Glavni meni

veciti derbi - partizan - zvezda

Započeo Darko, 18 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Jo¹ jedan od DulOvih slepih sledbenika, teoretièara kosmièkovaseljenskovaskolike zavere protiv Lopatara.  ;D
Vidim, ti ignori¹e¹ sve ¹to se objavi o Zvezdi i oko Zvezde. :P

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

Naravno da je lako... Sada vidite kako nam je bilo dok je samo na vasoj cesmi tekla voda... :)
Ali vi imate svemoguce prase, pa se ne brinemo za vas... :)

mi¹ko_kolo

 [dobarpost]
Mada, Dulo sve vi¹e lièi na Pripadnikeza¹tiæenemanjine, poèeo je i daa se pona¹a slièno njima. Kao u vicu, samo ¹to kod njega nije vic.
-©ta Dulo jede za veèeru?
-Nusli!  [rofl] [rofl] [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kengur poslato 16 Decembar, 2014, 14:40
Naravno da je lako... Sada vidite kako nam je bilo dok je samo na vasoj cesmi tekla voda... :)
Ali vi imate svemoguce prase, pa se ne brinemo za vas... :)

skocko zajebi tu pricu.....kad je teko nama, teklo je i vama....doduse nezasluzeno je teklo vama.....opet bih vas podsetio na projekat evropska zvezda gospodina Zmaga......problem je nasto kad je Partizanu namerno zavrnuta slavina samo iz razloga sto je gospodin koga nazivate pickousti cigan sa severa......pa njegovi poslusnici iz straha vise ne daju ni dinar partizanu vec samo zvezdi......sto je najstrasnije ni to vam nece biti dovoljno.....
Realno su krali vasi i nasi...doduse nasi dosta manje, pa smo u manjoj buli.....pa cak su iz predhodne vlasti pokusali da revidiraju ugovor o ustupanju izmedju JNA i Partizana oko stadiona.....sto je nonsens....pa otkad je vojska preduzece pa da moze da raspolaze svojom imovinom bez znabha drzavnog vrha......a odluke vrha su neopozive.......Stadioni su u tim decenija gradjeni parama naroda, pa koliko su para uzeli za izgradju stadiona Partizana od naroda toliko su uzeli i za stadio C. Zvezde....mozda cak i vise......nije bre to nicija prcija.....to je opstenarodno dobro....ili zlo....sta god.....moja je rupa koliko je i tvoj JNA.......shvatas li nonsens....
Moja porodica nikada nije dolbila od firme stan....niko iz uze porodice.....mi nismo nisto otkupljivali vec smo sve samo kupili.....gde je moj deo para koji smo uplatili u fondove za kojekakve stanove solidarnosti i kojekakve stanove koje su firme delile....u toj rupi i u tom stadionu JNA su moje pare....e pa ja hocu svoj deo.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mi¹ko_kolo

Jel' ti ne¹to znaèe ove dve slike?!







Naravno da ti ne znaèe, jer je stadion na kome Lopatari igraju napravljen ba¹ tako kao ¹to ti ka¾e¹. A na¹ - ovako. Dobrovoljnim prilozima i sponzorstvima firmi. Neke stvari èak i na veresiju, pa su posle dugovi vraæani od zarade sa utakmica na kojima je bivalo po 80 do 100K ljudi. I to vi¹e puta godi¹nje. ;)

ЯЭВОЛУТИОН

Ti si dobio od drzave stan.zar ne
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Decembar, 2014, 02:11
Jel' ti ne¹to znaèe ove dve slike?!







Naravno da ti ne znaèe, jer je stadion na kome Lopatari igraju napravljen ba¹ tako kao ¹to ti ka¾e¹. A na¹ - ovako. Dobrovoljnim prilozima i sponzorstvima firmi. Neke stvari èak i na veresiju, pa su posle dugovi vraæani od zarade sa utakmica na kojima je bivalo po 80 do 100K ljudi. I to vi¹e puta godi¹nje. ;)

a to sto je stadion sagradjen na djubristu koje je u vlasnistvu drzave bilo to nema veze? imate vredniju zemlju od govnare
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mi¹ko_kolo

Njanjo, na èijoj zemlji je pravljen JNA?!

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Decembar, 2014, 09:36
Ti si dobio od drzave stan.zar ne
[srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]  Vidi¹, upravo suprotno! ;D Deda po majci bio zanatlija i sa èetvoro dece nije imao pravo ni na deèji dodatak a kamoli na stan! Kupio kuæu na Ðermu od Jermena 1953-e i to na dug tj. poèek. Otac isto bio zanatlija, kupio garsonjeru kod Cvetka 1963-e, posle toga i gara¾u i sve to prodao 1971-e da bi i on kupio ovu kuæu u kojoj i sada ¾ivimo. Èak nije dobio ni stambeni kredit veæ neki kratkoroèni za adaptaciju. Niko od nas nije dobio od dr¾ave ni cvonjka. Tako, da si se deeebelo zajebao!  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] A ¹ta su bili tvoji?! Pretpostavljam vojna lica?!  [rofl] [rofl] [rofl]

Kengur

Krali nasi krali vasi, ali vasi isto... Haahha :) Svi na pozicijama kradu, a ko krade vise ni sami ne znaju.. Samo sto vi glodari necete da priznate da je tako bilo zvezdi poslednjih godina kako je vama sada...
Tuzno ali istinito...
Oslanjate se na izjave umno poremecenog praseta... To mi nije jasno...cak i vasi verni navijaci se slazu da je prasetu ostalo vrlo malo zivaca da se otkace...

Uostalom, predsednik drzave vam je lopatar, posaljite mu otvoreno pismo.... :)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 18 Decembar, 2014, 13:04
Njanjo, na èijoj zemlji je pravljen JNA?!

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 Decembar, 2014, 09:36
Ti si dobio od drzave stan.zar ne
[srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]  Vidi¹, upravo suprotno! ;D Deda po majci bio zanatlija i sa èetvoro dece nije imao pravo ni na deèji dodatak a kamoli na stan! Kupio kuæu na Ðermu od Jermena 1953-e i to na dug tj. poèek. Otac isto bio zanatlija, kupio garsonjeru kod Cvetka 1963-e, posle toga i gara¾u i sve to prodao 1971-e da bi i on kupio ovu kuæu u kojoj i sada ¾ivimo. Èak nije dobio ni stambeni kredit veæ neki kratkoroèni za adaptaciju. Niko od nas nije dobio od dr¾ave ni cvonjka. Tako, da si se deeebelo zajebao!  [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] A ¹ta su bili tvoji?! Pretpostavljam vojna lica?!  [rofl] [rofl] [rofl]
jok.....osim dede koga su ubili partizani jer nije dao da kradu i drugog dede koji je pobegao iz cetnika....Cale rintao ko konj po belom  kao i keva da kupe stan u Rakovici...tada bili jeftini tamo 100000 maraka.....posle ce cigancili i otvorili privatnu gradjevinsku firmu....rintali po ceo dan i noc.....kad je cal efasovao kancer pankreasa batalili i ja pobegao preko da radim.....posto od jevrope ne videh srece vratih se i ja pa godinu dana sa majstorima dizah sebi kucu.....jebi ga sad ko puzici, svaki clan porodice svoju kucu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

pera-s




mi¹ko_kolo



Zeljkamp

PREDISTORIJA SVEGA :

Crvena zvezda je ubedljivo najvi¹e ¹ampionata osvojila u vreme Josipa Broza Tita. Èudno da jedan klub za koga je navijala Bg manguparija i èiji su osnivaèi prosrpski orijentisani Disidenti u Titovo vreme osvaja ¹ampionate kao od ¹ale. U Titovo vreme se dogodio i ©ajber i mnoge druge stvari, èak i danas nezamislive.

Prvi derbi nakon petooktobarskih promena, transparent na severu Stadiona Crvene zvezde: ,,Grobari, sretan put u Kinu.''



Partizan je smatran milo¹eviæevskim klubom. Ubrzo, u ko¹arci se pravi projekat ,,Evropska zvezda'' uz pomoæ DS-a, Vesiæa i ®ike Pauka. Projekat je, kao i svi prethodni Vesiæevi projekti, naravno, propao. Po¹to je zvezda jednako Srbija, nakon 2000., u cz se ubrizgava nenormalna kolièina para. Ni to ne poma¾e rupi bez dna.

Napokon, nakon ¹to su oslobodioci shvatili da je Partizan opet re¾imski klub (zato ¹to su Daèiæ i Tadiæ Partizanovci, verovatno), kreæu u novu ofanzivu. ©utanovac kreæe u akcioni plan 'Otimanje stadiona', Vuk Jeremiæ izjavljuje da Partizan nikako NE SME da bude ¹ampion, da kada se zavr¹i srpska golgota ustaæe i zvezda i ostala trabunjanja jednog neuraèunljivog Naoèarka. Na kraju, Tadiæ uspeva da obezbedi Gasprom, obilazi kako novinari vole da ka¾u ''na¹ najveæi stadion'', i izgovara da bi Partizan i cz trebali da se smenjuju na tabeli.

Nakon ¹to su Oslobodioci zastave Otpora i DS-a zamenili Naprednjaèkim, kreæe se u novu Ofanzivu, ovoga puta nikada bolesniju i nikada etnièki èistiju. Jedan klub ima dr¾avu. Posle onoga ¹to se dogodilo pro¹le godine u fudbalskom ¹ampionatu, kada je Tole napokon bio po¹ten i podario im fer&po¹ten ¹ampionat kakav Oni uvek ¾ele da bude, UEFA mafiosi su ih izbacili iz takmièenja (zbog KRAÐE!), a krivac opet nije u njihovom dvori¹tu- Tole kriv. O ko¹arci i finalu gde je Partizanova pobeda u rangu sa pobedom D¾esija Ovensa na Olimpijadi, da se i ne govori.

I poenta svega je, ¹to æe kada Vuèiæ ode sa vlasti, de¾urni Oslobodioci opet govoriti kako je Partizan re¾imski klub, prekrajaæe se Tabloidi i Toaletoidi, ud¾benici istorije, oni æe da prièaju unucima kako su bili Reakcija protiv Aleksandra Velikog, a mi æemo biti Jusufi Mehmedovski, i sinovi Naprednjaèkih kadrova.

Istorija se UVEK ponavlja.

IZVOR : GTR
TwinZ Auto & Moto

mi¹ko_kolo

Ko je pod ©ajberom osvojio titulu?! Mi ili vi?
Mi jesmo osvojii najvi¹e titula u SFRJ samo zato jer smo igrali najbolji fudbal. Ako ti to nije jasno, pogledaj ko ima vi¹e pobeda u meðunarodnim utakmicama.
A ovo ti izgleda kao politièki pamflet koji ti je neko napisao ili si prepisao od nekog.

Kengur

To je internet pisana "istorija"... Sve veliki istoricari ko na forumu mehanicari...
Do juce glodari kakili kako proslost njih ne zanima, e sad kadduvaju na svim poljima pocinju da pisu i istoriju... Naravno nasu... :)