Glavni meni

Tema za ljubitelje Ducati-a

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 20 Oktobar, 2013, 16:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

@ enduro ctx

brate , a da ti kupis odmah ovo



i resisi sebe muka sta ces i ima li sta brze....sigurno je da te nece stici niko bar par godina ako ne i duze...

TEEfqd

bez nitra hajabusa nije hajabusa, jebes to.

perlx

Nitro je za one koji nemaju za turbo.

con3

Citao sam jednom na televizoru kako to ide

perlx


castor

It's the ride that matters, not the bike…

TEEfqd

ja sam cuo da ti se suzi put na metar jebote kad to vozis


enduro ctx

Citat: redshadow poslato 29 Decembar, 2013, 20:00
Citat: castor poslato 28 Decembar, 2013, 22:06
Aj' sad da prièamo realno. Ducati ima standardno bolje setove opreme koja se fabrièki ugraðuje u motore. Ohlins, Marzocchi, Brembo i tako dalje. Kad kupi¹ japanca, toga nema, nego ima Kayaba, Nissin, Tocico i tome slièno.

Kad hoæe¹ ono sa Dukca da stavi¹ na japanca, dobro se poèe¹e¹ po glavi i po d¾epu da vidi¹ da li mo¾e¹ to da si priu¹ti¹ - preko 95% populacije ne mo¾e, jer tek taj sport ko¹ta papreno. Maki mo¾e da potvrdi po¹to je na svoju Suzanu stavljao Ohlins napred i nazad, a koliko se sjeæam i Brembo, pa neka ka¾e koliko ga je to iza¹lo i ¹ta je taèno sa time dobio.

A sa druge strane kad pogleda¹, 99% vlasnika i ¹ofera motora (bilo da je neki japanac ili dukac), ne mo¾e, ne zna, nema gdje (èitaj ne ide na stazu i ne trka se) ili se boji da motor iskoristi do kraja onoga ¹to isti mo¾e da pru¾i, pa se svi vrte od 10% (pozeri, fenseraj, kahve rejseri™ po Straje Baje i njima slièni) do mo¾da 50-60% moguænosti motora (oni koji znaju malo vi¹e od gasa na pravcu i koènice pred krivinu, a kroz krivinu na leru skoro).

90% nas ne zna da prepozna i protumaèi povratnu informaciju koja se dobije od podloge/gume/vilju¹ke, pa shodno tome ni ne znamo da iskoristimo motor do kraja, jer ne znamo gdje je granica.

Sve u svemu, bilo da kupi¹ Dukca ili da kupi¹ Japanca, za prvi motor ti je isti kurac. Kad prebije¹ nekoliko desetina 'iljada kilometara guzicom na motoru, onda æe¹ moæi da ka¾e¹ da mo¾e¹ da napravi¹ RAZLIKU izmeðu dva motora koju æe¹ moæi da potkuje¹ èinjenicama koje si uvidio, nauèio, primjetio, shvatio, i tako dalje.

Do tada - sve je samo i èisto mlaæenje slame...
odredjeni japanci ugradjuju brembo i showa standardno.

Citat: enduro ctx poslato 28 Decembar, 2013, 21:46
              Neverovatno sam poceo da se lozim na Ducatija,kako sam shvatio iz price i sa neta Ducati ima mnogo bolje vozne osobine od bilo kojih drugih motora

kupi najbolju marku molim te, ucini nam da te razlikujemo od ostalih smrtnika koji voze japance a ti nepobedivu masinu iz italije, ferarija medju motorima.

                             Pa naravno da cu da kupim Ducatija,jer sto bih kupovao japansku konfekciju kad mogu za malo vise para sebi da priustim ferarija medju motociklima kako ti rece khm khm,to je jedino pametno sto sam procitao da si napisao o Ducatiju iako ironicno.

TEEfqd

alal vera :D i javi iskustva obavezno :D

Darko


TEEfqd

i ovako se ne razlikuje puno od onoga sto si ranije vozio :D ahahahahahahahhaahhahaahahahahahahahah


CBRR1

jos mu dildo fali na sedistu pa da svrsavaju u pravom smislu...ovo stvoreno za ctxa...

enduro ctx

Citat: redshadow poslato 29 Decembar, 2013, 23:29
i ovako se ne razlikuje puno od onoga sto si ranije vozio :D ahahahahahahahhaahhahaahahahahahahahah

    Ahahaha pa nemo si sad ljubomoran...znam da bi i ti potajno voleo da vozis Ducatija ali ...sindrom kiselog grozdja.

enduro ctx

Citat: CBRR1 poslato 29 Decembar, 2013, 23:34
jos mu dildo fali na sedistu pa da svrsavaju u pravom smislu...ovo stvoreno za ctxa...

Oo Muflon i ti si tu...heheh jer mogu od miloste da te zovem muflon bas ti lezi nadimak.

TEEfqd

#36
Citat: enduro ctx poslato 29 Decembar, 2013, 23:36
Citat: redshadow poslato 29 Decembar, 2013, 23:29
i ovako se ne razlikuje puno od onoga sto si ranije vozio :D ahahahahahahahhaahhahaahahahahahahahah

    Ahahaha pa nemo si sad ljubomoran...znam da bi i ti potajno voleo da vozis Ducatija ali ...sindrom kiselog grozdja.

potajno medju nama mogu da kupim dva ta 899, ali samo potajno. za 5k evra ne bi vozio novog 899. pre bi kupio hiljadu iz japana za 15 kao sto cu i da uradim.
nemoj da mislis da samo tvoj tata ima pare :P iako sam ja svoj a i sledeci koji cu da uzmem licno izfinansirao.
zivot je dobar, jbg.

Darko

eeeeeeeeeeee , a 'ocu i ja tatu koji ima pareeeeeee.....i 'ocu litru iz Japanaaaaaaa....'ocuuuuuu

TEEfqd

Citat: Darko poslato 29 Decembar, 2013, 23:44
eeeeeeeeeeee , a 'ocu i ja tatu koji ima pareeeeeee.....i 'ocu litru iz Japanaaaaaaa....'ocuuuuuu
radi preko neta brate :D u srbiji si, a kao da si preko :D

enduro ctx

Citat: redshadow poslato 29 Decembar, 2013, 23:41
Citat: enduro ctx poslato 29 Decembar, 2013, 23:36
Citat: redshadow poslato 29 Decembar, 2013, 23:29
i ovako se ne razlikuje puno od onoga sto si ranije vozio :D ahahahahahahahhaahhahaahahahahahahahah

    Ahahaha pa nemo si sad ljubomoran...znam da bi i ti potajno voleo da vozis Ducatija ali ...sindrom kiselog grozdja.

potajno medju nama mogu da kupim dva ta 899, ali samo potajno. za 5k evra ne bi vozio novog 899. pre bi kupio hiljadu iz japana za 15 kao sto cu i da uradim.
sindrom boli me kurac za italijansko smece i nemoj da mislis da samo tvoj tata ima pare :P iako sam ja svoj a i sledeci koji cu da uzmem licno izfinansirao.
zivot je dobar, jbg.

                           E pa nemo sad tako o Ducatiju ,vredjas mi osecanja koja gajim prema njemu...i kad si ti mene vido da sam napisao da je Suzuki djubre...a realno nije ni do kolena Ducatiju.
                            P.S i koga bre zabole odakle nekome pare za motor i da li ti je tata dao i kako ti je tata doso do njih da li postenim radom ko moj ili mozda kradjom neke vrste bilo kakve.