Glavni meni

ZX10R 2008-9

Započeo con3, 23 Septembar, 2013, 14:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darko

Citat: njanja poslato 23 Septembar, 2013, 19:31
@uff a volis ktm-a ?

on ustvari i ne zna pravi razlog zasto ne voli kawasaki  [rofl] [rofl]

con3

Nego zna li neko onaj motor gore sto sam postavio link ?

Darko

ne znam motor , ali je lep za sve pare... ;)

BOKYBOY

Citat: con3 poslato 23 Septembar, 2013, 14:52
Sta mislite o ovom motoru ,cuo sam da ima problema sa ramom (krh)
http://fairingsolutions.net/images/products/Kawasaki/ZX10R-09/ZX10R-09-E.jpg

Jeste brate tacno,sve Kawe imaju uzasan ram,pogotovo Ninje,puca i krivi se cim zavrnes gas do daske,mnogo snage valjda,bem li ga sta li je...evo bas malopre na Uscu,oborili Darko i ja njegovog ZZR-a na stranu i skakali po njemu da ga vratimo u osu...Kazem ja,nemoj Dare pun gas...ne vredi,voli covek da zavrce pa Bog... [rofl] [rofl] [rofl]

con3

Pa to mora da se sanira bogati

pit


Darko

Citat: BOKYBOY poslato 23 Septembar, 2013, 21:18
Citat: con3 poslato 23 Septembar, 2013, 14:52
Sta mislite o ovom motoru ,cuo sam da ima problema sa ramom (krh)
http://fairingsolutions.net/images/products/Kawasaki/ZX10R-09/ZX10R-09-E.jpg

Jeste brate tacno,sve Kawe imaju uzasan ram,pogotovo Ninje,puca i krivi se cim zavrnes gas do daske,mnogo snage valjda,bem li ga sta li je...evo bas malopre na Uscu,oborili Darko i ja njegovog ZZR-a na stranu i skakali po njemu da ga vratimo u osu...Kazem ja,nemoj Dare pun gas...ne vredi,voli covek da zavrce pa Bog... [rofl] [rofl] [rofl]


samo do ovoga je , nista drugo  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Darko

Citat: con3 poslato 23 Septembar, 2013, 21:22
Pa to mora da se sanira bogati

pazi , mnooooogo snage na jednom mestu i desava se cirkus .... hahahhaha

BOKYBOY

...bese ovo do malopre normalna tema... [ludak]

perlx


BOKYBOY

...ja moj ram na Kawi varim vec treci put ove sezone jbg...Daretov je malo zilaviji,on je samo dva puta...njemu puca viljuska zadnja uglavnom...ili izguzva felnu... [rofl]


Darko


Hohštapler

...i eto... kako opet na kawasakiju pucaju ramovi.... ?
Kako nije yamaha? (da ne ka¾em honda, biæe da sam pristrasan)
sad sam èitao onaj zx10r forum, tamo ih bar 5 ima sa puknutim ramovima do 5 strane (dalje nisam èitao)...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

easy

pa vidis lepo na slikama da su japanski inðinjeri na novim ramovima zaèepili tu rupu koja puca

perlx

Citat: Darko poslato 23 Septembar, 2013, 21:47
goreces u paklu zbog ovoga....   [djavo] [djavo]  [bejzbolka] [bejzbolka]
Nemoj da mi ispadne trafika na taj prdavac :P

Panta Zemunac

Pucaju ramovi od prcacine bre...¹tedite na hostele, poku¹avate cirkuske poze...nji¹tite, pi¹tite i skacete po njemu za sve pare (koje ste u¹tedeli na motel) i normalno da prc-puc, puc ramovi!! [srednjiprst]

Havarisan

ja sam imao ovakav model i meni se svidja!

kovac85

jbg...kod nas u selu ga ima cuveni Aca Krokodil koji je za jednu sezonu saranio dve hiljadarke iz L serije a bile su malo presle agregati popucali...a kawu vozi vec celu sezonu ne zna se sta joj radi i nista joj nije bilo, u Sarajevu je tri puta zaredom pregrevao dok antifriz nije poceo da izbacuje i motor ide i dalje...kolko je presla na zadnjem i prednjem to se ne zna...a motor je uzet od Sergeja koji isti stil voznje ima...decko kaze sledeca sezona samo ganc nov zx10r i nista vise a kolko se kuno u Suzukija cak ima i tetovazu preko celog lista :D

Hohštapler

Bez da vreðam deèka, ne poznajem ga ali:

Aca Krokodil...  [rofl] sa tetova¾om Suzukija...  [rofl]

[thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.