Glavni meni

Izrada sajle u nedelju ??

Započeo rista467, 15 Jun, 2013, 21:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

rista467

E `vako, pukla mi sajla danas, a sutra kao sto je poznato Djomla KS snima spot i posle puno odlaganja i dalje sam zagrejan za akciju pa bi hteo da imam ispravan motor sutra.  Da li neko ima ideju, volje znanja ko bi mogao da mi izradi sajlu po uzorku sutra u toku jutra?  AKo je neko voljan da pomogne dobro bi mi dosao, naravno platio bi koliko treba.

Ps. obezbedio sam cak 2hd hero kamere za tu avanturu!! :)

Gašpar

Uzmi jednu obiènu klemu, u¹rafi sajlu sa obe strane i vozi  ;)

Peki

Boban sajla ne radi ni subotom a kamo li nedeljom  :o

Informacija iz 1. ruke 

Gvozden

Skrati secicama  buzir za par cm, uzmi neku manju maticu ( da pashe u rucki) i provuci sajlu i spoljsti je cekicem.
Od navoja ce kao zubi da zagrizu i mozes celu sezonu da se vozish tako.... I uvek po jednu u rezervi nikad ne znas kad ce Marfi da te podseti..

Hurricane

..pronadji broj telefona od Grade u Ruzveltovoj i sutra u normalno vreme jbga nedelja je, pozovi, isprièaj mu prièu i zamoli..
dobar je èovek i bajker je, verujem ako naravno mo¾e on æe ti izaæi u susret..

jevta

Imam ja rezerve bez zavr¹etaka al po¹o ne znam gde si nemogu ti pomoæi.

Boban_m

Citat: hurricane poslato 16 Jun, 2013, 00:02
..pronadji broj telefona od Grade u Ruzveltovoj i sutra u normalno vreme jbga nedelja je, pozovi, isprièaj mu prièu i zamoli..
dobar je èovek i bajker je, verujem ako naravno mo¾e on æe ti izaæi u susret..
Bio je ovaj 064/482-4642, Sinisa.

Momak je profi, ljubazan je, bajker je, nije skup i najtoplija preporuka za njega [thumb_up]

rista467

Iskreno nisam ocekivao ovakve reakcije i spremnost za pomoc ali hvala vam svima. Sinisa se ne javlja.
Razmisljao sam o opciji sa klemom, ali mi se cini da se ne moze izvesti sa ovakvom sajlom ? ?



jevta

Opet ni¹ta kontakt.
Sad i da ga stavi¹ neæu ti pomoæi

rista467

Jefto pukla mi sajla skroz, nema veze sutra cu kod Bobana. Hvala.

jevta

Broj telefona ili mesto stanovanja bi ti davno re¹ili problem.Al po¹to si ti èovek iz senke onda æe¹ re¹iti u ponedeljak.

Slaninar

Nedeljom ni trava ne raste...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gvozden

Nista ti mene nisi razumeo....  [facepalm]

Hurricane

..moglo je to sa malom maticom lako da se re¹i..

ps. mislim da Grada radi bolje sajle od Bobana..

Nika

Citat: Boban_m poslato 16 Jun, 2013, 11:18
Citat: hurricane poslato 16 Jun, 2013, 00:02
..pronadji broj telefona od Grade u Ruzveltovoj i sutra u normalno vreme jbga nedelja je, pozovi, isprièaj mu prièu i zamoli..
dobar je èovek i bajker je, verujem ako naravno mo¾e on æe ti izaæi u susret..
Bio je ovaj 064/482-4642, Sinisa.

Momak je profi, ljubazan je, bajker je, nije skup i najtoplija preporuka za njega [thumb_up]

Јел' Града - Синишин надимак?
Ово је његов број 064/482-4642?
Провртела ми сајла за прозор на колима, па да питам да ли то раде...

Che


*zeka*

Sajle i kompletne mehanizme rade savrseno momci iz Nisa. Imas ih na KP imaju potrebne delove za dosta vozila. Povoljni i ozbiljni.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока