Glavni meni

KTM 1190 Adventure

Započeo Jefta, 18 Mart, 2013, 18:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jefta

Auu koja perverzija. 215 kila i 150 konja. L2. 19 napred 17 pozadi.
nisam nasao ni jednu temu pa otvaram ovu. Kako ce ovo da pojede konkurenciju. Bezobrazno dobro izgleda. Led svetlo. elektronsko podesavanje ogibljenja...

Major

Lepo izgleda :) Test voznja verovatno ne postoji :)

Boban_m

Ne mogu ni da zamislim kako ovo ide po krivinama brdskim.

davidoff

Sve vi¹e razmi¹ljam o 990 ADV-u a kad vidim ovo na korak sam od odluke...odlièno izgleda...
We won't forget you Marco....


Jefta

Е па ово ново кошта као и БМВ, а то је 16000е и вероватно може и горе у зависности од опреме :)

Andreja

Lepa sprava, mada 990 mi je vi¹e hardcore.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt

dobar je, dobar je 990   [yahoo] i lepsi

davidoff

Citat: Jefta poslato 19 Mart, 2013, 00:21
Е па ово ново кошта као и БМВ, а то је 16000е и вероватно може и горе у зависности од опреме :)


Koliko znam BMW je 14500eur u osnovnoj verziji...no dobro nijanse su u pitanju.... :D
We won't forget you Marco....



UFF


Mrva

Opako izgleda nema sta ali previse elektronike za moj ukus. Nego, bas me interesuje koliki mu je dolet sa tih 150KS pogotovo na nekom off-u.
Inace ide opasno  [thumb_up]

http://youtu.be/cOx4iq2VbvI

con3

Pa imas da biras modove ,a imaju i neka podesavanja za podlogu gde on sam regulise snagu i proklizavanje

ninja66

Isli pre nedelju dana u BG da ga ortak kupi.
Medjutim ne postoji sansa da ga proba pre uplate  [thumb_down], sto i nije neki poslovni potez , pogotovo spram cene motora.
Uvoznik i pored dobre volje nije mogao da organizuje probnu voznju , cak ni medju poznanicima koji su kupili 3 komada. Tako da je drug poluodustao. [neampojma]


Mrva

Pitanje je kako sve to fercera i koliko moze da utice na potrosnju. No videcemo. A mislim da model za 2014 ima i novi ABS sistem koji omogucava i kocenje u nagibu (krivini) bez neke drame

Jefta

Pa ja kocim u nagibu prednjom i bez ABS-a!! Jel se to ne sme?

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Jefta


mkt


Major


perlx