Glavni meni

Ducati 848

Započeo shmeki, 26 Avgust, 2013, 01:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

ne znam... superbike?

TEEfqd

ziv bio i da se lepo navozas sa dukatijem. samo nemoj molim te da mislis da si u klasi ferarija dok 98% nas vozi skode.
argumenti su na strani 1 :P

perlx

Citat: redshadow poslato 26 Avgust, 2013, 11:57
burazeru znas sta kazu za pedere, probali jednom pa im se svidelo
neka hvala, ne bih ni da probam :P ostacu na tome da me ne privlaci ni malo
ne bih znao, nisam u tim krugovima :P
polako, naucices jednog dana....mozda.... ;D

sibin

Citat: redshadow poslato 26 Avgust, 2013, 12:05
ziv bio i da se lepo navozas sa dukatijem. samo nemoj molim te da mislis da si u klasi ferarija dok 98% nas vozi skode.
argumenti su na strani 1 :P
hvala na zeljama i veruj mi uzivam vozeci mesalicu i hilti.


TEEfqd

Citat: sibin poslato 26 Avgust, 2013, 12:10
Citat: redshadow poslato 26 Avgust, 2013, 12:05
ziv bio i da se lepo navozas sa dukatijem. samo nemoj molim te da mislis da si u klasi ferarija dok 98% nas vozi skode.
argumenti su na strani 1 :P
hvala na zeljama i veruj mi uzivam vozeci mesalicu i hilti.

ne vozis ti mesalicu i hilti. ti vozis motor koji se tako cuje.

con3

Ako ti se svidja ducati uzimaj svako ima razlicito misljenje i ukus ,u 2013 godini rasturaju sa izgledom

metarex

duc je duc ali definitivno nije za ljudove preko 180cm. cak je i 175 mlogo.. vozio sam agustu koja nista veca od ovog nije. sa svojih 180 sam imao problema da ocitam sat a da ne gledam kroz vizir. ali zato kocnice i vesanje [klanjam_se] monster je druga prica...
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

shmeki

Citat: metarex poslato 26 Avgust, 2013, 12:20
duc je duc ali definitivno nije za ljudove preko 180cm. cak je i 175 mlogo.. vozio sam agustu koja nista veca od ovog nije. sa svojih 180 sam imao problema da ocitam sat a da ne gledam kroz vizir. ali zato kocnice i vesanje [klanjam_se] monster je druga prica...
u pravu si, malopre ne¹to razmi¹ljam i od pre nekoliko postova kad je napisano da i nije ba¹ za visinu od preko 175cm, setih se pa i ovaj lik s'kojim sam prièao oko njegove 848-ice je manji od mene za glavu, al tera koji god mu da¹ ko blesav, i taèno mu stoji ko bombonica.......A Ja sam preko 180 i oko 90kg, znaèiiiii....bje¾ati od toga  ;D ;D ;D :P :P :P
Mene je suzana dr¾ala ko blesava....i nije mi za d¾abe ovo 20-ti Suzuki koji sam vozio.....respect i za ostale Japance
Twist the Throttle

ЯЭВОЛУТИОН

ajde i ja da dodrobim.....meni se licno svidja dukceva specificnost......u superbikeu su uveli dummy farove da bi se razlikovali motori...svaki isti bez obzira na marku i model....L2 je jedna lepa tradicija...a to da ne ide....to ce biti iz ugla onog ko ne zna da vozi.....Dukac se vozi drugacija a vecina je navikla na redne cetvorke.....mlevenje iz agregata kojeg se svi gnusate, je proizvod koriscenja suvog kvacila, koji je posledica trkackog porekla motorcikala marke ducati....da ne pricamo u unikatnom sistemu razvoda ventila koje ta marka koristi   desmo   .... a pri svemu tome gradom prodje trista japanaca pa jedan dukac, pa jedan englez, pa jedan amerikanac..pa milion kineza.....dakle kinezi su mama.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sibin

moto doktor lepo objasnio :D


UFF


easy


shmeki

Twist the Throttle

mihajlo bg



srbac

Duc je Duc a Suzukija imas ko blata, cak ga i ja imam...
Koga je briga sto se 750 0,2 sekunde brzi na tamo nekom testu...
Kupuj DUCa....

Nixazzar

Ja moram da dodam nesto isto, iako veoma nekompatibilan da pricam ista u ovoj temi, jer iskustvo o motorima generalno je slabo, a sa dukatijem imam iskustvo jednako prolasku jednog pored mene u gradu (ali vrlo sporom prolasku Ducatija 996, od kada slinim za njima). Ja sam uvek patio da budem razlicit od drugih, ali ne na kretenski nacin, vec na suptilan, koji drugi uglavnom ne razumeju. Mislim da je ducati to, onaj ko ne shvata njihovu filozofiju ih i ne ceni, onaj ko je shvati, tesko moze da prestane da misli o toj marci. Ja bih iskreno vozio dukatija uvek pre svih drugih, jer on za mene ima dusu. (sto se verovatno nikada nece desiti, jer sa 188cm tesko da cu da se spakujem)

metarex

da se razumemo, dukac je specijala. i to u fulu. suvo kvacilo, desmodromika, kocnice, viljuska.... sve vrh. dukca prepoznajes i po zvuku a da ga i ne vidis sto kod japanaca nije slucaj. svi izgledaju isto i zvuce isto. da sam metar i pokusaj nebi se ni momenat dvoumio dal da ga vozim...ali nisam. i R honde mi ne pasu zato sto su male i uske... zato samo punoletan motor i ok je. i oni izazivaju onaj WOW efekat ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo