Glavni meni

Moto GP 2014

Započeo Radanovic, 27 Maj, 2013, 00:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

3006

Bilo je svakakvih provokacija za 1.april... Ja sam se upecao na vest da Red Bull izlazi iz F1 na kraju 2014. i kupuje veæinu akcija DORNE, tako da postaje vlasnik MotoGP-a. Èak je bila i razrada problema kako æe se Monster postaviti u celoj prièi, æelavi Karmelo je trebalo da ide u superbajk, a na njegovo mesto dolazi Kristijan Horner. Zaledio sam se kad sam proèitao, kad ono - ðoka.
Ostale patke su bile relativno providne - Dukati izbacuje dizel Multistradu, Jamaha ulazi u Moto3, Ural ulazi u MotoGP 2016, papa postao poèasni èlan Anðela pakla itd.

Radanovic

.... da Max Biaggi postaje instruktor u Rossievoj akademiji  :D , da Lorenzo isfrustriran Bridgestonovim gumama prelazi u Superbike .....

Radanovic


Radanovic


Suzuki i Randy De Puniet voze zadnju trku u Valencii .

Sasa_Nis

Ubice ga Rendi kao zeca. [watching]

Radanovic


Max Biaggi u ponedeljak testira ART GP14 , u Mugellu.

Radanovic





U pauzi izmeðu trka , èak 3 vozaèa su imali operacije , sva trojica na rukama .
Pedrosa i Bradl su spremni za Le Mans , ne ba¹ 100 % ali su spremni , dok æe Petrucci propustiti trku.

3006


Radanovic


Radanovic


Aegerter testirao Avintiu

Radanovic


misa-pei

Sta uradi ova nesreca?
Država je najveći neprijatelj naroda

Radanovic



Ove godine su ''arm pump'' operisali Pedrosa i Bradl , a pro¹le godine Hayden , Laverty ... skoro svaki drugi moto-kros vozaè je imao ovu operaciju

Meda M

Mislim da je i Ianone. P.S. ako moze da neko obrise moj predhodni post. Imam neki novi telefon pa sam slucajno pritisnuo post.

zVuk

jel to znaci da im trnu ruke, pa to koriguju hiruskum zahvatima..??..ili je nesto drugo u pitanju..??...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

Mislim da ima neke veze sa tim ¹to jako puno vremena mi¹iæ podlaktice provede u tonusu, pa se ne¹to de¹ava sa protokom krvi, pa valjda ne mogu da otvaraju i zatvaraju ¹aku ali nisam siguran. Puno njih sam video u intervjuima da su operisali ovo...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Radanovic

Èitam sad da je Doohan-u srce kucalo 37 puta u minuti za vreme trke ... i rekorder je u auto-moto sportu po broju otkucaja u trenutcima najveæe koncentracije .. dok je kod npr. ©umahera  kucalo 42 puta u minuti.


nikakve veze za GP 2014. ... al' zanimljiv podatak  ;D

p0peye

Чекај, полако. Чега 37? Неких америчких јединица?

Јеси ли свестан колико је 37 откуцаја у минути?

http://www.f1technical.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=17662

Можете да прочитате и све, али за иву причу је везан последњи пост на страни...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +