Glavni meni

Ljubitelji Kineskih motora

Započeo Hohštapler, 19 Oktobar, 2013, 18:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

serviseri nisu tarabe, ali niko ko kupi kineza nece da plati mnogo servisera jer je motor jeftin...jeftn serviser je taraba....ali tarabu je odabrao kupac kineza....a ovlaseni servisi su najgori servisi svuda u svetu.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

Zato sto tamo i rade serviseri a ne MAJSTORI.

mali_zmaj

vjeruj mi ovi su bili totalno nezinteresovani za ono sta rade..,evo jedan primjer..,dok sam cekao prvu zamjenu ulja i filtera malo sam posmatrao sta rade..,pa stigao im kontingent skutera,i oni ih kao sastavljaju,i na kraju sastavljanja sipaju gorivo.., sve goriva sto je nasuo zavrsilo na podu..,jos je jedan od njih pusio... ja da mu nisam rekao da mu curi gorivo,ne bi ni skontali...,nisu crijev povezali..,a ko zna koliko su ih sastavili do tada..,i dok mi je motor bio u garanciji,i potopio mi drugi put cilindar,kad sam ih pozvao kao da sam im pobio pola porodice...

Imali su nekog lika u B.Luci kojeg su ovlastili da radi za njih. E pa njemu su primarne bile kosilice i motorke..,kad sam prvi put bio kod njega,lik se ponasao kao stoka..,poslije sam ovima u centrali,nordstaru,rekao da ne rade sa njim vise jer ce pogubit sve musterije jer je govno.  Inace nordstar je u Matuzicima,muslimanski dio Doboja,tzv. Doboj Jug.
jin-jang

lord_oblivion

#43
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 24 Januar, 2016, 19:30
tretman...samo ga ne zapisavas...sve ostalo je dobio.....
Dobro, kad ka¾e¹  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigbad86

Pa kad pisas na gvozdje ono rdja :P