Glavni meni

Cafe Racer Suzuki GS 500 E

Započeo Stepa92, 03 Avgust, 2013, 22:34

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Damnmoto


Hohštapler

Ako i¹ta volim, volim ovakve teme!
Slikaj, kaèi detalje, sve nam pokazuj, neæe nam smetati!
Svaka èast, lepo napreduje.

¹to se tièe retrovizora, jel mo¾e¹ da napravi¹ da stoji na kraju ili od dole? Da ga prepravi¹ nekako... To je ba¹ fora na CR-u...

ps.
Havarisani, zovi me kad bude¹ poèeo, ako ne mogu da pomognem, bar da smetam, al u¾ivam kad se rade takve stvari :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Havarisan


Stepa92

Citat: abarth poslato 04 Avgust, 2013, 01:44
Gde si kupio gumene harmonike na vilama? Meni trabaju za Ducati cafe projekat. Svuda imaju samo one dugaèke za enduro.
Harmonike su ustvari mandzetne letve volana od golfa 2.. Lepo pase, nisu ni previse mekane a ni tvrde, kao original :D .. A usput su i jako jeftine i mozes ih naci lagano..

Citat: krsta63 poslato 04 Avgust, 2013, 02:42
Citat: Stepa92 poslato 03 Avgust, 2013, 22:34

Lepo odradjeno, bravo. Samo jesi li siguran da zadnja guma nece da kaci u novi nosac instalacije.
Sto se potrosnje tice...trosi kao upaljac. Imao sam sve GS i GSX motore, od 400 do 1100.Imam ih dosta i sada (btw imam perfektnu glavu za njega, izravnanu, nastelovanu, sa perfektnim bregastim osovinama i lezistima)
Ne bi trebalo da bude problema... Na toj slici stvarno izlgeda preblizu.. A sto se tice glave videcu kad dodje na red masina da se radi..

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Avgust, 2013, 14:15
Ako i¹ta volim, volim ovakve teme!
Slikaj, kaèi detalje, sve nam pokazuj, neæe nam smetati!
Svaka èast, lepo napreduje.

¹to se tièe retrovizora, jel mo¾e¹ da napravi¹ da stoji na kraju ili od dole? Da ga prepravi¹ nekako... To je ba¹ fora na CR-u...

ps.
Havarisani, zovi me kad bude¹ poèeo, ako ne mogu da pomognem, bar da smetam, al u¾ivam kad se rade takve stvari :)
Sad sam malo stao sa radom, al svaki novi detalj ce biti prikazan.. Sto se tice retrovizora, treba da narucim zmigavce koji idu u korman, tako da mi odgovara ovo mesto..

metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Stepa92

To je taj fazon.. Al sam nasao kod nas.. I jos za manje para..
http://www.motodelovi.com/index.php?ord=1&cat=30

metarex

Citat: Stepa92 poslato 04 Avgust, 2013, 20:21
To je taj fazon.. Al sam nasao kod nas.. I jos za manje para..
http://www.motodelovi.com/index.php?ord=1&cat=30

a sta ako ti ih ja dam za par piva u crnoj boji?
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Stepa92

Pa planirao sam da budu sjajni, tj niklovani.. Ako je kuciste od aluminijuma mozemo se dogovoriti....

Lazic

Citat: krsta63 poslato 04 Avgust, 2013, 11:51
Sa 200 kila je bio lak kao pero. Problem je sto serijski ima veliki predtrag, 120mm, pa je tezak na guvernalu Potapanjem prednje viljuske i dizanjem zadnjeg dela se lako resi problem. Verzija od 50 konja ide 185 i solidno ubrzava Izgleda da si imao srecu da probas 27 konjasa.  [neampojma] Puna snaga bi ti pocepala KLE-a, ne bi znao gde se nalazis.

Nisam ga ni probao osim par metara, jer mi je delovao prete¾ak i prevelik i prekomplikovan sa èetiri cilindra i èetiri karburatora...:D Nego, za¹to misli¹ da je KLE sporiji, on ima 180 kila i 50 konja...

krsta63

#29
Tvom motoru nije snaga problematicna, vec ciklistika i poprecni presek. Vec na 160 KLE-a juris po putu, ide gde on hoce. Jos guras jedro kroz vazduh. Davno sam ugurao ceo komletic klipne grupe, cilindara i kpt glave od GPZ-a 500 S od 60 konjica u malog copera.   U krajnjoj je bila borba za goli zivot  [dunce]  Mada .... ni jedan coper cak i od 1340 nije mogo da stane na crtu u gradu.
A sto se tice GS-a to je bio prvi motor sa ABS-om , ne mozes da ublokiras prednju i da zelis.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

@krsta63:

Ima i toga ¹to ka¾e¹...:D jo¹ sa Ivanovim vizirom i koferèinom, pravi jedrenjak...:o :D Mada sa dvoje blatnjavih i mokrih, sa dobrim gumama, lepo le¾i i na preko 160kmh... Pitaj Vlajka koliko mu je trebalo da nas sustigne sa supertenerom...:D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 05 Avgust, 2013, 10:08
@krsta63:

Ima i toga ¹to ka¾e¹...:D jo¹ sa Ivanovim vizirom i koferèinom, pravi jedrenjak...:o :D Mada sa dvoje blatnjavih i mokrih, sa dobrim gumama, lepo le¾i i na preko 160kmh... Pitaj Vlajka koliko mu je trebalo da nas sustigne sa supertenerom...:D
koga racunas kao drugog....Unu...pa ona nema 50 kila sa krevetom....to ko "Detergente vozi motor" cist oksimoron....nemoguce....nema masu da za te stvari...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Imala je tada skoro 60(jo¹ joj nisam bio izvadio d¾igericu), a u koferu cca 20 kila svega i svaèega, a ja sam bio oko stotke...:P :-* [srednjiprst]

Stepa92

Stigle zmigulje od kolege Metarexa  [yahoo]  [cheers]..

Kao sto rekoh, u crnoj boji mi se ne svidjaju, pa sam se odma poigrao sa njima.. Malo smirgle, poliranja i evo kako izgleda.. Jedan ispoliran drugi pripremljen za poliranje, da se vidi razlika...

Nakon sto su oba ispolirana, stavljena su na korman..




Hohštapler

Daj jo¹ slika, kako napreduje? :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Stepa92

Slabo napreduje, tj sad radim masinu.. Razbucao sam je skroz, pa kako budem sklapao tako cu kaciti slike.. :)

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

Stepa92

Masina otvorena, stanje relativno dobro..
Jedan klip mi je u losem stanju.. Zvao sam vecinu oglasa za delove, al niko nema.. Pomagajte, ko bi mogao da ima klip, il klipove..?

Havarisan

dam ti ja celog za 600e, nema far, istekla reg.