Glavni meni

Istocno evropski sampionat Batajnica , 7,8 septembar

Započeo Mr.Racer, 05 Septembar, 2013, 19:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bokilic

jes mi 1km od kuce,al me mrrzelo da idem...jos ni ulaz nebi platio..jebemli ga....slusam ih ceo dan kako zuje :)
brmmmm

Chris_SM


Gašpar

Bilo je odlièno. I pored svih poku¹aja muvanja, Arsa je ¹ampion!!!  [yahoo]

Gašpar


gogo42

Bio na treningu sa drugovima,,opusteno,nisam nesto pratio vremena! Al sam zato slusao zvukove,,i ubjedljivo najjaci zvuk ima Suzuki 600 Darka Todorov-a Frajte! A da nespominjem Classic-e npr. Proku i Tomos Vodeno hladjenje .

Trka ko trka, uvijek je meni bolji trening...al u vremena 2004-2009 duplo vise publike...KRIZA CINI CUDA
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Mr.Racer

Bio je naporan vikend , ali nije bilo lose ! Zavrsili na 4. mestu u Istocnoevropskom i 3. mestu u nasem sampionatu od 20 takmicara koliko je ucestvovalo u klasi 600 heppening . Otisli kuci sa peharom u rukama  [yahoo] Slike slede

Gašpar

Dobro je i¹ao Bojan, Gavran i Steva su jednostavno nezaustavljivi.

Inaèe, Robi govori istinu, ovoooolki MM logo na masci R6-ice  [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

Radanovic

Ma gdje dobro , cura zavr¹i trku ispred njega  :P  :D


Kako stvari stoje u generalnom ?
1. Gavran
2. ?
3. ?

Mr.Racer


Gašpar

Citat: Radanovic poslato 10 Septembar, 2013, 21:12
Ma gdje dobro , cura zavr¹i trku ispred njega  :P  :D


Kako stvari stoje u generalnom ?
1. Gavran
2. ?
3. ?








Mr.Racer

Jebi ga da Manca Katrasnik nije bodovana za nas sampionat u Batajnici , mi bi bili 3. u generalnom  :D , mada ni ovako nije lose 4. mesto u generalnom uopste nije lose  [clapp]

bokilic

brmmmm

easy

Citat: Ga¹par poslato 08 Septembar, 2013, 22:12
Bilo je odlièno. I pored svih poku¹aja muvanja, Arsa je ¹ampion!!!  [yahoo]


daj malo vise detalja :)

farbach

Milos je vozio poslednje dve trke da uzme sto vise bodova Arsicu. Prvi put mu je uspelo drigi  ne. I Rumun je tu bio na istom zadatku. Vozio je samo dve poslednje trke. E sad da li je tacno ili nije, navodno je Arsa iznajmio neki nadrkan motor samo za zadnju trku.

Gašpar

Nakon trke u Kraljevu, Arsiæ je trebao da ima 20 poena vi¹e od Cvrleta, ali nije imao. Imao je 13 jer je Cvrletu dodeljeno 7 poena iako nije zavr¹io trku u Batajnici. (Ima ono pravilo, ako je odvezao 80% trke i niko posle njega nije odustao, raèuna se kao da je vozaè zavr¹io trku na poslednjem mestu. Cvrle je odustao u 5. krugu i Moèibob je kasnije pao). Po toj raèunici, Cvrletu je dovoljno bilo da uzme dve pobede, a Arsiæ da bude dva puta treæi i eto titule i zlatne kacige, zbog èega su sve to i radili. (Cvrle je koliko me seæanje slu¾i jo¹ jednom bio nadomak kacige, ali se tad pojavio Sto¹iæ).
Nakon trke u Vr¹cu, mnogo vozaèa se pobunilo protiv tih 7 poena s prve Batajnice i Cvrletu su isti poeni skinuti, tako da je izgubio skoro svaku ¹ansu za titulu.
©to se tièe ovog za iznajmljivanje, nije. Vozio je svoj motor.
Paskota se svakako ne boduje za na¹ ¹ampionat(odluka saveza), tako da i da je bio ispred Arse ni¹ta se ne bi promenilo. Inaèe samo Kraljevo nije vozio ove godine, i to ka¾e da nije vozio jer mu je daleko.

Moje mi¹ljenje je da je Cvrle kvalitetniji vozaè od Arse. Takoðe mu je i motor bolje pripremljen, ali zbog gluposti nije uzeo titulu i kacigu. Da je proverio lamele, ne bi bio u situaciji da uop¹te angar¾uje Milo¹a za sve ovo, nego bi zaslu¾eno uzeo titulu.

Mr.Racer