Glavni meni

Aprilia RSV 1000 Mille

Započeo Panta Zemunac, 21 Januar, 2011, 22:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Charuga

Citat: Havarisan poslato 03 Decembar, 2011, 10:33
Citat: Charuga poslato 02 Decembar, 2011, 17:16
Tom je kava sa 599 ccm, ona i 636 su dva sveta....imao sam obadva...... ko je dosta vozio ova tri motora zna o cemu pricam.....ovako je uzalud.....
2005 i 2006 je isto 636, a 599 se proizvodi do 2002.

Pravio se 599 i 2003 i 2004..... proveri slobodno.... a 2007 je ukinut 636..... i svi su sada 599.......

DesmoBlackPrince

RR je verzija sa agregatom od 559cm3 koja je stojala u ponudi pored 636 za one klijente koji su namjeravali vozit u Supersport takmicenjima (gdje je kubikaza za cetvrtake ogranicena upravo na 599cm3).

goranvojska

vozio ga kratko i ne vredi busan qrac.sta se lozite na te zabare kad ne opravdavaju nista od silnih hvalospeva o njima.

DesmoBlackPrince

Citat: goranvojska poslato 03 Decembar, 2011, 23:33
vozio ga kratko i ne vredi busan qrac.sta se lozite na te zabare kad ne opravdavaju nista od silnih hvalospeva o njima.
Dodji na Grobnik da ti pokazem zasto opravdavaju.
Ducatista a vita.

pit

Citat: DesmoBlackPrince poslato 04 Decembar, 2011, 04:26
Citat: goranvojska poslato 03 Decembar, 2011, 23:33
vozio ga kratko i ne vredi busan qrac.sta se lozite na te zabare kad ne opravdavaju nista od silnih hvalospeva o njima.
Dodji na Grobnik da ti pokazem zasto opravdavaju.
Ducatista a vita.

               Ako uspes da zavrsis krug.
              Skoro se jedan Ducatista hvalio kako gde god sa se pojavi izaziva divljenje i cudjenje okupljenih motorisa.Kao svi mu prilaze i cestitaju ......a ne zna jadnik da se cude i cestitaju STO JE UOPSTE USPEO DA SE DOKOTRLJA DO MOTOSKUPA.

DesmoBlackPrince

Pricas gluposti,cista neznalacka propaganda.Ducati nije za iskompleksirane luzere koji motor kupe za zavrtanje po motorijadama.Ja svoj motor mazim i pazim,i nikad me nije iznevjerio.

pit

Citat: DesmoBlackPrince poslato 04 Decembar, 2011, 19:11
Pricas gluposti,cista neznalacka propaganda.Ducati nije za iskompleksirane luzere koji motor kupe za zavrtanje po motorijadama.Ja svoj motor mazim i pazim,i nikad me nije iznevjerio.


            Ne verujem da ti vozis Ducati....verovatno su ti podmetnulli SV 1000 pa ga ofarbali ko Ducati .

Gašpar

Nastavak diskusije u novoj temi, nije u redu da kvarimo temu o Apriliji

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,6656.msg181453.html#new