Glavni meni

Dakar 2014!

Započeo perlx, 20 Mart, 2013, 12:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zozon

   Gledao sam reportazu na RTS-u, ne mogu da se nacudim onoj budali od komentatora  :o :o :o njemu treba zabraniti pristup u studio  [stop] [stop] [stop]

perlx


mkt


mkt


perlx

#64
Obrisase sa yt.
Dehidracija + toplotni udar (hipertermija).
Imao je srece.


edit:
http://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1534772_659320747460569_1582128734_o.jpg



zmiya


Hohštapler

Citat: perlx poslato 14 Januar, 2014, 16:39
Obrisase sa yt.
Dehidracija + toplotni udar (hipertermija).
Imao je srece.

Jezivo... odgledao sam snimak pre koji dan, oslovljava ovog ¹to snima sa "oèe"... totalni delirijum...
Dehidratacija, izgube minerale, umor, nespavanje... mozak krene da ropæe i da prespaja, da brljavi ko windows95...
To je samo dokaz do kakve granice teraju sebe ti ljudi i kako se treba diviti svakom ko uèestvuje. Alal im vera.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zmiya


Silvana

©ta se, doðavola, desilo sa beauty sleep i ostalim ¾enskim tripovima?  [povracanje]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

ЯЭВОЛУТИОН

a sta se desilo sa tobom pa si sela na motor....beauty sleep.....nije to od juce....recimo ani 4 pistolja, amazonke i sl....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Silvana

#72
Ali ona je zgodnija od Ani, slo¾iæe¹ se  :D Zato i pitam, kako njoj ne treba bjuti slip  [thumb_up]
I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

jok bre 50 od 81 preostalog...posle 9 etape
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


zmiya

Kolko ih be¹e zavr¹ilo pro¹li Dakar,seæa li se neko?Mislim na motore..

Plazma Keks

hm... mislio sam da ce ovo biti godina honde, kad ono medjutim...