Glavni meni

MotoManijaci po Srbiji i Svetu

Započeo UFF, 08 Januar, 2011, 16:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Flavius Valerius Aurelius

Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2017, 11:19
Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 10 Septembar, 2017, 06:58
Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2017, 03:57
kadilak jbt?

to nije auto

mozda samo za camuge repere i nase cigane :D

Da zivis ovde, pa da razumem zasto to kazes, no utisci iz filmova....pih.
Zna se sta nasi ljudi s kompleksom kupuju (kad odu preko)
Mercedes.
Rumuni i cigani: bmw.

Camuge u Americi sanjaju bmw i vecinom to voze, po neki Lincoln Navigator. Pitaj Bobana ako mislis da zezam, 100% je i kod njega tako. Njihov san je da voze 760 Li

cekaj bre pa koji od tih ludaka bi (ako vec imaju kintu) pre uzeo mecku ili bmw nego porche?  [ludak]

inace upravo si bobanu rekao da je rumunski cigan :D

Stvarno me mrzi da ti sve crtam. Al ajd posto ne kapiras poentu i sve mora na tanjir da ti se stavi (u detalj)i kaze dva puta....

Nasi ljudi sa kompleksom kupuju mercedes, mora s klasa naravno. Jbg, mora da nahrani ego nekako i da se pokaze nekom koje dole, jbg, ipak je on/ona preko-da se vidi rasko¹.
Rumuni odmah kupuju nov bmw na kredu ili cigani (èitaj afro-amerikanci)
Crnje koje imaju kintu NEÆE da kupe nista drugo sem 760 li ili Navigator i odmah ga useru kad mu stave felne od 20-22 cola. Zasto? Bem li ga zasto to kupuju i rade, pitaj ih! Valjda njihov trip dokazivanja rasko¹i.

Nasi ljudi, bez kompleksa, uzimaju audi, bmw i ako nema mnogo kinte vw ili subaru. Skromno i pametno.
Ja odudaram od svega, vozim krajsler. Tako se pogodilo jbg.

Ako i dalje nakapiras poentu:
To sto si ti bio u americi 5-10 dana, ne znaci da sve znas. Ostani god/dve. Ti si samo ubeðen da si sve video i pro¹ao...

UFF

bio mesec dana i to mi je dovoljno, daleko da sam sve video i probao ali na primer video i i probao vise od 90% stvari koje je lik iz srbije koji zivi sa 4 cimera i radi 3 posla na menhetnu  [ludak]
ja ga pitam koliko ti ostane na kraju meseca kad vec imas 3 posla i 4 cimera bez slobodnog vremena od poslova i bez privatnosti i zivota od cimera, kaze pa nista
pa sto onda radis ako nije da zaradis? malo je glupo raditi da prezivis? kaze pa zato sto zivim u ny  :wtf:


Glava Dole

Ja ne znam kad ce ljudi shvatiti da je svoj na svome neprocenjiva vrednost bez obzira na sve moguce pogodnosti u inostranstvu i uprkos svim nepogodnostima i slabim primanjima u nasoj banana drzavi... ali ako hocu npr u prodavnici da kupim 10 jaja trazicu to na svom rodnom jeziku. Tacka.

A sto se ove price oko automobila za nase u inostranstvu tice bas romi sanjaju i kupuju mecke a ne Srbi koliko sam ja do sad primetio ovako sa distance :) Ali ne tvrdim da ne gresim :)

Hattrick

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 10 Septembar, 2017, 21:22
Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2017, 11:19
Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 10 Septembar, 2017, 06:58
Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2017, 03:57
kadilak jbt?

to nije auto

mozda samo za camuge repere i nase cigane :D

Da zivis ovde, pa da razumem zasto to kazes, no utisci iz filmova....pih.
Zna se sta nasi ljudi s kompleksom kupuju (kad odu preko)
Mercedes.
Rumuni i cigani: bmw.

Camuge u Americi sanjaju bmw i vecinom to voze, po neki Lincoln Navigator. Pitaj Bobana ako mislis da zezam, 100% je i kod njega tako. Njihov san je da voze 760 Li

cekaj bre pa koji od tih ludaka bi (ako vec imaju kintu) pre uzeo mecku ili bmw nego porche?  [ludak]

inace upravo si bobanu rekao da je rumunski cigan :D

Stvarno me mrzi da ti sve crtam. Al ajd posto ne kapiras poentu i sve mora na tanjir da ti se stavi (u detalj)i kaze dva puta....

Nasi ljudi sa kompleksom kupuju mercedes, mora s klasa naravno. Jbg, mora da nahrani ego nekako i da se pokaze nekom koje dole, jbg, ipak je on/ona preko-da se vidi rasko¹.
Rumuni odmah kupuju nov bmw na kredu ili cigani (èitaj afro-amerikanci)
Crnje koje imaju kintu NEÆE da kupe nista drugo sem 760 li ili Navigator i odmah ga useru kad mu stave felne od 20-22 cola. Zasto? Bem li ga zasto to kupuju i rade, pitaj ih! Valjda njihov trip dokazivanja rasko¹i.

Nasi ljudi, bez kompleksa, uzimaju audi, bmw i ako nema mnogo kinte vw ili subaru. Skromno i pametno.
Ja odudaram od svega, vozim krajsler. Tako se pogodilo jbg.

Ako i dalje nakapiras poentu:
To sto si ti bio u americi 5-10 dana, ne znaci da sve znas. Ostani god/dve. Ti si samo ubeðen da si sve video i pro¹ao...


Moj teca iz Luzerna ima Cadillac CTS, Corvette Z06, BMW M5 E60 i Mercedes S 500. U isto vreme.
Sta je on, pametan, kompleksas, gastarbajster, camuga, rumunski ciganin, mikro kurac, debil, ili pajser ?

eclipse4

Citat: Milos96 poslato 11 Septembar, 2017, 01:13
u nasoj banana drzavi...


mi nismo ni drzava druze moj...mi smo samo republika......

to ucis iz istorije odmah posle prvog svetskog ustanka.....e moj milose......jel se uopste secas ustanka ???

Lazic

@Hattrick:
Potpuni ludak... ;D

Sviða mi se svaki od navedenih... ;D

Glava Dole

Citat: eclipse4 poslato 11 Septembar, 2017, 01:39
Citat: Milos96 poslato 11 Septembar, 2017, 01:13
u nasoj banana drzavi...


mi nismo ni drzava druze moj...mi smo samo republika......

to ucis iz istorije odmah posle prvog svetskog ustanka.....e moj milose......jel se uopste secas ustanka ???


Iz istorije sam imao dvojku ali i dalje ne mislim da je to ista menja :) Jos nisam cuo da je neko rekao "Srbija je banana republika" :)

Lazic


Flavius Valerius Aurelius

Citat: Hattrick poslato 11 Septembar, 2017, 01:38
Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 10 Septembar, 2017, 21:22
Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2017, 11:19
Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 10 Septembar, 2017, 06:58
Citat: UFF poslato 10 Septembar, 2017, 03:57
kadilak jbt?

to nije auto

mozda samo za camuge repere i nase cigane :D

Da zivis ovde, pa da razumem zasto to kazes, no utisci iz filmova....pih.
Zna se sta nasi ljudi s kompleksom kupuju (kad odu preko)
Mercedes.
Rumuni i cigani: bmw.

Camuge u Americi sanjaju bmw i vecinom to voze, po neki Lincoln Navigator. Pitaj Bobana ako mislis da zezam, 100% je i kod njega tako. Njihov san je da voze 760 Li

cekaj bre pa koji od tih ludaka bi (ako vec imaju kintu) pre uzeo mecku ili bmw nego porche?  [ludak]

inace upravo si bobanu rekao da je rumunski cigan :D

Stvarno me mrzi da ti sve crtam. Al ajd posto ne kapiras poentu i sve mora na tanjir da ti se stavi (u detalj)i kaze dva puta....

Nasi ljudi sa kompleksom kupuju mercedes, mora s klasa naravno. Jbg, mora da nahrani ego nekako i da se pokaze nekom koje dole, jbg, ipak je on/ona preko-da se vidi rasko¹.
Rumuni odmah kupuju nov bmw na kredu ili cigani (èitaj afro-amerikanci)
Crnje koje imaju kintu NEÆE da kupe nista drugo sem 760 li ili Navigator i odmah ga useru kad mu stave felne od 20-22 cola. Zasto? Bem li ga zasto to kupuju i rade, pitaj ih! Valjda njihov trip dokazivanja rasko¹i.

Nasi ljudi, bez kompleksa, uzimaju audi, bmw i ako nema mnogo kinte vw ili subaru. Skromno i pametno.
Ja odudaram od svega, vozim krajsler. Tako se pogodilo jbg.

Ako i dalje nakapiras poentu:
To sto si ti bio u americi 5-10 dana, ne znaci da sve znas. Ostani god/dve. Ti si samo ubeðen da si sve video i pro¹ao...


Moj teca iz Luzerna ima Cadillac CTS, Corvette Z06, BMW M5 E60 i Mercedes S 500. U isto vreme.
Sta je on, pametan, kompleksas, gastarbajster, camuga, rumunski ciganin, mikro kurac, debil, ili pajser ?

Ima li on na nekom od tih automobila 20 ili 22 cola felne? Jok?
OndaK samo pajser zbog s klase😂

Hattrick

A mozda i malo sizofrenik zbog gsxr-a k8 daily, a Harley-a sa sve zenom vikendom.  [rofl]
Zamisli ti tu psihu  [rofl]

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

Kostić

mikro kurac ;D

teèa ti je bogata¹ kad sabere¹ sve etikete na gomilu ;D

Hattrick

Za standard okruzenja u kojem ceo zivot zivi i radi, smesan kapital. Sve zajedno na gomili, kao jedna osrednja dvospratna prigradska kuca.  :)
Pa cak i za Srpski standard, mali je on za bilo kojeg ozbiljnijeg firmasa.
Pre bih rekao zaljubljenik u mehaniku i hedonista motornih vozila.  [thumb_up]
Nego mi uvek bili smesni opsteprihvaceni karikirani epiteti, u odnosu na vozilo koje neko u datom trenutku poseduje. Pa konfuziju kad ih imas vise sa potuno razlicitim imidzima.
Koliko li tek mali kurac ima Rocco Siffredi sa svojim Gallardom. :D

SSZGO

ja imam cl klasu sto je isto sto i s klasa samo sa 2 vrata, al to je zato jer ne postoji bolji auto za te pare...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Major

za te pare nema.. ali za manje ima
[rofl]

Boban_m

Citat: Zeljkamp
Bobane, kakva je situacija kod vas ?
/quote]
Hvala druze, sve ok samo nema struje trenutno a i mreza zeza.

El Jefe

Тако је често у Србији и без урагана.
Друштво за заштиту од животиња

Bori¹a

Citat: SSZGO poslato 11 Septembar, 2017, 11:17
ja imam cl klasu sto je isto sto i s klasa samo sa 2 vrata, al to je zato jer ne postoji bolji auto za te pare...
pa imas punta sa dvoja vrata, manje trosi i jeftinije odrzavanje [rofl] [rofl] a i delova ima [rofl]

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Kostić

najaèe etikete su podela ljudi na bajkere i kejd¾ere iliti po na¹em - kavezare. uop¹teno, na¹ se èovek vi¹e bavi tuðom brigom, no svojom. to mu doðe dobrodu¹nos'. ;D

megaidiot

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 10 Septembar, 2017, 21:22
Nasi ljudi sa kompleksom kupuju mercedes
kupio ja e klasu, bio povoljan, sa kompleksom, all inclusive. i navozao se i navozao i nauzivao, pola evrope obisao.
sad kad sednem u drugi auto sve mi tesno i ruzno i eto usro se sebi u zivot zbog kompleksa.