Glavni meni

MotoManijaci po Srbiji i Svetu

Započeo UFF, 08 Januar, 2011, 16:54

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Evo teme za slike nasih clanova u MM majici na zanimljivim i udaljenim lokacijama
Kad negde odputujete slikajte se u nasoj majici (spomenik, vrh planine, more, neko prepoznatljivo obelezje tog mesta) i kacite ovde ;)

Gašpar

a posto nismo svi iz bg-a, slikajte se i u svojim gradovima ispred nekih znamenitosti. Pa cak i beogradjani to mogu uraditi sa znamenitostima svog kraja.

Lazic

#2
Dobro vece, nisam bas hteo da budem prvi, al` ajde... Valjevo, nadaleko cuvena kafana u sklopu pivare, "Platani", drzi je neki moj prezimenjak Lazic, bio je bas zbunjen svojim prezimenom na meni... Vreme juce 15:37, trezan jos citavih 30 sekundi... Najbolji hlad u zapadnoj Srbiji... Inace, poludeo sam skroz, ljudi me zezaju da sam sektas, non stop je nosim preko svega sto obucem... Da ne pominjem, kafanu punu rodbine, koja me svaki put kad sam defilovao, gledala k`o aliena...


Dzigi Boy

Ajde penjite se odma na Avali i skidajte se u majice, bice to pocetak velike tradicije....))))))))))

Kengur

Samo da se nakanim da se popnem na toranj... Tu im je ispred nosa a jos se nisam peo..

Nadalina

Citat: Dzigi Boy poslato 10 Januar, 2011, 00:28
Ajde penjite se odma na Avali i skidajte se u majice, bice to pocetak velike tradicije....))))))))))

Pa, ja kad odem na Avalu, ja planiram da skinem i tu majicu! ;D Je l` tako, muzu? ;)


Elem, Lazicu, svaka cast za fotku! [clapp]
Dzukela u podznaku

Kengur


Lazic

#7
`fala, Nado... A muzu kazi da je bas stipsa, kad mu je mnogo 50 dinara za ufur na toranj...

Gašpar

Jedva sam docekao da otopli i da nas danas malo promovisem po faxu  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [yahoo]

Lazic

Gaso, preko duksa, kao ja... Pa moze i po zimi...

srx

OVo je sa danasnje voznje. Slikano je negde posle Titela kad se ide prema Novom Sadu. Nije bas beli svet al za pocetak je dobro.

Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

Lazic

Put od Titela, ka NS, dozivljavam kao mali kraj sveta... Mislim sveta ima malo gore dole, al`dok ides tuda... Kao kroz vakuum...

Dzigi Boy

Citat: srx poslato 10 Januar, 2011, 00:40
OVo je sa danasnje voznje. Slikano je negde posle Titela kad se ide prema Novom Sadu. Nije bas beli svet al za pocetak je dobro.



Auuuu pa sto se nisi popeo na breg??? jbg. nije planina ali za nas u Vojvodini i Titelski breg je planina....

SSZGO

evo moje slike iz BG-a

teretana 011 gym u zarkovu :)

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

srx

@Dzigi Boy sl put ce biti i pentranja. A to za planinu si dobro kazo ;)
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

Lazic


WOLVERINE

Citat: Lazic poslato 10 Januar, 2011, 00:26
Dobro vece, nisam bas hteo da budem prvi, al` ajde... Valjevo, nadaleko cuvena kafana u sklopu pivare, "Platani", drzi je neki moj prezimenjak Lazic, bio je bas zbunjen svojim prezimenom na meni... Vreme juce 15:37, trezan jos citavih 30 sekundi... Najbolji hlad u zapadnoj Srbiji... Inace, poludeo sam skroz, ljudi me zezaju da sam sektas, non stop je nosim preko svega sto obucem... Da ne pominjem, kafanu punu rodbine, koja me svaki put kad sam defilovao, gledala k`o aliena...



Pa sto se neslika ispred neke biblioteke?

lord_oblivion

Citat: Lazic poslato 10 Januar, 2011, 01:02
sszgo je Cak Noris...
Ma i jaci od njega  [cheers]

Elem, evo malo i mene, po srbijici, Garasko jezero kod Arandjelovca :

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

srx

pa de je tu motomanijaci majca :D
Ne postoji lo¹e vreme, samo lo¹a oprema :)

Panta Zemunac

Pa ja æu tako da se popnem na onu ¾ensku stvar, pa da se slikam na znamenitosti Zemuna!!
©ta mogu kada su Zemunke prirodna lepota na¹e Srbije!! :-[