Glavni meni

Ljubitelji Suze

Započeo con3, 18 Oktobar, 2013, 15:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

con3

Ovde mozete predstaviti vas prelepi Suzuki i napisati mnogo lepih reci o njemu

WOLVERINE



Ovo Njanjina tema...........

stilgar

#2
ovo su bile moje suzane :)  [srce] [ljubav] [srce] [ljubav]








stilgar

Citat: con3 poslato 18 Oktobar, 2013, 15:41
Citat: stilgar poslato 18 Oktobar, 2013, 15:40
ovo su bile moje suzane :)
Prelepe su  [thumb_up]
pa sacekaj malo bre da nadjem slike brza mi ruka, lak sam na levom tasteru. drz se ti one sise ako si uzo kravu od borcanca :)

con3

Citat: stilgar poslato 18 Oktobar, 2013, 15:44
Citat: con3 poslato 18 Oktobar, 2013, 15:41
Citat: stilgar poslato 18 Oktobar, 2013, 15:40
ovo su bile moje suzane :)
Prelepe su  [thumb_up]
pa sacekaj malo bre da nadjem slike brza mi ruka, lak sam na levom tasteru. drz se ti one sise ako si uzo kravu od borcanca :)
Kravu je pokvario i sad hoce meni da uvali

stilgar

Citat: con3 poslato 18 Oktobar, 2013, 15:52
Citat: stilgar poslato 18 Oktobar, 2013, 15:44
Citat: con3 poslato 18 Oktobar, 2013, 15:41
Citat: stilgar poslato 18 Oktobar, 2013, 15:40
ovo su bile moje suzane :)
Prelepe su  [thumb_up]
pa sacekaj malo bre da nadjem slike brza mi ruka, lak sam na levom tasteru. drz se ti one sise ako si uzo kravu od borcanca :)
Kravu je pokvario i sad hoce meni da uvali
[FUNNY] Cow Kicks Woman in the Face

Ivicat


clutch&brake

kada se samo setim koliko sam je VOLO :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Radanovic


metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

TEEfqd

cale je kupio novog suzuki swifta 1.3 (jedini u klasi sa dve bregaste) ubedljivo najbolji odnos cena/kvalitet/performansa, a ja gsxr 600 k9 novog, opet ista prica sa cenom/kvalitetom/performansama.
ne zato sto smo ljubitelji fabrike, nego zato sto nude najvise za te pare koje dajes. kad bi ovog trenutka uzimao motor opet bi bio suzuki, jer ja realno gledam cenu i sta fabrika nudi. da je npr honda hiljadarka
sa istom cenom kao gixxer hiljadu uzeo bi nju, sto da ne, da promenim malo. al ona nista vise ne nudi od gixera za 2000 eura vise koliko vec kosta. ista prica i za ostale fabrike

Veske

Prava tema ;) Moje bivse.






CBRR1

suza mi iz oka kanuuuuuuuuu....


Sent from my S4

perlx

Citat: CBRR1 poslato 18 Oktobar, 2013, 22:55
suza mi iz oka kanuuuuuuuuu....
Sent from my S4
rece njanja i zajaha kravuuuu...


Sent from my HTC Enterprise X

CBRR1

ahaahahahahahaha

sent from my S4

metarex

...nasmeja se on hondaski....

send from my spaceship
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Hohštapler

Citat: redshadow poslato 18 Oktobar, 2013, 21:42
cale je kupio novog suzuki swifta 1.3 (jedini u klasi sa dve bregaste) ubedljivo najbolji odnos cena/kvalitet/performansa, a ja gsxr 600 k9 novog, opet ista prica sa cenom/kvalitetom/performansama.
ne zato sto smo ljubitelji fabrike, nego zato sto nude najvise za te pare koje dajes. kad bi ovog trenutka uzimao motor opet bi bio suzuki, jer ja realno gledam cenu i sta fabrika nudi. da je npr honda hiljadarka
sa istom cenom kao gixxer hiljadu uzeo bi nju, sto da ne, da promenim malo. al ona nista vise ne nudi od gixera za 2000 eura vise koliko vec kosta. ista prica i za ostale fabrike

Slazhem se.
Bash smo juche caskali u garazhi, kako je trenutno Vstrom650 smart buy ako bi hteo da krenesh na put oko sveta a da nisi Ewan McGregor i da nemash milione...
Za sitne novce lagan i okretan motor (najveca mana gs1200 koji je krmacha), pouzdana mashina, dovoljno jaka  da potegne kad treba, potrohnja  blizu 4L normalne vozhnje (Darkaman iz Apostola kazhe da mu je do mora troshio ispod 4).A znatno jeftiniji od ostalih u klasi.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

clutch&brake

A bila je najlepsa ciganka..


STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!