Glavni meni

MotoManijaci po Srbiji i Svetu

Započeo UFF, 08 Januar, 2011, 16:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


Jecko

U Dubaiju mozes skoro pa go da setas i neces imati problem...

UFF

Citat: SSZGO poslato 05 Februar, 2019, 01:50
Sa kojom devojkom

pa sa kojom god pozelis
nekom guzatom verovatno :)

UFF

Citat: Jecko poslato 05 Februar, 2019, 07:27
U Dubaiju mozes skoro pa go da setas i neces imati problem...

smes da obuces kratak sorc ili mini suknju sa majicom bez rukava i udjes u neki trzni centar?
nece da te opomenu da se obuces ili da te izbace?

i smes u tom trznom centru da kupis cokoladicu u sok i da je jedes dok se setas i razgledas ilzoge ili samo sednes u hondiku na klupu da pojedes dok im je neki od osranih praznika?

dodje bre odmah lik do tebe da ti sere idi kuci jedi, nemam kucu, idi u auto, nemam ni auto turista sam i pao mi secer ne mogu da cekam dok se vratim do hotela aj odjebi sad i ti tvoj alah

SSZGO

Lupas.

Naravno da smes da oblacis sta hoces.
Naravno ne smes u kupacem u trzni centar. Kao bilo gde u svetu.
Mozes da jedes sta hoces i gde hoces. Ramazan je jedan mesec leti tada nema turista. Osim ko se zajebe.
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Jecko

Za sorc, majice i ostalo zaista mozes....a za Ramazan iskreno, ne vidim problem.

I ja bih volela da se u mojoj zemlji postuje to da ja necu pedere i lezbejke da mi setaju i da se promovisu po ulici....al me niko ne slusa..cak ni moja banana drzava.
Ne nego smo turili onaj izgovor za zensko da nam bude premijer il sta vec koji k.... Ali dobro  ;) [thumb_up] evo sad cemo i cerku da dobijemo jel... :violina:

Nama nista i nigde ne valja. :D

Tu zivim vec 4 godine-jos mi se nije desilo da imam problem zbog Ramazana....cak je i alkohol dozvoljen da se sluzi ceo dan u restotranima, na plazama...

milomir22

Gde pocinje lova, tu svaka vera prestaje, vazda  bilo i bice.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Znam da su u Tunisu, Egiptu i mislim Turskoj jo¹ davno zabranili vozaèima autobusa da striktno po¹tuju ramazan, bilo udesa ginuli turisti...

Jecko

Ma da bre, sto rece milomir vrti para gde burgija nece...
Neko je negde skapirao koliko para gube sto ne sluze alkohol tih mesec dana i sve su svima odobrili.... cak vise ni restorani po hotelima ne stavljaju zavese na prozore il sta vec sto je sve bilo pre...

Lazic

Tek treba oni da evoluiraju na nivo Irana 70-ih...

UFF

samo vas dvoje ostanite tamo gde vam je mnogo lepo i sve je u redu, svi srecni i zadovoljni, ja vala tamo vise nikad otici necu

Biker-Boy

Citat: Laziæ poslato 05 Februar, 2019, 17:33
Tek treba oni da evoluiraju na nivo Irana 70-ih...
Samo da ne prodju kao Iranci posle 70-ih, otislo sve u honduras, ponovo zavladali religiozni fanatici, naravno uz pomoc amerike...
I feel the need..... the need for speed !!!

Jecko

Citat: UFF poslato 05 Februar, 2019, 20:36
samo vas dvoje ostanite tamo gde vam je mnogo lepo i sve je u redu, svi srecni i zadovoljni, ja vala tamo vise nikad otici necu

A jebiga puFFe, kao da je Srbija bila ista 80tih, 90tih, pre deset godina i sada.... sve se menja :)

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

I to sve napravljeno od kokaina... :o

UFF


Lazic

Izbor... Alah/nafta ili ju¾noamerièka bo¾anstva/kokain... Nafta mo¾e u rezervoar...

UFF

jebo alaha, ako imas dovoljno kokaina ne treba ti ni nafta ni rezervoar  [rofl]

Lazic

Nego jel ti zna¹ da je Pablo po Medalinu i okolini zakopao u buriæima nekih oko 6 milijardi dolara koje jo¹ niko nije na¹ao... :o Valjda u bure mo¾e da stane oko 100 miliona... Eno ih, kopaju k'o ludi... :o ;D

Hattrick

Citat: Laziæ poslato 08 Februar, 2019, 13:28
... Eno ih, kopaju k'o ludi...

Krci se dzungla i vukojebina, obradive zemlje koliko hoces. :D
Trebali bi u Crnu Goru da prospu istu pricu. :D