Glavni meni

Triumph Tiger

Započeo OKi, 26 Septembar, 2013, 15:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

OKi


clutch&brake

pola foruma vozi triumph tako da ce neko sigurno znati. mazzi je najkompetetniji :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

pit


Ja sam probao pre par meseci jednog isto takwog ..na mene je ostawio odlican utisak...startan ,podwozan,lako se wozi,zawrsna obrada fenomenalna....e sad malo sam citao po forumima kazu da je sledeci model tj 950 bolji od njega ...tj da owaj za koji ti pitas ima neke greske.

krsta63

Citat: pit poslato 26 Septembar, 2013, 17:03

..na mene je ostawio odlican utisak...startan ,podwozan,lako se wozi,zawrsna obrada fenomenalna...
[rofl] [rofl] [rofl] ....posle Dzamahirije... :P
Mani zezanje, Trindzu nisam vozio, ali kad su i Nemci priznavali na testovima da je bolji ( skoro bolji) od propelera sigurno je odlican.

pit

Citat: krsta63 poslato 26 Septembar, 2013, 17:11
Citat: pit poslato 26 Septembar, 2013, 17:03

..na mene je ostawio odlican utisak...startan ,podwozan,lako se wozi,zawrsna obrada fenomenalna...
[rofl] [rofl] [rofl] ....posle Dzamahirije... :P

             
Citat: krsta63 poslato 26 Septembar, 2013, 17:11
Citat: pit poslato 26 Septembar, 2013, 17:03

..na mene je ostawio odlican utisak...startan ,podwozan,lako se wozi,zawrsna obrada fenomenalna...
[rofl] [rofl] [rofl] ....posle Dzamahirije... :P
Mani zezanje, Trindzu nisam vozio, ali kad su i Nemci priznavali na testovima da je bolji ( skoro bolji) od propelera sigurno je odlican.

  Ja owaj sto sam probao preso je swega 18000 km a 1999 godiste..uwoz iz Swice...tako da je bio bukwalno ko now......

OKi

Hvala drugari, znaci 50-50 %  [cheers]

CBRR1

a ne 6o-5o,samo pazi pri kupovini da nekupis seriju koja je proizvedena u kini..pozz

OKi

Citat: CBRR1 poslato 26 Septembar, 2013, 20:15
a ne 6o-5o,samo pazi pri kupovini da nekupis seriju koja je proizvedena u kini..pozz

Jel to zez ili istina ???

CBRR1

nije zez,odkud ti to,nego bio je period pri raspadu triumpfa i kinezi su ih proizvodili zbog jeftinih ulaganja,a to moras dobro da pripazis...

clutch&brake

Ja sam ti okisa napisao da mazzi voti triumpha i on je nabo kineza. Celu struju je morao da menja. Miki je upravu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

nemoj bre da plasite coveka jbt
realno su mu male sanse da potrefi kineski primerak ko mazi
mnogo vise ima originalnih, jedino je problem sto nemam pojma kako da provali razliku

clutch&brake

Pa sta kako?  Kao mazi.  Kada je otisla bolca na klipnjaci na bloku pisalo china... eto tako
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

CBRR1

uffe mi zivimo na teritoriji istocne evrope a ovde stize sve treca klasa...

UFF

 [neampojma] brate
ali kako da provali?
da rasklapa masinu da bi video sta pise unutra jbt?
ne bi ja to kupovao  [stop]  [nono]

clutch&brake

Jbga zivela bana drzava srbija i svo djubre u njoj
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

CBRR1

ma sta mi da komenratisemo u prazno,kada se nosilac teme ne javlja da pita sta kako,do tada...

mkt

mozda je vec kupijo pa mu sad glupo da se javi  [doh] [dunce]

mazzi

Meni sva struja bila umotana u kinesku izolir traku a na svakih 120 km moram da stanem da prodrmam osigurace. Ma da je moj 955 to je model posle ovog.

ЯЭВОЛУТИОН

tvoj je "spric, spric, ja, ja, ficken mich" model
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

NesaFZR

 [thumb_up]
Citat: pit poslato 26 Septembar, 2013, 17:18
Citat: krsta63 poslato 26 Septembar, 2013, 17:11
Citat: pit poslato 26 Septembar, 2013, 17:03

..na mene je ostawio odlican utisak...startan ,podwozan,lako se wozi,zawrsna obrada fenomenalna...
[rofl] [rofl] [rofl] ....posle Dzamahirije... :P
ako si mislio na mog triumfa preso je 50 000,prodao sam ga drugaru,prezadovoljan je,meni licno smeta malo veca ptrosnja,generalno ok motor

             
Citat: krsta63 poslato 26 Septembar, 2013, 17:11
Citat: pit poslato 26 Septembar, 2013, 17:03

..na mene je ostawio odlican utisak...startan ,podwozan,lako se wozi,zawrsna obrada fenomenalna...
[rofl] [rofl] [rofl] ....posle Dzamahirije... :P
Mani zezanje, Trindzu nisam vozio, ali kad su i Nemci priznavali na testovima da je bolji ( skoro bolji) od propelera sigurno je odlican.

  Ja owaj sto sam probao preso je swega 18000 km a 1999 godiste..uwoz iz Swice...tako da je bio bukwalno ko now......