Glavni meni

KTM Super Duke 990

Započeo con3, 10 Avgust, 2013, 00:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

con3

Ima li neko iskustvo sa ovim motorom ?

juga

Vozio, ali nemam iskustva, mogu samo da ka¾em da je brutalna ma¹ina!!!


mkt


shmeki

perverzija na drumu.....i tockarenje    [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]
Twist the Throttle

Kiro

Hteo sam ba¹ da otvorim temu sa nazivom

Super Duke - za¹to ne kupiti?


Poèeo sam da razmi¹ljam o njemu pred spavanje a to nikako ne valja. Ja se uop¹te ne uklapam u profil proseènog vozaèa KTM-a, ne teram, ne divljam, prilièno sam smiren i stalo¾en... I ne znam ¹ta æe mi, ali mi se prokleto svidja, a voleo bih da udovoljim sebi. Spreèava me èinjenica da je to ipak KTM, a to nekako povezujem sa: skupo, tro¹i, 'oæe da se pokvari. Mo¾da gre¹im, to je samo moj utisak gledajuæi sa strane.

Dilema je CB1000R vs SD 990R. Namena je ista - grad i otvoreno, bez divljanja. ®elim motor koji æe da mi bude pouzdan, da ne pije cisternu, i da bude atraktivan i zanimljiv za vo¾nju. CB mi bez sumnje ispunjava sve to, plus sam ja stari Honda¹, ali ovo me tako gadno zagolicalo... Ako neko iz iskustva mo¾e da ka¾e da li motor ima neke poznate mane i kakve su cene potro¹nih delova i potro¹nja pri normalnoj vo¾nji (ako je neko uspeo tako da ga vozi), ja bih bio zahvalan.

Bori¹a

oko mehanicke strane nista ne znam, ali znam da ako se srcu svidi kupuj i ne razmisljaj...
izmedju ta dva bih ja licno izabrao ktm-a, V2 motorcek.. nisam pametan ;D

UFF

drkanje su oba, ktm nervozniji i agresivniji ali nije on ono sto tebi treba, neces da se izivljavas a on je samo za to pravljen

Taraba

Mada, bolje probaj prvo.
Kod KTM-a je super sto koliko god ti smiren bio, on te natera da izdivlja¹... nekako budi ludaka u svakome.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mkt

krajnje je vreme da pocne :p

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D