Glavni meni

Sakupimo pare za forum

Započeo con3, 24 Jun, 2013, 21:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jecko

Posto nam je svima nedostajao forum ovih dana kada ga nije bilo, nismo imali gde da lupamo gluposti, podelimo sta nas je nasmejalo, iznerviralo, slike koje su bile zanimljive\smesne.....mogli bi zaista da se organizujemo i da uplacujemo pare za hosting.
Svi koristimo ovaj forum....dakle stvarno ne vidim zasto bi jedna osoba, ko god da je to placala za sve nas.....a da pri tome nista od toga nema.
Za pojedinca to nisu male pare, za nas sve jesu....

Dakle, nek se con oglasi jel ok da opet iskoristim\o onaj, pretpostavljam, njegov z-r sa pocetka teme....ili ce neko da otvara neki drugi....

ranko

Ko je hteo da uplati uplacivao je mislim direktno na Uffov racun...

ja sam barem tako... jbg nisam uplatio milion nego koliko sam mogao tada... ok mogao sam i vise... neka bude da je i ta svota bila simbolicna...

naravno niko nije u obavezi ali....

iskreno bas bilo smor ovih par dana... baaaasssss smorrrrr....

Jecko

Nije problem ciji je racun....ja sam izgleda to propustila jer sam tada bila na brodu kad se sve to desavalo.....sad posto znam\necu....

Dakle samo da se obezbedi racun, ko hoce uplatice koliko moze....ko nece ili ne moze.... Nece niko nikoga da imenuje....

Cilj je samo da forum radi....

UFF

Citat: UFF poslato 24 Jun, 2013, 23:34
Citat: hurricane poslato 24 Jun, 2013, 23:17
...hej gubimo nit..

druze uffe iliti druffe, ajd objavi nacin placanja i da delamo, loma..

editovao sam prvi post pa nek uplati ko koliko hoce, moze, zeli.. i neka na uplatnici napise svoj nick

idelano bi bilo kad bi neko kome se na forumu pomogne oko motora tipa dobrim i korisnim savetom ili fizicki u bilo kom smislu uplatio nesto kao zahvalnost, ili posle uspesne prodaje motora preko foruma i slicno... kao sto bi oni koji najvise oglasavaju trebali da rade, ali nista nije za morati kao ni ovo jer ne zelim nikakve rasprave tipa zasto je on platio ovoliko a ja ovoliko, ko misli da ne treba taj ni ne mora da da nista

Citat: Panta Zemunac poslato 24 Jun, 2013, 23:26
Otvoriti racun i svako ko ¾eli, bez onoga, ''ja, evo, toliko i toliko''...vec, namerno, Pera Peric uplati svako od nas ko hoce, onoliko koliko misli ili u tom trenutku mo¾e i bez hvalisanja a i omalo¾avanja onih koji nemaju...
Ili da se od svakog oglasa, ostvarene prodaje..neki % i to je to...
Pa ¹ta je zgodnije!

tako nekako


prosle god smo skupili sve na forumu, ove god je malo skuplje ali jos nije strasno jer smo i dalje na shared serveru iako pokusavaju da nas prebace na dedicated i nijedan provajder ne zeli da nas prihvati na njegovom shared hostingu
sve sam platio, hosting i dva (tri) domena, od privezaka za rodjendan se nije skupilo vise od 2.000rsd pa evo u prvom postu i dalje stoji br racuna za sve one koji su me zvali i nudili pomoc, ko zeli i ko koliko moze sad ima i kako
znaci nikom nista ne trazim, ko ne zeli ili ne moze i ne treba nista da uplati nit da se zbog toga oseca lose, niti ce ga iko ikad za to prozivati, dok moze ostace sve kako jeste kad ne bude moglo smislicemo najblaze moguce resenje  [cheers]


mrle

mo¾e i jedno neobavezjuæe pravilo. Ko god proda ne¹to, ostvari neku dobit preko foruma,  npr. 3% od cene uplaæuje na raèun.

UFF

To je mozda najbolje resenje ali nema nista od toga jer ko ce i kako nekog clana kao npr mirzana da natera da uplati bilo sta? :)

meni je drago sto me je zvao bar 20 ljudi i nudilo kintu dok je forum bio offline, iako nije bio problem do kinte jbg bar znam da postoji dosta clanova kojima ovo mesto nesto znaci, gde su se smejali, zajebavali, mozda cak nesto i naucili a najvaznije upoznali dosta pravih prijatelja

Hurricane

...bravo za vlast!!

[clapp] [clapp] [clapp] [clapp] [clapp]

p.s. a taman sam poèeo da budem vredan na poslu, sad opet sve u krasnog..  [samoubistvo]

mrle

Citat: UFF poslato 31 Oktobar, 2014, 14:21
To je mozda najbolje resenje ali nema nista od toga jer ko ce i kako nekog clana kao npr mirzana da natera da uplati bilo sta? :)


neobavezno pravilo.
A taj  ako ne uplati , a ima obraz da i dalje ogla¹ava, pi¹e... bude na forumu...
samo æemo znati sa kim imamo posla i sa kim pijemo piæe i platimo turu, a s akim ne  ako nam se putevi ukrste.

penzos

Ali Uff-ov odgovor na poruku od pre par dana: pa ima broj raèuna na forumu!  [facepalm]  [samoubistvo] odlièna inicijativa, ni¹ta nije d¾, pa ko ima kolko neka uplati, pa neæe da se baci! ovdeidesmajlikojipijetuborg
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

UFF

Pa evo u temi za unapredjenje foruma sam jos pre par meseci napisao da je hosting placen, niko nije nista ponudio, jel treba da trazim?
Nude kad je offline, tad je kasno jbg (mada kao sto rekoh nije otisao offline jer nisam imao kintu vec sto mi nisu dali da produzim bez amerikanca koji se ne javlja)

Citat: Joker poslato 24 Jun, 2014, 21:17
Citat: UFF poslato 24 Jun, 2014, 20:52
da
nema covek vremena za stvari koje ne donose novac
a ja sam platio hosting za sledecu godinu

Pa ko ce drugi?

jevta

Mislim da je dovoljna varijanta kad neko ne¹to poklanja na forumu da onaj ko primi poklon uplati ne¹to simbolièno.Stimulaisaæe i poklanjanje i dodati koji dinar za te potrebe.

stilgar

oo kako mrsite :) kaze se lepo hosting i domeni su npr 150 evra + gajba piva za UFF-a da ima i on korist sto je admin :) i resen problem. Najbolje bi bilo otvoriti poseban racun za to i da ne bude posle ovo ono pravdati pare knjigovotstveno. Kad ima vise no sto je hosting dotira se vojsci za organizaciju jer on uvek vuce sam i sl.
@UFF
da si na rodjendanu reko ajmo po npr 500 din za hosting neverujem da neko ne bi dao i mogo si da nas postedis stresa :)

Kostić

ovo mesto mo¾da ne znaèi svim èlanovima, ali mi, koji tu visimo svakodnevno, verovatno nam ne¹to znaèi. ja mogu da dam koliko imam, nije ne¹to, ali par dana sam bio ko posran (bolesno da ;D ) i ako ubuduæe oæe¹ da gasi¹, bar nas obavesti, a ne sneba, ko vas jebe nema aj æao. ako mo¾e pare na ruke, svrati usput, pa ti bacim kroz prozor, imam dvesta dind¾i u ¹teku. na raèun ne umem, nit mogu da se svaðam u po¹ti, otero sam ih u pièku materinu neki dan.

Hohštapler

Citat: con3 poslato 24 Jun, 2013, 21:47
na inicijaciju clanova skupljamo za sledecih god dana hostinga foruma


Br Racuna: 275000091071475763

Societe General Yugoslav Bank

pa nek uplati ko koliko hoce, moze, zeli.. i neka na uplatnici kao uplatilac napise svoj nick sa foruma


EL TO OVO???

Aktivirao sam telenor banku, taman da vidim dal radi...  8)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 31 Oktobar, 2014, 17:14
Citat: con3 poslato 24 Jun, 2013, 21:47
na inicijaciju clanova skupljamo za sledecih god dana hostinga foruma


Br Racuna: 275000091071475763

Societe General Yugoslav Bank

pa nek uplati ko koliko hoce, moze, zeli.. i neka na uplatnici kao uplatilac napise svoj nick sa foruma


EL TO OVO???

Aktivirao sam telenor banku, taman da vidim dal radi...  8)

JU, grom te spalio! Ni zrno ¾ita tim Beograd¾anima!

:)



Nego, Uffe, daj za nas glupave primer kako da ispunimo uplatnicu. Ono: primalac, broj raèuna, poziv na broj i ta sranja.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

srbac

Cemu toliko price ,  uplatimo po 500- 1000 din i vozi Misko !!!

Veske

Citat: srbac poslato 31 Oktobar, 2014, 17:30
Cemu toliko price ,  uplatimo po 500- 1000 din i vozi Misko !!!
Tako je,nek da neko broj racuna.

Hattrick

Citat: Slaninar poslato 31 Oktobar, 2014, 17:29
JU, grom te spalio! Ni zrno ¾ita tim Beograd¾anima!

Spaljuj zitnice brzo  ;D

Slaninar

Citat: Hattrick poslato 31 Oktobar, 2014, 17:54
Citat: Slaninar poslato 31 Oktobar, 2014, 17:29
JU, grom te spalio! Ni zrno ¾ita tim Beograd¾anima!

Spaljuj zitnice brzo  ;D

Cccc, vidi se da si mlad & zelen, derane. Ne radi se to tako!  :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Jecko

Ja cekamda neko (uff, con) potvrdi da je to taj broj racuna...i da uplatim.


Dajte taj info dok sam jos tu....da ne moram odmah kad odem da se patim sa uplatama iz p.m.....