Glavni meni

Hyosung aquila gv650 Utisci i iskustva?

Započeo duki.94, 15 Jul, 2013, 16:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

duki.94

Hyosung aquila gv 650/ 72KS. 2008. U pitanju je suzukijeva masina v2. Pazario sam je vec, i ovo je sve sto znam o njoj. Interesuju me vasa misljenja o ovom motoru, neki utisci ili ako je vec neko vozio onda neka iskustva. Hvala  [cheers]











ЯЭВОЛУТИОН

odmah da te razocaram....masina nije prosla pored suzukia....fabrika HYUSUNG je radila neke agregate za SUZUKI i to je jedina srodnost.....da lici jer su napravili kopiju istog takvog suzukievog....motor je dobar, cak odlican ali delove imas da molis direkt od poslednjeg kineskog cara...i da ih cekas ko da stizu konjima iz kine.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

duki.94

Mnogo njih koje sam pitao su rekli da je masina suzukijeva, i cak su ga svi hvalili. Ima i cenu jaku da bih bio obican kineski motor. Nov motor je 7500e a polovan se preko krece u nemackoj od 3000 do 5000e. Kod nas sam nasao bas ovakav na oglasu za 5200e, samo je mladji od mog 2 god. http://www.polovniautomobili.com/oglas3597128/suzuki_hyosung_gv_650_efi/ jake su to cene da bi bio nekvalitetan i da bi bio kinez. Za delove se nadam da nije tako kao sto kazete. Imam ja neki katalog pa iz njega mogu dosta da porucim delova, ujak mi je majstor i popravlja od igle do lokomotive sve zivo. Nadam se da oko toga nece biti problem. Kupio sam ga pre 4 dana i za sada sam zadovoljan, imam da uradim servis i registrujem  [cheers] [yahoo]

ЯЭВОЛУТИОН

niko nije rekao da nije kvalitetan, vec da se ne gadja nista od suzukia.....ali je prokleto blizu.....a da su delovi nedostupni i to stoji...sve se ceka.....da imaju i da drze cenu se slazem, ali preko za njega ima delova, a ovde skoro nista na lageru....a za 5200 evra ga nikada nece prodati...za te pare ljubitelj copera moze i harleya da nadje :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

duki.94

Nasao samnesto i citao sam o njemu. Uglavnom hvale ga i harley davidson ih je tuzio zbog kopiranog dizijna i tako. Na kais idu i i harley i Hyosung.. Nadam se da cu se navozati za sve pare, pa kad ga prodam, prodam ga   :)

El Jefe

 
Citat: duki.94 poslato 15 Jul, 2013, 21:21
Nasao samnesto i citao sam o njemu. Uglavnom hvale ga i harley davidson ih je tuzio zbog kopiranog dizijna i tako. Na kais idu i i harley i Hyosung.. Nadam se da cu se navozati za sve pare, pa kad ga prodam, prodam ga   :)
Najebace garant ,ako su iskopiralu Harli [rofl]
Друштво за заштиту од животиња

con3

Dobar i lep motor imao cometa 125 neunistiv motor :)

duki.94

Citat: El Jefe poslato 15 Jul, 2013, 21:31
Citat: duki.94 poslato 15 Jul, 2013, 21:21
Nasao samnesto i citao sam o njemu. Uglavnom hvale ga i harley davidson ih je tuzio zbog kopiranog dizijna i tako. Na kais idu i i harley i Hyosung.. Nadam se da cu se navozati za sve pare, pa kad ga prodam, prodam ga   :)
Najebace garant ,ako su iskopiralu Harli [rofl]
Nadam se da znas engleski, ako ne znas nadam se da znas da se snadjes na google prevodilac i da prevedes neke reci. Izvoli link i sledeci put potrazi nesto pre nego sto pocnes da komentarises.http://wwwmc.org/reviews/bike-gv650.php Pozdrav   [policaja]

perlx



El Jefe

Sad vidim da ima dva tocka.I vodeno hladjenje.Mamu im zutu lopovsku [bejzbolka]
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe



Evo i slike autoriteta sa cijeg sajta smo culi ovo o tuzbi
Друштво за заштиту од животиња

srbac


Panta Zemunac

Citat: El Jefe poslato 15 Jul, 2013, 21:31
Citat: duki.94 poslato 15 Jul, 2013, 21:21
Nasao samnesto i citao sam o njemu. Uglavnom hvale ga i harley davidson ih je tuzio zbog kopiranog dizijna i tako. Na kais idu i i harley i Hyosung.. Nadam se da cu se navozati za sve pare, pa kad ga prodam, prodam ga   :)
Najebace garant ,ako su iskopiralu Harli [rofl]

Neæe nahebati garant!!
Kako ne kapirate, sve su to tr¾i¹ne cake, kako bi obican narod poceo kupovati ono ¹to u originalu ne mo¾e ni u snovima imati, a onda na red dolaze brendisti, koji bi ¾eleli da svoju mu¹kost doka¾u novèanikom, pa kupuju prave Harlije...tr¾i¹te raste i na kraju svi u dobiti!
Skoro sam gledao neko udru¾enje ljubitelja Harlija u Kini....mislim, ima ih ko 'kineza'!!
Nisu ni Ameri glupi trgovci...200g vec trguju sa ostatkom sveta. da nije tako, Kina bi bila sva u Hondi!!

duki.94

Citat: srbac poslato 15 Jul, 2013, 22:46
Nije Kinez nego Koreanac,....  kvakitetan je.
Delovi ti nece skoro trebati, tako da ne brines.
Hvala ti za linkove bili su mi od koristi. Kao sto sam i ja rekao, tako i tamo pise ( Nastala na temelju Suzukijevog V-twina izvorno iz modela SV 650 i oblikovana tako da podsjeæa na Harley-Davidsonov model V-rod ) Hvala ti jos jednom  [cheers]

srbac

E kakvih smorova ima na forumu , pa samo isteruju svoje frustracije davajuci minuse.!!!
Verovatno im je to jedini argument koji imaju !!!

El Jefe

Eve ti plus.Pusti decu da se igraju
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bobangsxr

Ovi srafovi sto drze disk, ako se ne varam cini mi se da su isti  ;D