Glavni meni

Cafe Racer Suzuki GS 500 E

Započeo Stepa92, 03 Avgust, 2013, 22:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

djolefer

:D

K0le

 [clapp] [clapp] [clapp] [kralj] svaka èast ! Ispao je fenomenalno  [klanjam_se]
A jel i nju neko do¹lepao, il' je do¹la sama ?  ;D [andjeo]

Stepa92

Hvala, hvala..  :D
Oko nje se nisam previse motao, pustio sam cafea da uziva..  :P
Evo jos jedne slike dok se pripremalo za paljenje..


jola

Bravo Miki a bravo i za tata Voju. Iskreno nisam ni sumnjao da ce motor ispasti prelepo samo mi je bilo zao sto si malo zapustio temu.
Sada je sve oke. Jos jednom bravo i za istrajnost. Nema nista bolje nego kada sam sebi napravis motor :)

Lazic

Kad se jednog dana upoznamo, moraæe¹ da mi da¹ krug da ga probram...;D Na kraju krajeva, da sam ga kupio 2009-te, ne bi napravio od babe devojku...;D [cheers] Izgleda dojajno...;D

Hohštapler

Au.. ne znam kako sam propustio ovu temu ovih dana, nisam video da si priveo kraju, svaka èast MAJSTORE!
Kapa dole! Sve kako valja.
Jedina "kritika" bi bila felne, lep¹i bi bio sa ¾bicama, ali znam da ko¹taju ko otrov tako da... biæe i toga jednog dana!

Jo¹ jednom, odu¹evljen sam! Moram ovo videti u¾ivo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

SrpskiDzedaj011

Прелеп је. Свака част!
I have to return some video tapes....

Stepa92

Hvala vam manijaci..  ;D
Lazicu, ako me vidis ti vici, dobices jedan krug..  :) .. I bilo bi bolje da si kupio, mozda bi nasao neki sa boljom masinom, ovako se napatio.. Nisi mi uopste pomogao..  :P
Sto se tice felna i ja bi rado zbicane stavio, al sve kosta, i ovako je dosta izaslo.. Ima jos i top da se stavi, bucan je  [neslusam] , al opet te pare koce..
Inace, gumice u karburatoruma dosta pomogle, sad se vise ne gusi u gorivu i ide mnogo bolje.. Jos sitna stelovanja i ja mislim da ce biti to sve uredu.. Danas se vozao.. [yahoo]

Kostić

lep taj gs 500. kod nas se prinovio jedan takav danas.

Lazic

Citat: Stepa92 poslato 22 Maj, 2014, 20:04
Hvala vam manijaci..  ;D
Lazicu, ako me vidis ti vici, dobices jedan krug..  :) .. I bilo bi bolje da si kupio, mozda bi nasao neki sa boljom masinom, ovako se napatio.. Nisi mi uopste pomogao..  :P
Sto se tice felna i ja bi rado zbicane stavio, al sve kosta, i ovako je dosta izaslo.. Ima jos i top da se stavi, bucan je  [neslusam] , al opet te pare koce..
Inace, gumice u karburatoruma dosta pomogle, sad se vise ne gusi u gorivu i ide mnogo bolje.. Jos sitna stelovanja i ja mislim da ce biti to sve uredu.. Danas se vozao.. [yahoo]
Kad je deèko stavio oglas na bljb tada, gledao sam ga kao maèe u slaninu danima, za 800 evara je bio skoro k'o moj kinez 2 godine star, ba¹ sam balavio na njega i onda sednem i shvatim da je k'o kamion posle kineza od 115 kila... :o ;D

Al' dok sam ga na¹ao po mraku i magli...:o ;D

Stepa92

Jeste, tezak je motor, al sam radio malo i na tome da ga olaksam, dosta toga je i otislo..   :)

Lazic

Ima¹ li ideju koliko je sad te¾ak...? Meni je delovalo da je fabrièki vi¹e od 200 kila...

ЯЭВОЛУТИОН

225 kiola sa svim tecnostima.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Stepa92

Projekat se blizi kraju..  [dancing] .. Posto je novac uvek bio problem, resio sam da se poigram i probam da napravim top.. I tako dobijem od prijatelja savijen lim u valjak i kupu i pa sam polako krenuo dalje seckati i kriviti sam.. Nisam bas nesto cesto slikao (iskreno se nisam ni nadao da ce dobro ispasti  :D)..



Cini se jednostavnim al kad sam rucno poceo rolati u trubu oznojah se i isece ruke..  ;D .. Zato me je spasla paljena zica, pa polako zatezao sa njom.. Evo sta sam i dobio..



Pali brusilicu, seci visak, zapikovao na par mesta, okacio na motor opet paljenom zicom i to lici na nesto..!  :o



Komsija drzi auspuh servis pa dobih perforiranu cev i neke dlacice, od metala, sa kojom sam oblozio cev da ne bih izduvao vunu.. Vune hvala bogu ima na tavanu..  :)
Spakovao sve, zavario, obrusio, smirglao, malo polirao i ja zadovoljan..





Bara ispod motora je od vode da naglasim..  :D

Uradjena je i kompletna instalacija, slike kacim kad budem uslikao..  :)

Kostić

do sad nisi ¾urio, ne mora¹ ni sad. kad tad mo¾e¹ da naðe¹ niklovane ¾ièane felne i da ima¹ majka-kevu u posedu. da ti pozavide ameri.

Stepa92

U pravu si, mozda budu i zbicani tockovi jednog dana, razmisljalo se o tome odma na pocetku.. :)

Stepa92

Evo slike sa moto susreta u Sremskoj Mitrovici, registrovan je motor.. Inace ovo je cale u akciji, da neko ne pomisli da sam ja..  :D