Glavni meni

Staza Zaluzani, slike

Započeo x3mer89, 23 Septembar, 2013, 12:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

x3mer89

Kolega i ja se malo vozili na mom motoru, inace proslogodisnji sampion u 600 Happening Rep.S. Danijel Rapo, Photo by Srdjan Babic



I malo mojih slika



Juce Bojan Majkic testirao novi motor za sledecu sezonu, a ja novi foto aparat jer je Kawasaki na bolovanju. Tu su i Nebojsa Dujakovic ZX10R (takmico se u prvenstvu Srbije, 1000 STK) i Sasa Babic L1 (vozio Batajnicu ove godine)


Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

CBRR1


regoda


aleksr6

pozdravi Rapu od mackova,jel ovo njegovo ili tvoje vreme

x3mer89

Moje vrijeme s tim da je nazad bila SC2 a naprijed Racer, ide to dole jos sekundu samo da mjenjac sredim :)

Rapa isao 1.21 nakon vise od godinu dana koliko nije vozio.

Kad vi dolazite?
Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

aleksr6

mi smo ove godine isli na h,ring i panoniju ring,ali docicemo sigurno samo da uvatimo malo vremena,pozdravi celu ekipu

©eki

 Ha... 1990. godine sam vozio tenk T-55 tuda... uèio se...   ;D ;D

x3mer89

Juce iskoristena prilika za poslednju voznju ove godine :)











Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

Brrka


x3mer89

Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..

x3mer89

Nakon duze vremena konacno neki dogadjaj na stazi Zaluzani. Odlucili smo da organizujemo jedan grupni trening i pozvali mnoge. Odziv vise nego dobar, oko 20 motora je vozilo na stazi dok je oko 100 motora posjetilo dogadjaj.

Malo slika:































Prva gore a ostale dole, ako nije kontra. Ako je kontra sve to isto samo obrnuto ali onda promasim..