Glavni meni

Delovi suzuki gsxR 750-uljara

Započeo darkrider, 01 Septembar, 2013, 21:46

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

darkrider

Pozdrav, bicu kratak i jasan, ako neko zna nekog ko ima delove i oklope za ovaj motor mislim da je '88. ili '89. godiste neka javi.. Hvala unapred.

ЯЭВОЛУТИОН

ima jedna kod mene u kraju...karburatori u maleru i cuje se lanac bregaste.....u jako dobrom stanju....mislim da je hteo da je proda ali nije hteo niko da je kupi ...bar ne za te pare.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bokilic

brmmmm

darkrider

jos uvek nisam siguran ali mislim da je potrebna desna strana oklopa, ako bi hteo da prodas samo to sto se tice oklopa i jos nesto od delova ne znam sta je tacno potrebno posto nije za mene, i ako mozes postavi sliku oklopa hvala unapred :D

darkrider

Ovako, potrebni su mi za ovaj motor amortizer zadnji, dekli, hladnjak, rucica za prednju kocnicu, desna stranica oklopa i desni prednji migavac.... ako imate ili znate nekoga ko ima javite se... Unapred hvala

ЯЭВОЛУТИОН

amort zadnji da valja...iz tih godina...nema sanse....ili remont ili neki drugi...od novijeg modela jemoguce upasovati uz malo drkanja.....tvoj odozdo ima viljusku na koju se kaci okce amorta, a noviji ima okce na koji se kaci viljuska na amortu....dakle moras zameniti nosace na amortu.....hladnjak za ulje...taso, dekla se gadja od vecine gsxrova uljara i bandita i katana uljnih....migavac ces naci....desna stranica oklopa.....naci ces verovano neku......
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11