Glavni meni

Qingqi QM 250 - Global Eagle

Započeo dodakg, 02 Maj, 2013, 11:30

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dodakg

Gde mogu da se nabave delovi za Qingqi QM 250 - Global Eagle - elektrinika CDI i sl. Da li odgovaraju delovi od ostalih kineskih èopera.

goranvojska

ajde komso predstavi se i dobices informaciju sigurno.

dodakg

... Ma iskreno me je malo sramota kad vidim da se ovde pojavljuju ozbiljni biker-i :-) ... Ja sam ovo krenuo pod "stare" dane ... Poèeo sam od sa ovim kinezom i nisam imao nikakvih problema za 2 godine. Onako ba¹ je za u¾ivanje - "penzionerski" ... Ali posle zime, nikako da krene ... Reklo bi se da ima problema sa CDI. E sad, ne znam gde bih mogao da naðem elektroniku za njega.... Ne znam da li odgovara elektronika od drugih kineskih èopera (Kingroad 250 i sl). Sve su to manje vi¹e iste ma¹ine sa 2 cilindra (4t). Ali opet ... Ako neko ima neki predlog ...

goranvojska

koji bre ozbiljni bajkeri.ovo ti je neozbiljna varijanta za razliku od tamo nekih foruma.svi su dobrodosli bez obzira sta voze jer to nije merilo ko si i sta si.bitno je da si dobar covek a dal si normalan kad si dosao avde.........to ce se utvrdi naknadno.ovde sve manijak do manijaka.

mkt

ima ovde i onih sto nemaju motorr, a tako bi voleli da ga imaju ... mislilm motor  [facepalm]

ЯЭВОЛУТИОН

Sigurno je KOMPRESIJA...nema sta drugo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Chris_SM


El Jefe

Probaj u Sprintu u NS-oni imaju neki slican prevoz.A posto se oni sto se javljaju na telefon ne razumeju niusta evo ti broj majstora ¹anjike koji radi kod njih u sevisu 064/823-6718.Valjda nije menjao broj? [neampojma] [neampojma]
Друштво за заштиту од животиња