Glavni meni

Ljubitelji Yamahe

Započeo con3, 18 Oktobar, 2013, 23:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

lako....levi od yzf750 a desni od fzr1000....i onda desnu duzi za par santima.....racing production by MUP
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

WOLVERINE

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 20 Oktobar, 2013, 15:38
lako....levi od yzf750 a desni od fzr1000....i onda desnu duzi za par santima.....racing production by MUP

Nije tacno... nego kad se vraca sa pijace da ima gde da okaci kesu.....

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Panco.KV


Panco.KV


Panco.KV


Slaninar

Ovo je jedina marka dozvoljena za vo¾nju po Novom Sadu od dolaska nove gradske vlasti, pored par ruskih, po¹to jedino tu ime firme pi¹e na æirilici: Уамана!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

A i znak je sa tri zvucne viljuske, u znaku pravoslavlja.......Kawasaki je stavljen van zakona zbog muslimanske boje ,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Evo i moje prve Uamane. Uamana Aerox - Neuni¹tiva. Vozio je 2004-5.





Prvi motor sa menjaèem u mom vlasni¹tvu. Godina proizvodnje 1993, a vozio sam je 2006-7




I naravno fazer


idanijel

tdm 850 1993, fzs 600 fazer 1999,2000,2001, tdm 2002  [cheers]











Gašpar

U Srbijii se VW najlak¹e prodaje  ;D

gogo42

Posto sam u ljubiteljima Honde objavio svoje strojeve :P , ,,, da i ovdje nabacim sliku Yamahe
Kod mene u porodici kad su motori u pitanju Yamaha je No.1 zadnjih 24godine

stara slika, trenutno su trake na tockovima crvene bolje i na zadnjem blatobranju ima br.99 (horge lorenco)
od opreme ima MRA, Ohlins upravljaca, Kriger compertition auspuh, i prenos naprijed -1


Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Jefta

Ajde i ja da se zapljunem :) Prva Yamaha u vlasnistvu, ne i poslednja. Odusevljen motorom u svakom pogledu.


Bishke

Jefto,jel ti je povecana potrosnja naspram fabricke soferke :D

You should do one thing every day that scares you

Jefta

Potrosnja se smanjuje kada duva vetar u ledja jer onda vizir funkcionise kao jedro :)

Evo jos jedna sa svim koferima :)


makinjo

Citat: Jefta poslato 02 Novembar, 2013, 00:38
Ajde i ja da se zapljunem :) Prva Yamaha u vlasnistvu, ne i poslednja. Odusevljen motorom u svakom pogledu.



[balavi] jednog dana , jednog dana  [balavi]

nash

da se upisem i ja  ;D

moja prva Yamaha



i druga yamaha, koja ce ostati duuuuzi vremenski period kod mene  ;D ;D