Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

kuju bre vasu istoriju.....limenke reciklirane....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Da da... Sampiona sveta upisanoh na onom reciklaznom peharu... Tamo gde vase ime nikad nece biti urezano... Mozda u pesu...
Sad mozete da izmisljate ko je koga osnovao i kad.. to vam ostaje.... Ili bas tezi ovaj evropski nastup u gudbalu... :)

con3

Daj nesto sto nije starije od 20 i kusur godina ?

ЯЭВОЛУТИОН

mi igrali finale i izgubili od Reala.......sa kim ste vi ono bese igrali finale....postoji li taj tim uopste...znam da su neke utakmice namestali....mozda i sa vama.....posto sam boravio duze u Marseju znam sta tamo pricaju...bolje su finansijski prosli kad su od vas izgubili (drzali piksija na klupi skoro celu tekmu) nego kad su ga dve godine kasnije osvojili.....
Uzela i Steaua pa je popuslia i ime i grb.....srecom niko nece ciganjska obelezja pa niste u toj opasnosti, ali za trecu ligu jeste....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Srpski fudbal posle te god ne postoji... Pa kad vec kopate po istoriji ne znam kao ste zaobisli urezanu svetsku titulu.... :)

ЯЭВОЛУТИОН

srpski fudbal i tada nije postojao.....ali je evropski bio u dubiozi.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pera-s

na kojim to svim poljima duvaju glodari kad jedino gde se drzite je kosarka jer je grunuto u nju 10 miliona iz budzeta drzave i svi moguci sponzori....

ЯЭВОЛУТИОН

btw....i grci bejase prvaci u fudbalu pre koju godinu.....sjajnom igrom....skoro ko vasom.....jebo vas onakav fudbal.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

sibin

hteli glodari ili ne jos jedna pobeda veceras :P

Zeljkamp

Kada Partizan osvaja titule, onda su sve name¹tene a kada ih je osvajala zvezda, onda su osvojene najboljom igrom...

Tipièno ciganski...
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

A Glodar kad ne zna ¹ta æe vi¹e, opali po vreðanju. ;D 

Zeljkamp

Ti se odmah uvredis cim ostanes bez argumenata...
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo


Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

clutch&brake

Kako god navijao sam za vas da pobedite. Zbig galate... i da njih satrete jedno 30 razlike... ostalo da izgubite sa 100  [rofl] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mi¹ko_kolo

Citat: Zeljkamp poslato 21 Decembar, 2014, 04:06
Blago vama...

©ta æe¹ i to je na¹a istorija, a ne samo ono ¹to si ti prepisao od svojih istomi¹ljenika.

Citat: njanja poslato 21 Decembar, 2014, 04:19
Kako god navijao sam za vas da pobedite. Zbig galate... i da njih satrete jedno 30 razlike... ostalo da izgubite sa 100  [rofl] [rofl]

Pazi kad ti 100% verujem, posebno za onaj deo o gubljenju. ;D Tipièno Lopatarski. ;)

pera-s

i ovaj prenos na tv-u je sigurno tipicno loptarski... jos imate obraza ikome ista da prigovorite...

clutch&brake

Lepo smisljeno. Ode marakana sada je Rajko Mitic. Ubrzo ce da se menja i racun kao i novoregistrovani klub i dug od 52 m evra ode u etar. Tako ste sa divom uradili u kosarci tako cete i u fudbalu. Samo sto ne mezo preko noci. Koliki god da smo glodari i klosarivu ste neprejebivi ganjani i to cete uvek i ostati.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

sibin

dok vi brinete o nasim dugovima vas ovi sa juga opeglali pristojno, ali tako to biva kad se gleda po tudjim dvoristima.

mi¹ko_kolo

Citat: njanja poslato 21 Decembar, 2014, 21:25
Ode marakana sada je Rajko Mitic.
A kako se zove va¹ (u stvari nije va¹ nego je vojni) lavor? Na¹ je po klupskoj legendi, ¹to znaèi da bi va¹ trebalo da se zove "Franjo Tuðman". ;D  [srednjiprst]