 2013, 16:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


nano


stilgar

samo ovaj ducati je za mene :)



milomir22

Sutra, u nedelju (4.6.) u Balosavi 3-T racing, Gagi ima promociju brenda Ducati, postaje zastupnik i ovlasceni serviser. Ne znam koliko ce modela da prezentuju, ali verujem da ce biti nesto skromno. Ako je neko u prolazu ili voli ovaj brend, moze da svrati. Mozda i ja trknem ako ne bude kise.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF

poslali mi poziv, pun qrac novih modela koje bih voleo da probam, ali ko ce dize cak za balosavu zbog kiselog grozdja jbg

banditkg

Bio juce,vozio multistradu uhhh

Boban_m


milomir22

Ja ne stigoh da odem, ceo dan zevao nesto po Jagodini, kako je bilo u Balosavi?
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

rboban

Vanserijsko ogibljenje i kocnice, cijena prava sitnica!
Ride It Like You Stole It

Andreja

Nije da sam planirao da kupim al daj neke detalje :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

ducati ciganale  1999  ...zna se sta uff misli o zlatnim detaljima na motorima...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jovan D

Sta misli? Pa zar nije imao neku R1 u crno-zlatnoj kolor semi i sa nekom opremom u zlatnoj boji  [neampojma]

UFF

ne, to je samo onaj borcanac sa buvljaka imao :D

banditkg

Citat: Boban_m poslato 04 Jun, 2017, 16:13
Pecen si ;D
Sta pecen zaljubio se jbt hehehhe,inace ok bilo skroz u Balosavi

Gavrolini

#834
Drugari stigla mi je iz italije originalna Ducati Arlennness kosulja. Placena je tamo 92e. Ali na zalost mi je mala. Velicina je L. Ako nekog zanima nek se javi napravicemo visestruko manju cenu. Znaci kao nova samo sam je probao.








Lazic

Dao si 100 e da besplatno reklamira¹ Ducati, Xerox i Shell... :o ;D ©ta ti je privr¾enost brendu... ;D

Andreja

Zaboravih na ovu temu skroz :) Samo da se smilujem da nauèim da radim u Adobe Premieru ili neèemu sliènom pa æu da bacim neki snimak sa Xiaomi-ja :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

srbac

Citat: Gavrolini poslato 10 Jul, 2017, 16:00
Drugari stigla mi je iz italije originalna Ducati Arlennness kosulja. Placena je tamo 92e. Ali na zalost mi je mala. Velicina je L. Ako nekog zanima nek se javi napravicemo visestruko manju cenu. Znaci kao nova samo sam je probao.










Gavra 99  [rofl] [rofl] [rofl]

Andreja

Citat: Andreja poslato 22 Septembar, 2017, 02:13
Zaboravih na ovu temu skroz :) Samo da se smilujem da nauèim da radim u Adobe Premieru ili neèemu sliènom pa æu da bacim neki snimak sa Xiaomi-ja :)

... after a while... :D

Sklopio sam snimke od letos, ni¹ta spektakularno ali sva¹ta mo¾e da se vidi :D Èak i Stevina Hyperstrada u salonu :) Audio mo¾e biti mnogo bolji ali sve sam snimao akcionom kamericom a copyright free pesme su uglavnom lo¹ije.

Ukratko, u septembru sam ne¹to malo pomogao na¹em Ducati predstavni¹tvu oko organizacije Ducati Belgrade Week dogaðaja i bilo je strava, provozao sam preko 15 motora ali naravno, nisam snimio sve. 'Stradu 950 i xDiavela sam odvezao do Navaka dok sam ostale motore praktièno preme¹tao od staze do magacina i suprotno, vozio na dolivanje benzina i takoc. Taman kad je do¹ao moj red da opletem Panigale 959 po stazi, poène oluja i razru¹i sve, posle oluje pakovanje i 'ajmo nazad :)

Da ne tupim mnogo, 've ga:

! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Flavius Valerius Aurelius