Glavni meni

ZX 11 (ZZR 1100 '93)

Započeo BOKYBOY, 03 Jul, 2013, 19:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Ljudi,ajde da cujem Vasa misljenja i iskustva za ovog legendarnog sport-turera...nesto se razmisljam,sta da radim,uzeti za male pare ili ne,sta da gledam pri kupovini,na sta da obratim paznju...? HVALA UNAPRED

[neampojma]



Uploaded with ImageShack.us

Cale

Obozavao sam ga godinama dok nisam seo na njega.Najvecu zamerku sam imao na polozaj sedenja + jos niz drugih zamerki.Mislim da ti je mnogo bolja solucija CBR 1000 F.Ako si bas resio da kupis ZZR-a,gledaj onaj noviji model .Inace,i sad volim da ga vidim na drumu.   [srce]

Major


BOKYBOY

#3
Citat: Major poslato 04 Jul, 2013, 09:15
A sta bi sa Hayabusom?
:)



...heheheh...malo me zezaju finansije trenutno...  :( ...polako,bice...idem postepeno...1000 ccm...1100 ccm...1200 ccm...pa Hayabusa... ;D

Major

Juce video jednu u nekoj zutoj nijansi..  [balavi]

Darko

ako te zanima zzr , dodjes kod mene , vidis , sednes ...  nije na prodaju , ali ako te nesto muci a nemas ih blizu , eto me...

Darko

sto se tice udobnosti ,  ne slazem se sa Caletom... mislim da bi mogao da ga upalim u BG i da vozim do amerike i da tamo sidjem skroz odmoran ... agregat pouzdan , nije neki potrosac , ide ko nevreme , boljka im je druga brzina ( mada to je svima ne samo zzr-u) , ali ni tada nije problem , laganije sa drugom brzinom i cepaaaaj...



Zverka



STO SE ZEZE tice...ne menjam je  ni za sta na svetu...AKO zatreba..VIKAJ,...
p:s

MOJ  JE  MNOOOOOGO  BOLJI  OD  DARKOVOG :D MISLIM NA  MOTOR :D darko se femka... :P
Never ride faster than your angel can fly

:D

Zverka

Citat: Cale poslato 03 Jul, 2013, 19:31
Obozavao sam ga godinama dok nisam seo na njega.Najvecu zamerku sam imao na polozaj sedenja + jos niz drugih zamerki.Mislim da ti je mnogo bolja solucija CBR 1000 F.Ako si bas resio da kupis ZZR-a,gledaj onaj noviji model .Inace,i sad volim da ga vidim na drumu.   [srce]
p.s
CALE KO TE  HEEE...KAD SI KRAKAT  pa ne mozes da se Zgemblas sa motorom...
elem...MALO JE  tezak za  krivinice... vrrrlo pouzdan  motoric...AKO KUPUJES... faklat  ti je  ko d svake kave... GLEDAJ  ZEJTIN( SVAKA ali SVAKA  kawa ) IMA TENDENCIJU DA spusti  GORIVO... znaci ako ima MIRIS...ili flekicu na staklencetu... BEZ OD TOGA....a sad odo da se tovim...
Never ride faster than your angel can fly

:D

Darko

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]   bezi bre s tim ruznim sedistem....  [doh] [doh] [doh]  pa vidi , jos auspusi s "obe" strane...uzas  :'(    [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


Gvozden

Pazi na 2 i 5 tu. Proveri pritisak guma pre probe, drasticna razlika u voznji..Generalno velik i tezak motor, meni taman. :)
Lepo ide, koci kao prosecni tureri tog godista( slabo) . Za svoju snagu mala potrosnja. Osetljiv na manjak ulja, uvek da je do vrha prozora! Ima jos caka, ali to samo majstor moze da cuje i provali... npr lanac altenatora. Moze da pokida korpu kvacila ako je istegljen, a to se jedva cuje..inace taj lanac je 23 evra, samo retko ko menja...
Ako pazarish, imam ceo set bagstera za ZZR 1100 ( navlaku sa 2 orginalne torbe)  ;D

Darko

dajte jos tih "trikova" prilikom kupovine zzr-a , bas bi da sve to proverim na mom  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Slaninar

Citat: Darko poslato 05 Jul, 2013, 16:43
dajte jos tih "trikova" prilikom kupovine zzr-a , bas bi da sve to proverim na mom  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Mislim da taj 1100 hoæe da kida klipnjaèe kad mu zafali ulja. Pravi valda neke zvuke pre toga. Ako prethodni gazda nije pazio na nivo ulja uvek... Mislim da je 600ka spa¹ena od toga, ali nemoj me dr¾ati za reè. Nemoj ni za ovo prvo, pitaj nekog iskusnijeg, biv¹eg vlasnika, ali svakako proveri.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

BOKYBOY

#14
Citat: Darko poslato 05 Jul, 2013, 13:13
ako te zanima zzr , dodjes kod mene , vidis , sednes ...  nije na prodaju , ali ako te nesto muci a nemas ih blizu , eto me...

...fala brate Manijace...  [klanjam_se]

...uuuu...koja perverzija od sedista jbt  :o ako pazarim makinu oma radim ovakvo isto... [dancing]

BOKYBOY

Citat: Zverka poslato 05 Jul, 2013, 13:43

STO SE ZEZE tice...ne menjam je  ni za sta na svetu...AKO zatreba..VIKAJ,...
p:s

MOJ  JE  MNOOOOOGO  BOLJI  OD  DARKOVOG :D MISLIM NA  MOTOR :D darko se femka... :P

Falam zverka,video sam ti makinu uzivo na Adi,ekstra izgleda... [clapp]

Hohštapler

...ne znam kolko veze imaju 600ka i 1100ka, ¹to se tièe vo¾nje i ciklike... zanemarimo snagu...
Jel ram isti?  [neampojma]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gvozden

#17
Nema veze 600 sa 1100....
1100 ide dosta brzo, mozes da stavish od K2 1000 celjusti i onda se i taj problem reshava....
Posle voznje ZZR1100 dosta motora ce ti izgledati smeshno.... NAzalost nisam snimao moj u voznji....sad je rasturen ceka transplantaciju :) Ali ovo te ceka...
onboard zx11 doing 270kph

Sad se setih ....Ima najgori sistem signalizacije za rezervu, ima da oslepish ako ne dolijesh gorivo toliko blinka da je kao da imas rotaciju na instrument tabli......

Darko

aaaa sediste je bolest




Darko

Citat: Gvozden poslato 05 Jul, 2013, 22:48
Sad se setih ....Ima najgori sistem signalizacije za rezervu, ima da oslepish ako ne dolijesh gorivo toliko blinka da je kao da imas rotaciju na instrument tabli......

brate moj , gde je lampica za rezervu , ima li je  600  [neampojma] [neampojma]