Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Kanarinac


Lone Wolf

Партизан уби Звезду у Лиги шампиона...
Не може рај на земљи.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Zeljkamp poslato 04 Oktobar, 2018, 00:40
Imali su oni i gorih trenutaka.






ali kako smo od predhogne utakmice sa napolijem, gde su igrali isto bunker ali uspeli da prezive jer su se italijani ispromasivali i naslova herojska zvezda sacuvala svoj go....dosli do kukavicka igra milojeviceve ekipe.....
ni u jednoj ni u drugoj utakmici jedva da su presli centar...onaj gol marina je sut iz ocaja....a komentari dijametralno suprotni.....i protiv partizana su prikazali istu takticku postavku....svaka utakmica gd eim se ne sklanjaju oni maksimum izvuku nereseno.....nikad nisam gledao nijedan nas tim da ovako igra.....cek i partizan kad je najadniji bio i gubio sa nekim rezultatima nije delovao oako bedno.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Patlidzani, veliki pozdrav iz Surdulice i Nisa [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

ma mi smo jadni ali nam ne pomazu sudije i ne igraju sklanjalice protiv nas, pa se vidi da smo jadni...ali vi...utripovali ste se da postoji evropska zvezda....sto rece onaj francuz , sa kim ste bre igrali te utakmice kad niste porazeni toliko....a covek nije gledao kakvu podrsku imate od ljudi u crnom i pojedinaca koji se uvlace drz tvoracu da bi prilikom prodaje nekog igraca uzeli deo i za sebe....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Cujem da novak jos sedi na parku princeva...





ceka da pocne drugi set :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Posle napolia nigde nijednog glodara... Vidi ih sad izmileli.... :)

Jesu zgazili su nas, siguram sam da su u top 3 ove godine u evropi... Nek su i drago mi je da nas pratite... :*

Bese  patlidzan bio zgazem od slavije prag 5 1? :D


Kengur







Nek volite ovoliko svoj klub... :*

CBRR1

Blagi muk.... 2 u plusu Zvezda... Mole Boga da njihova braca daju Zvezdi 3komada do kraja tekme...TRENUTNA ZELJA SVAKOG GROBARA UPRAVO!!!!!!!!!

Laki-zr

Citat: CBRR1 poslato 06 Novembar, 2018, 21:29
Blagi muk.... 2 u plusu Zvezda... Mole Boga da njihova braca daju Zvezdi 3komada do kraja tekme...TRENUTNA ZELJA SVAKOG GROBARA UPRAVO!!!!!!!!!
Gde prati¹? Ja na live score 😂

CBRR1

Citat: Laki-zr poslato 06 Novembar, 2018, 21:31
Citat: CBRR1 poslato 06 Novembar, 2018, 21:29
Blagi muk.... 2 u plusu Zvezda... Mole Boga da njihova braca daju Zvezdi 3komada do kraja tekme...TRENUTNA ZELJA SVAKOG GROBARA UPRAVO!!!!!!!!!
Gde prati¹? Ja na live score 😂

Isto...ahahahahhahhaahhahhahhahahahahhahah

CBRR1


Kanarinac

Ja ne znam kako smo se odbranili u drugom. Nikakve sanse nisu imali, ali je lopta bila konstantno kod njih

Kengur


ЯЭВОЛУТИОН

bravo ganguri....to se zove iskoristiti prilike...ono bese ste pljuvali tog pavkova pre dve godine....zamalo ga odjebali jer ste trebali da date 300000...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zVuk poslato 18 Februar, 2019, 09:47
https://www.danas.rs/sport/kosarkasi-zvezde-nisu-ostali-na-dodeli-medalja/
oni bi ostali ali ovi igraci fmp-a koji se samo zove tako nisu znali da trebaju....nego....jer onaj isprdak i zeleznika ziv...vidim da je cvileo sinoc....nema pravo da se buni....sudjenje je moglo da bude bolje, bilo gresaka na obe strane ali da kaze da je pokraden to je sramota....da je fmp1 pobedio mi bi mogli da kazemo isto....vec celu sezonu vam se igra bazira na sutu spolja...to je mozda trend koji imaju nba timovi, ali sta ste se vi utripovali...30 i vise pokusaja za tri....

hrvati jednom napustili postolje.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

Gluposti, tekma bila solidna,sudija nedorastao derbiju,kolko hoæe¹ gre¹aka,na obe strane i sudija nije doneo prevagu.Mogla je i Zvezda da dobije i onda bi bilo kenjanje sa druge strane. Faire and Square.

Zeljkamp

Saæe Mi¹ko da objasni... 😂 😂 😂
TwinZ Auto & Moto