Glavni meni

xenon svetla, sta i kako?

Započeo balcan girl, 25 April, 2013, 01:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nuadal85

Desava mi se da mi se ugasi xenon kad predjem preko neke rupe /zakrpe malo brze. Zna li neko u cemu je problem?  [wtf]  [neampojma]

mareskin

Citat: nuadal85 poslato 04 Avgust, 2014, 13:53
Desava mi se da mi se ugasi xenon kad predjem preko neke rupe /zakrpe malo brze. Zna li neko u cemu je problem?  [wtf]  [neampojma]

Lo¹ kontakt u kablovima najverovatnije.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

lepo je to sve a ja planiram takodje da pocupam ovaj xenon,jer kad ukljucim "filipsa",ksnenon se vise ni ne primecuje da svetli......razvaljuje filips koliko svetli,jes da je je jedna sijalica 25e ali vredi svaku cent.

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 05 Avgust, 2014, 00:49
lepo je to sve a ja planiram takodje da pocupam ovaj xenon,jer kad ukljucim "filipsa",ksnenon se vise ni ne primecuje da svetli......razvaljuje filips koliko svetli,jes da je je jedna sijalica 25e ali vredi svaku cent.

Koja sijalica je u pitanju?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 05 Avgust, 2014, 00:49
lepo je to sve a ja planiram takodje da pocupam ovaj xenon,jer kad ukljucim "filipsa",ksnenon se vise ni ne primecuje da svetli......razvaljuje filips koliko svetli,jes da je je jedna sijalica 25e ali vredi svaku cent.
daj sliku, ne verujem...:P :-*

Bori¹a

ja se razmisljam da stavim ksenone pa ne znam koliko kosta, kakav je postupak, preporuka za neki?

perlx

Stavi ako stavljas projektor ;)

Bori¹a

ne razumem se u to, kako se radi, koliko je para? moj cbf ima jednu sijalicu h4

eclipse4

Citat: mareskin poslato 05 Avgust, 2014, 08:19
Citat: eclipse4 poslato 05 Avgust, 2014, 00:49
lepo je to sve a ja planiram takodje da pocupam ovaj xenon,jer kad ukljucim "filipsa",ksnenon se vise ni ne primecuje da svetli......razvaljuje filips koliko svetli,jes da je je jedna sijalica 25e ali vredi svaku cent.

Koja sijalica je u pitanju?
Citat: Laziæ poslato 05 Avgust, 2014, 14:05
Citat: eclipse4 poslato 05 Avgust, 2014, 00:49
lepo je to sve a ja planiram takodje da pocupam ovaj xenon,jer kad ukljucim "filipsa",ksnenon se vise ni ne primecuje da svetli......razvaljuje filips koliko svetli,jes da je je jedna sijalica 25e ali vredi svaku cent.
daj sliku, ne verujem...:P :-*

ja tek sad video post :)

mareskin h7 a vec sam napisao da je filipsova neznam na sta mislis konkretno oznaka joj je valjda X-TREMEVISION MOTO.


lazicu cim sednem na motor slikam :)



Lazic

Jel ima neko vi¹ka samo sijalicu h4, oko 5000k...? Da proda ili pokloni...;D

eclipse4


Lazic


rboban

Imao ja dve, u garazi... Pre poplaVe!!!!
Ride It Like You Stole It

Lazic

Ne bi trebalo da im je voda smetala mnogo...;D

rboban

Nije.... Zajedno sa blatom zavrsile u kontejneru, kao i vecina stvari u garazi....
Ride It Like You Stole It

slave74

Greje li ksenon sijalica vise od obicne? Ne mogu da probam u garazi, jer moram da upalim motor,a gusi mnogo. A krs mi je u garazi , pa ne mogu do proleca da isteram motor. 

BOKYBOY

Citat: slave74 poslato 16 Decembar, 2014, 20:02
Greje li ksenon sijalica vise od obicne? Ne mogu da probam u garazi, jer moram da upalim motor,a gusi mnogo. A krs mi je u garazi , pa ne mogu do proleca da isteram motor. 

...pravi xenon ne bi trebalo da greje uopste...bar je kod mene tako...

slave74

Prava je xenon sijalica. Obnovio sam sjaj fara nekim losim sprejem, pa  cu voziti verovatno vis sa tim sijalicama..